Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No a przetarg na sztuczną nerkę na kolejne 20 lat na rok przed zakończeniem poprzedniej umowy to był OK? Zdaje mi się, że też coś było nie halo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy albo wygonić te komuchy z tamtąd albo tą umieralnie wysadzić w powietrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedzeniem w szpitalu juz dawno ktos sie powinien zajac Biorac okolo 30 zl dziennie serwuja pacjentomohydne jedzenie a sprawa dotyczy wszystkich szpitali  Wszystkie dania sa zimne  Ciekawe dlaczego dyrekcja nie je tych dan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Pani dyr. awansuje na dyr. wydz zdrowia w województwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na Celejów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani dyr nie odbiera tel bo to ona pewnie jest zatrzymana ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce kwitnie korupcja. Platforma z PSLem przez 8 lat uczyniły dla korupcji w Polsce raj na ziemi. Dlatego ludzie muszą ich pogonić we wszystkich możliwych wyborach. Oni tak się czują bezkarni bo wierzą, że będą rządzić wiecznie i nikt ich nie skontroluje.  A każda partia, która jest teraz w opozycji powinna jako najważniejsze punkty programu głosić wyplenienie plagi korupcji i budowę nowych więzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agenci agentami, ale gdzie jest pierwszy obłudnik powiatu SAK? Jeszcze nie pieje o tym, jakie skuteczne były jego donosy? Szkoda, że nikt nie doniósł na likwidację kuchninw Domu Dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Ochnio nie żyje (SAK), już od  około roku. I chyba dlatego MM Puławy upadły, bo juz mało kto komentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści i złodzieje zamiast leczyć ludzi z powołania to czychaja aby dac im łapówkę mam pszykład rodziłam siłami natury dziecko było źle ułożone meczylam sie trzy godziny dopuki tętno dziecku nie zanikalo z leciały się lekarze i razem podjęli decyzje o cięciu cesarskim zawieźli mnie do pomieszczenia gdzie przeprowadzają cesarki zaczęli mnie znieczulac w kręgosłup ale nie mieli igły odpowiedniej wiec obolala bez sił powiedziano ze załoza mi maskę na twarz i zasne potem gdy się pszebudziłam po narkozie byłam podpieta do różnych urządzeń na szczęście córce nic się nie stało prucz wielkiego krwiaka na malutkiej główce gdybym dała w łapę to nie cierpiałabym wejście się do roboty a nie podwyrzek się domagacie jeszcze żeby ludźmi się dobrze zajmowali❕❕❕
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wylazło szydło z worka ,prokurator postawił dyrektor puławskiego szpitala zarzut przyjęcia korzyści majątkowej w kwocie 118 tys. zł ,która to kwota została przelana na konto jej syna.Nareszcie ktoś zrobił z tym porządek ,a sama sprawa jest zapewne rozwojowa BRAWO CBA .Zastanawiający w tym wszystkim jest jednak fakt ,że organ jakim jest starostwo i starosta nie widział w działaniach dyrektor nic niepokojącego .Czy nie wpływały do starostwa w Puławach wcześniejsze informacje o możliwości popełnienia przestępstwa przy przetargach,gdzie był lokalny wymiar spawiedliwości i czy musiało dojść do interwencji CBA? Na te pytania również chciałbym uzyskać odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie o jakie firmy chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HERDA TO KARIEROWICZKA I WYRACHOWANA OSZUSTKA. POWINNISCIE PRZYJZEC SIE BLIZEJ TEJ OSOBIE Z NIKAD. POCHODZI Z PATOLIGICZNEJ RODZINY Z MILEJOWA. ZYJE DZIEKI WYKORZYSTYWANIU FACETOW I WYLUDZEN MAJATKOWYCH. SPYTAJCIE JA SKAD MA MIESZKANIE W LUBLINIE, SAMOCHOD I JAK SZPITAL NA PROGU BANKRUCTWA MOZE PLACIC JEJ PENSJE, DZIEKI KROREJ STAC JA NA LEXUSA. JEST KLAMCZUCHA I KLAMIE NA KAZDYM KROKU, A DZIEKI SLODKIEJ BUZCE NABRALA WSZYSTKICH ...A MATKA I RODZINA ZYJE W NEDZY, ZATACZAJAC SIE W PIKANYM AMOKU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...