Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a PSL chce pływać od morza Czarnego do Bałtyku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Siemiatkowski powinien wyslac eskadre carakali Przeciwko suszy Moze w szyku bojowym Sprawdza sie I bedziemy zadowoleni
0
Łoj Lachy, Lachy ! Wycinałyśta lasy 20 lot temu i nie łoczyszczalista rzyk z mułu bośta myslały, ży to sucjalistyczna głupota. To tyra bydzieta miały suszem i bydzita zdychoć z głodu lub siem przepruwadzita !!! Nie widziałyśta, ży lasy tu rygulatury wilgutności i tympyratury , tu tyra mata za swom głupotem !!!
0
czytając twoje komentarze człowiek zaczyna się zastanawiać nad przymusową eutanazją.chyba zaj...się nudzisz i zaczyna ci się od upału pier...w głowie
0
Skoda Wisły
0
Ja nie wiem czy to przez suszę czy przez POlszewików,w końcu to już osiem lat trwa.
0
Mniej podlewac
0
chyba trochę przesadzają http://bit.ly/1JbU9L2
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: