Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Policjanci, takich bandytów za kierownicą należy eliminować z dróg. Nie życzę sobie aby tacy ludzie stwarzali zagrożenie dla mnie i moich najbliższych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie mi na kant. Mam Volvo i pieniążki. Mogę każdego rozjechać bezkarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkaniec Puław odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, bez uprawnień oraz za przekroczenie prędkości." Głupoty znowu wypisujecie brak jakiejkolwiek wiedzy. Skoro miał już zabrane prawo jazdy to na pewno złamał zakaz sądowy i będzie za to odpowiadał a nie za jazdę bez uprawnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mógł mu się ten zakaz już skończyć, nie zdał egzaminu (chyba trzeba zdawać jak zabrane na ponad rok) i uprawnień nie ma.    
"Mieszkaniec Puław odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, bez uprawnień oraz za przekroczenie prędkości." Głupoty znowu wypisujecie brak jakiejkolwiek wiedzy. Skoro miał już zabrane prawo jazdy to na pewno złamał zakaz sądowy i będzie za to odpowiadał a nie za jazdę bez uprawnień.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pjane bydle. Kilka lat temu był wypadek w Pachnowoli. Sprawca mało co nie zabił człowieka, ledwo wyszedł poszkodowany z tego wypadku. Minęło kilka lat i znów sprawca jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w..va, wiadomość dnia. Poziom tej gazety jest żenujący. Jak brakuje newsów to smarujecie "artykuł": Staruszka przechodziła na czerwonym? No błagam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kolejny debil. Zauważam, że większość debili mieści się w przedziale 18-30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztucznie rozdmuchiwany od wielu lat problem nietrzeźwych kierowców, ma swój początek w tym, że cudna polska policja nie mająca zbyt wielu powodów do dumy(złodzieja trudniej złapać) "zrobiła" w 2002 roku z tego przestępstwo co każdego roku przysparza w statystykach policyjnych około 100 000 wykrytych przestępstw. I tak się cały policyjny interes kręci i utrzymujemy z naszych podatków tę ponad 100 000 bandę nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztucznie rozdmuchiwany od wielu lat problem nietrzeźwych kierowców, ma swój początek w tym, że cudna polska policja nie mająca zbyt wielu powodów do dumy(złodzieja trudniej złapać) "zrobiła" w 2002 roku z tego przestępstwo co każdego roku przysparza w statystykach policyjnych około 100 000 wykrytych przestępstw. I tak się cały policyjny interes kręci i utrzymujemy z naszych podatków tę ponad 100 000 bandę nierobów.
ty się leczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policjanci, takich bandytów za kierownicą należy eliminować z dróg. Nie życzę sobie aby tacy ludzie stwarzali zagrożenie dla mnie i moich najbliższych!
Brawo głąbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
115-55=65 szkoda poszła w Las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...