Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przestępczość w powiecie puławskim. Coraz więcej oszustów w internecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 kwietnia 2017 o 11:40 Powrót do artykułu
Ludzie muszą zaćpać niszczenie kraju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest mniej kradzieży, bo ludzie zaczęli otrzymywać 500+, za rządów PO/PSL bieda powodowała przestępczość. Narkotyki są bardziej popularne, bo marihuana stała się modna. Dodatkowo opowiada się kłamstwa, że to lek na wszystko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajmy kolejne 1000+ to już będzie kraj mlekiem i miodem płynący. Tylko kto za to zapłaci? Ja mam dość płacić na darmozjadów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za poprzednich rządów Polska wymierała. 500+ pomaga rodzinom i zwiększa liczbę Polaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest prawda. W ubiegłym roku urodziło się o 13 tys. dzieci więcej niż rok wcześniej, ale w kolejnych latach będzie dramat. Powód? Kobiet w wieku rozrodczym będzie coraz mniej. 500+ nie pomoże. A teraz też ludzie umierają i będą umierać, a pisowska reforma służby zdrowia z pewnością im to ułatwi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzięki 500+ liczba ludności będzie rosła np. wskaźnik chęci emigracji jest najniższy od 20 lat. Teraz Polacy widzą sens pozostania w Polsce. Na gruncie puławskim rządy PO/PSL (ich mutacji np. SLD i Unii Wolności) spowodowały spadek liczby mieszkańców miasta Puławy z 56 tys do 49 tys mieszkańców. PO/PSL nie w głowie było 500+ i Polacy, tylko jedzenie ośmiorniczek, za publiczne pieniadze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„Lektura projektowanej ustawy może doprowadzić do wniosku, że cała pomoc państwa w wychowaniu dzieci jest ograniczona wyłącznie do transferu socjalnego jednego rodzaju. Ujęcie zaproponowane w projekcie nie wydaje się prawidłowe" - powiedział minister Gowin, minister w rządzie pisowskim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to policzmy: ośmiorniczki w knajpie 23 PLN porcja, koszt klepania bmw min. Kownackiego ok. 30 tyś, to daje jakieś 1304 porcji ośmiorniczek, albo jak kto woli 500+ dla 60 dzieci. Pokora? Praca?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Efektu 500+ nie będzie. Będzie mniej dzieci, ale za to gwałtownie będzie przybywać osób starszych. Obecnie osób powyżej 65. roku jest 6 mln 303 tys., co stanowi 16,4 proc. ogólnej populacji. Z raportu GUS dotyczącego „ludności rezydującej dla Polski na lata 2015-2050” wynika, że w 2050 r. osoby w wieku 65 lat i więcej będą stanowiły już aż 31,5 proc. populacji. To gdzie ten baby boom?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze ważny fakt, 500+ finansowane jest z deficytu, a ten dług będą spłacać przyszłe pokolenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sieć szpitali, która wchodzi od października będzie korzystna dla puławskiego szpitala, prawdopodobnie otrzyma II kategorię, będzie miał zagwarantowane finansowanie z budżetu państwa. Koalicja PO/PSL w puławskim szpitalu miała sukcesy: zadłużyła szpita na 60 milionówl, a dyrektor szpitala panią H. odwołano, bo miała zarzuty wzięcia łapówki w wysokości 100.000 zł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
500+ jest zupełnie pozbawione sensu. Lepiej 'kręcić lody na służbie zdrowia' a la Sawicka, zaorać stocznie, ukraść pieniądze z Amber Gold itd. a następnie zwiać do Brukseli jak Tusk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypominam, że puławski szpital został zadłużony za czasów sprawowania władzy przez pis i jego starostę S. Kamińskiego. Obecny również pisowki dyrektor zadłużył szpital na kolejne dziesiątki milionów w parabanku. Jego koncepcja "ratowania" szpitala przyjęta przez radę powiatu nie jest realizowana, jedyny "sukces" to zwolnienie 150 osób. A sieć szpitali to jedynie działania pozorowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
500+ jest tak dobrym programem, że wkrótce sam Kaczor zostanie ojcem! Oby miot był liczny!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę, że prawdziwy pislamista wrócił z kościoła i litanię nadal odmawia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja pierdziu..... normalnie mafia się rozlała na powiat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: