Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może i dobrze że nie wybudowali, bo ten projekt nie powala. Biała płachta zerżnięta ze stadionu i czarna krypta cy cuś. Takie sobie. A straż miejska może nie tylko ganiać meneli (mam wątpliwości czy to naprawdę robią) ale i nałożyć na właścicieli mandat za bajzel na działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt bardzo przypomina mi CH Klif w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a czy CH YETI w Puławach to powala ? ... szczególnie jakością produktów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi przypomina Centrum Innowacyjno Wdrożeniowego Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej UP Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki inwestor, jaki projektant, taki projekt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze pisząc to ja nie widzę sensu budowania tej galerii handlowej z uwagi na to ,że są już dwie w których praktycznie obecnie nic nie ma poza tym jest jeszcze Yeti które niby jest galerią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem fajny pomysł ze względu na kino :) które wreszcie będzie z prawdziwego zdarzenia wiadomo Sybilla ma swój klimat ale juz to niestety nie te czasy trzeba isc z duchem czasu w Puławach przecież są ludzie młodzi ,młodzież : ) JA czekam jeszcze na hale :) bo MOSIR to się nie nadaje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referenda proponuję -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu tyle tych galerii.Kawiarnie są niedaleko i tłumów w nich nie widać wszak Puławy to miasto emerytów i rencistów jak zresztą wszędzie w Polsce.Młodzi zdolniejsi uciekają z miasta do dużych miast lub za granicę.Galeria Nova świeci pustkami po co więc następna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki inwestor, jaki projektant, taki projekt...
    Ale jęczycie.... Jaki byśta nie zobaczyli - to zawsze znajdzie się taki co będzie jęczał, a to że kolor nie ten, a to, że wzorek nie taki, a to że bryła za kwadratowa albo za okrągła.... itd.... nudzę się jak was czytam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A straż miejska może nie tylko ganiać meneli (mam wątpliwości czy to naprawdę robią) ale i nałożyć na właścicieli mandat za bajzel na działce.
  Nie obrażaj bezrobotnych. To wina rządu, że pracy nie mają. Jak ty zaznasz bezrobocia to powiększysz ich grono. Także nie żadne menele, tylko obywatele bezrobotni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A straż miejska może nie tylko ganiać
  ...a propos ganiania. To oni kogoś wogóle kiedyś ganiali? Nie tyle nie zauważyłem, że ganiają, ale nie zauważyłem ich wcale w ostatnim roku na ulicach miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Ale jęczycie.... Jaki byśta nie zobaczyli - to zawsze znajdzie się taki co będzie jęczał, a to że kolor nie ten, a to, że wzorek nie taki, a to że bryła za kwadratowa albo za okrągła.... itd.... nudzę się jak was czytam....  
to nie czytaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...