Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To oczywiste jest że zawsze część osób będzie za "mydłem" a druga część za "powidłem". Mocno zastanawiająca jest tutaj zatem tylko rola Biura Zieleni Miejskiej i Wydz. Rozwoju Miasta UM ... szkoda że nie potrafiły wypracować ŻADNEGO konstruktywnego kompromisu i porozumienia ... efekt: nic się nie zmieni czyli nadal wielkie G ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł zawiera błędną tezę. Pamiętam doskonale i wcale nie było tak, że "samorządowcy nie dogadali się z mieszkańcami". Mieszkańcy zostali wprowadzeni bezczelnie w błąd przez "aktywistów". Była gotowa super koncepcja i była możliwość pozyskania kasy na jej realizację, ale grupa osób zaczęła chodzić po domach i wciskać ludziom kit, że na błoniach ma powstać supermarket. I ludzie podpisywali. A tak naprawdę w planach nie było żadnego supermarketu tylko kawiarenka, toaleta i bankomat. I tak oto przez grupkę pieniaczy, która oszukiwała ludzi realizacja stała się niemożliwa. Nikt przecież nie będzie realizował wbrew mieszkańcom. Wóz odjechał. A dziękować można tylko "społecznikom", którzy oszukali ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupka oburzonych, tylko nie wiadomo na co. Jak zwykle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniedbania przy szkole nr 11, a widział ktoś boisko przy SP nr 3?. W 1982 roku jako uczeń grałem dokładnie na tej samej "murawie" znaczy się klepisku, ale nie, ale nie, bo przecież z myślą o człowieku w międzyczasie był pomysł by szkołę zlikwidować. Strach, że jeszcze to zrobią bo nadal ta sama ekipa co ten pomysł forsowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcieli elektryfikować wsie to też byli przeciwnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amen. A miało być tak fajowo. Jak rosła tam trawa (pole) tak jeszcze długo rosła będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...