Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak to jest Panie Pedałek zadarłeś Pan z PO, a PO kolesiów ma w prokuraturze. I trzeba Cię udupić. Dla pocieszenia wyroki prokuratury na zamówienie PO to standard ... sorry takie mamy sądownictwo niezależne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazela? I tak się wlokła ta gazela z tym aquaparkiem w Słupsku, że się Biedroń zapienił? A Biedroń przecież jest taki cierpliwy człowiek... Coś ta gazela chyba przycupnęła sobie na dłużej.... Gdyby się nie wlekli, to by się Biedroń raczej nie pienił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miastem rządzi pe...ał to i dał się wydawać.
  ...chyba wydymać. Tak mi sie wydaje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie z gęby to ten niby przedsiębiorca to niezły cwaniak - wszystkie wymienione kontrakty robił u kolesi w Puławach
  Też tak myślę. Zrobił coś poza miastem i się na nim poznali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem u tego dobrodzieja.Elektrownia Kozienice 10 godzin dziennie i w soboty.Wyplata?1400zl. Bylem bogatszy od soltysa u mnie na wsi.Dziekuje panie byczek
  Jest jeszcze taka jedna mikroskopijna firma pod Puławami co płoty stawia... Nie polecam. Cwaniak, dużo gada, a jak co do czego to kiszka na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszny dól bupy. Prostaczki po podstawówkach stawiające płoty za 1400 obrzucają błotem człowieka tylko dla tego, że jemu się udało a im nie. Chcieli byście być na jego miejscu ale za ciency w uszach jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie: http://www.tvn24.pl/slupsk-musi-oddac-24-mln-zlotych-prezydent-nie-szuka-pomocy,552627,s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i to: http://www.tvn24.pl/slupsk-musi-oddac-24-mln-zlotych-prezydent-nie-szuka-pomocy,552627,s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...