Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oni mają tam i tak połączenie z normalną drogą a kiedy zrobią ul Spacerową, już rok temu miała być zrobiona
Zaloguj się, aby oddać głos
0
musowo byc lecha pierwszego zimnego
0
Tradycyjnie - jak wszędzie w woj. lubelskim: Edwarda Wojtasa, ja wiem że może i był niezły człowiek i zginął w Smoleńsku, ale wysyp mostów i ulic jego imieniem ostatnio nadaje taką logikę
0
Koniecznie im. Jana Pawła 2
0
Koniecznie im. Jana Pawła 2
Ja proponuję Zbigniewa Kiełba.
0
Miś Coralgol na patrona :)
0
A ja proponuję nazwać rondo imieniem wieloletniego (z 50 letnim stażem? Prezydenta Puław pana Janusza Grobla. Oby żył nam wiecznie.
0
Wiadomo, że nasi radni podejmą jakże ważną uchwałę o nadaniu nazwy pomimo że zgodnie z przepisami nie musi mieć żadnej dodatkowej nazwy... Nadawanie nazw to konieczność patriotyczna. Może i pomnik w kółku (z samolotem)?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: