Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczegowy kupi bank PKO BP, który odsprzeda je następnie zainteresowanym nimi inwestorom. Może inwestorzy kupia od miasta. Chyba że chodzi o jakiś przekręt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczegowy kupi bank PKO BP, który odsprzeda je następnie zainteresowanym nimi inwestorom. Może inwestorzy kupia od miasta. Chyba że chodzi o jakiś przekręt.
Oho kolejny wyznawca radnego M się odezwał co węszy przekręt tam gdzie go nie ma, Śmiać mi się z was chce półgłowki. A o gwarancji skarbu państwa to ty słyszał? I do czego to służy to ty wiesz?
0
Haha, co za koleś. On tak na serio, serio? :blink:  

0
Haha, co za koleś. On tak na serio, serio? :blink:
Też nie jestem pewien czy to troll czy zwykły debil.
0
Też nie jestem pewien czy to troll czy zwykły debil.
Mam twój IP czekaj na wezwanie za obrazę. lolo.
0
Mam twój IP czekaj na wezwanie za obrazę. lolo.
Pisałem z TORa przez VPN i proxy i przepuściłem to emacsem przez sendmail więc powodzenia :D A jak masz to podaj, żeby wszyscy wiedzieli. Debilu B)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: