Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przez dach wszedł do sąsiadów i zadźgał im psa. Bo za głośno szczekał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2017 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Lepiej żebym go nie spotkał na swojej drodze bo strace panowanie nad sobą A swoją drogą to ojca powinni wypieprzyć z urzędu za takiego synalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negan napisał:
Lepiej żebym go nie spotkał na swojej drodze bo strace panowanie nad sobą A swoją drogą to ojca powinni wypieprzyć z urzędu za takiego synalka
a co ma ojcie do dorosłego syna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"""Dobrze zrobił. Sierściuch uniemożliwiał mu korzystanie ze swojej własności i zakłócał spokój. Do odpowiedzialności powinni zostać pociągnięci właściciele sierściucha."""Nawet wiem kto te głupoty napisał.Częst ten porąbany człowiek uzywa słow "Sierściuch".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włamał się komuś do mieszkania żeby zabić im psa i psycholowi z nożem w ręku grozi taka sama kara jak komuś kto posiada gram marihuany. Brawo! Ciekaw jestem co by było jakby za ścianą płakało malutkie dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare powiedzenie mówi: "synowie nie odpowiadają za błędy swoich ojców". Działa to też w drugą stronę. Nie wiem kim jest ten człowiek, bo nie ma żadnych danych w artykule poza padającym nazwiskiem w komentarzach, ale współczuję rodzicom, że tego doczekali, chociaż znając życie jestem na 100% pewien, że to skutek błędów wychowawczych i nadopiekuńczości. Teraz już za późno na wychowanie synka, a zakład karny jeszcze bardziej go zdemoralizuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARMA WRACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość napisał:
Negan napisał:
a co ma ojcie do dorosłego syna?
to samo co dziadek z Wehrmachtu do Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zła sytuacja życiowa w polsce, brak dobrych płac w pracy, brak perspektyw to wszystko sprawia, że ludzie nie pracują, nie realizują tu nic, tak nas rząd okrada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwe napisał:
dość napisał:
Negan napisał:
a co ma ojcie do dorosłego syna?
to samo co dziadek z Wehrmachtu do Tuska  ŁOT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies 18 lat to i tak juz by długo nie pociongnoł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
Dobrze zrobił.
nie wiesz co mówisz i piszesz?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Też mamy w bloku takiego psa.. Dla pozostałych mieszkańców to po prostu katorga. Właścicielom nie przeszkadza bo jak oni są w domu to pies jest cicho.. I co zrobisz?? Nic nie możesz i musisz się męczyć..
cztery lata tak sie męczyłam aż pies sam zdechł,w dzień to nie przeszkadzało mi, bo wiadomo jest i tak głośniej, samochody, w domy radio czy telewizor, najgorsze były noce, szczekał non stop, bo ciągle zostawał w domu sam, bo dzieci tym sąsiadom powyjeżdzali, a oni pracowali na rózne zmiany nocki też, do tego lubili ciągle wyjeżdzać i pies zostawał sam, to jest przeciez nienormalne, winno się zabronić trzymania psów w blokowiskach. Na zwrócenie uwagi waścicielce, że nie mogę przez iego spać nocami to ona jako dyplomowana pielęgniarksa kazała mi brać leki nasenne, oto rada dyplomowanej pielęgniarki, a ja myślłam, że usłysze, dobrze, będziemy wywozić psa na działkę bo mieli, no ale po co, pieprzona katoliczka wolała męczyć sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozór! a jakie badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szmata, w normalnym kraju właściciel zastrzeliłby gnoja na miejscu, i pozamiatane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kundel też człowiek, ale może ujadał zbyt późno nie znając się na zegarku, niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Też mamy w bloku takiego psa.. Dla pozostałych mieszkańców to po prostu katorga. Właścicielom nie przeszkadza bo jak oni są w domu to pies jest cicho.. I co zrobisz?? Nic nie możesz i musisz się męczyć.. ///// nie trzeba mieszkac w bloku , zeby przeżywać gehenne z ujadającym non stop kundlem na 2,5  arowej działce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mojego sąsiada w ciągu dnia są w domu na noc zostawiają psa w mrozy na łańcuchu a ten aby szczeka cala noc gdzie to zglisci? Tez mi się nie uśmiecha tego słuchać od kilku miesięcy Doeadzicie prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co za szmata, w normalnym kraju właściciel zastrzeliłby gnoja na miejscu, i pozamiatane
Proszę bardzo w pełnym wydaniu polski katolik, patriota, wyborca pisu z pewnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...