Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oni mają tam i tak połączenie z normalną drogą a kiedy zrobią ul Spacerową, już rok temu miała być zrobiona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musowo byc lecha pierwszego zimnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie - jak wszędzie w woj. lubelskim: Edwarda Wojtasa, ja wiem że może i był niezły człowiek i zginął w Smoleńsku, ale wysyp mostów i ulic jego imieniem ostatnio nadaje taką logikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie im. Jana Pawła 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie im. Jana Pawła 2
Ja proponuję Zbigniewa Kiełba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś Coralgol na patrona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję nazwać rondo imieniem wieloletniego (z 50 letnim stażem? Prezydenta Puław pana Janusza Grobla. Oby żył nam wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że nasi radni podejmą jakże ważną uchwałę o nadaniu nazwy pomimo że zgodnie z przepisami nie musi mieć żadnej dodatkowej nazwy... Nadawanie nazw to konieczność patriotyczna. Może i pomnik w kółku (z samolotem)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...