Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"... ciemny samochód kombi uszkodził pięć samochodów i uciekł". No błagam. Kto to pisał?! Panie naczelny Wiejak (prywatnie: Krzysiu), popatrz krytycznym okiem na tych lizusów-dziennikarzynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wiadomo, że był po alko? jeździł w piątek, zatrzymany w niedzielę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stąd że świadkowie tego zdarzenia też byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa, bydło jebane. Jak bym dorwał tego skurwiela co to zrobił, to bym mu zajebał w ryj, że by mu zęby wyleciały. Skurwiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bączki ku*** kręcił. Wku***ają mnie takie pętaki od bączków. Niech sobie bączkik w du*** pięścią pokręci zjeb jeden z drugim. Do kamieniołomu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście dzwoniłem na policję tego wieczoru i nawet wskazałem kierunek ucieczki tego auta!Policja nawet nie ruszyła się radiowozem aby pojechać w kiekierunku Góry Puławskiej. Tak możemy polegać na pomoc policji w ściganiu zagrażających życiu innych i.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wskazałem kierunek ucieczki tego auta! Policja nawet nie wysłała radiowozu! Tragedia! Jak policja dba o bezpieczeństwo nas wszystkich!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wskazałem kierunek ucieczki tego auta! Policja nawet nie wysłała radiowozu! Tragedia! Jak policja dba o bezpieczeństwo nas wszystkich!!!???
No to teraz oczekuj wezwania. Bu ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stąd że świadkowie tego zdarzenia też byli.
świadkowie byli i od piątku dopiero w niedzielę go przydybali ?!?!?!?b :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stąd że świadkowie tego zdarzenia też byli.
świadkowie byli i od piątku dopiero w niedzielę go przydybali ?!?!?!?b :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same ku..y mendy i złodzieje w tym kraju:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...