Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Spacerowałem. Ładnie zrobili ale koszy mogło by być więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednak ten PiS nie taki zły :) fajna droga
0
Najlepiej te kosze co 2m...umiał jeden z drugim przynieść, to i niech ze sobą zabierze, przecież lżej. A na końcu przy osiedlu jest duży śmietnik
0
to chyba nie zasługa PIS, drogę budowali dużo wcześniej niż PIS jest przy rządach
0
Duraki......nie ważne kto przy korycie to i tak z naszych pieniędzy idzie ....bolszewicy myslicie,że ktoś coś wam daje hehhhe
0
A tak przy okazji.. może ktoś wie dlaczego w tym naszym parku/lasku robią taką dużą wycinkę drzew? wczoraj zrobiłem sobie skrót od tej ścieżki w kierunku ul. Kruka i po drodze, przy Piwecie widać jak dużo wycięto drzew. Szacuję, że kilkadziesiąt :-(
0
No i git.
0
Jest super!
0
Najlepiej te kosze co 2m...umiał jeden z drugim przynieść, to i niech ze sobą zabierze, przecież lżej. A na końcu przy osiedlu jest duży śmietnik
Ulżyło ci? Wiesz ile koszy jest obecnie i z jaka jest gęstość ich rozstawienia? Jest raptem jeden. A potem będzie płaku płaku że ci w lesie / nad Kurówką naśmiecili.
0
Wszystko ok przez las ale dalej do zakładów tragedia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: