Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ha ha, a w ogóle było jakieś składanie projektów w tym roku? chyba tylko na stronie była informacja?! słabo coś z info w tym temacie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
....nawet na stronie w obywatelskim 2016 "ziiirrooo"
0
Co wy gadacie? Ja do domu dostałem ulotkę informacyjną. Poza tym informacje o składaniu projektów są na głównej stronie urzędu, na stronie dziennika wschodniego też było (i to chyba nie raz), na stronach innych lokalnych mediów również.
0
Co wy gadacie? Ja do domu dostałem ulotkę informacyjną. Poza tym informacje o składaniu projektów są na głównej stronie urzędu, na stronie dziennika wschodniego też było (i to chyba nie raz), na stronach innych lokalnych mediów również.
0
Hallo hallo zadne co wy gadacie tylko pewnie uzupelnili przed chwila, bo jeszcze przed poludniem chcialem spojrzec a tam glucho...takze nie czaruj...dla mnie promocja zadna a piniedzy jednak sporo do wydania.jakos w zeszlym roku skladalem projekt i bylo wiecej szumu, a chyba a nawet na pewno o to w tym chodzi....niech sie doucza urzedasy....
0
zazul nie pisz głupot. Składałem projekt i korzystałem z informacji ze strony urzędu. Wiszą tam już przynajmniej miesiąc :)
0
wiesz co "guest" nie chce mi się z tobą dyskutować. to może i składałeś i korzystałeś z info. owszem kiedyś były, ale ja wczoraj i  dziś chciałem ściągnąć wniosek i go nie było, więc nie rób z kogoś GŁUPKA! a powinny być w każdej chwili. nic dodać nic ująć.....
0
Nie trafne pomysł mają mieszkańcy Puław nie podobają się władzy .Włodarze oczekują innych pomysłów w ich interesie lepsze .
0
a może być i tak, bo kto miał złożyć to złożył, reszta albo nie wiedziała albo nie ma ochoty.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: