Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie radny przypadki przemocy są też w innych szkołach podstawowych, temat szeroki do zgłębienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze pyta. O to chodzi. Ale zachowanie dyrektorki jest niedopuszczalne. Ciesze sie, ze jest radny, ktory podejmuje trudne tematy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorka do zwolnienia. Ciekawe jaki bezrobotny nauczyciel z pis czeka na stołek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Romowie kończą szkołę" - nie dodała tylko, że jako analfabeci. Nie umieją czytać, pisać, już nie wspomnę o życiu społecznym. Popieram działania Pana Maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyrektorka do zwolnienia. Ciekawe jaki bezrobotny nauczyciel z pis czeka na stołek?" PiS powinien Ciebie zatrudnić do usługiwania uchodźcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dyrektorka do zwolnienia. Ciekawe jaki bezrobotny nauczyciel z pis czeka na stołek?" PiS powinien Ciebie zatrudnić do usługiwania uchodźcom
Póki co to pis i ty usługujecie mi :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że wkońcu ktoś rozliczy PAnia DYrektor bo nie wszystko wychodzi na światło dzienne to co się dzieje w tej szkole I jak postepuje z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pompujcie dalej radnego Maja... Zobaczycie, że to nic dobrego nie przyniesie. Co przyniosły jego działania do tej pory? To tylko i wyłącznie sianie fermentu wokół siebie i oburzanie się na wszystkich, którzy nie myślą tak jak on. Zero konkretów, zero rozwiązań, zero korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że wkońcu ktoś rozliczy PAnia DYrektor bo nie wszystko wychodzi na światło dzienne to co się dzieje w tej szkole I jak postepuje z ludźmi.
Jeszce skład rządu nie ogłoszony a już rozliczenia. A prezes mówił że nie będzie nikogo kopał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Maj nie ma zielonego pojęcia co oznacza praca pedagogiczna z Romami!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze pyta. O to chodzi. Ale zachowanie dyrektorki jest niedopuszczalne. Ciesze sie, ze jest radny, ktory podejmuje trudne tematy!
Akurat jest odwrotnie!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jeszcze wielki radny narozrabia? Ile niesłusznie napsuje ludziom krwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemoc w szkołach jest a nauczyciele udają że nie widzą wiem coś o tym, moja córka była prześladowana przez bogate rozwydrzone bachory którym wydawało się że im wszystko wolno, nauczyciele i tak zwana pani pedagog nie widziała problemu mimo moich interwencji, podczas spotkania traktowano nas jak śmiecie, pani wychowawczyni o mało nie wlazła w de mamusi a o córeczce mówiła jaka to wspaniała dziewczynka, nam zaproponowano nie robienie afery. Dopiero jak postanowiła że przeniosę córkę do innej szkoły i zgłoszę sprawę do prokuratury zareagowano w obawie przed konsekwencjami. Bowiem moje dziecko nie było jedyne tak prześladowane i traktowane. Prawda jest taka jak nie masz odpowiednio ustawionych i bogatych rodziców nie licz na pomoc nauczycieli bo oni nie lubią biednych gorzej ubranych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemoc w szkołach jest a nauczyciele udają że nie widzą wiem coś o tym, moja córka była prześladowana przez bogate rozwydrzone bachory którym wydawało się że im wszystko wolno, nauczyciele i tak zwana pani pedagog nie widziała problemu mimo moich interwencji, podczas spotkania traktowano nas jak śmiecie, pani wychowawczyni o mało nie wlazła w de mamusi a o córeczce mówiła jaka to wspaniała dziewczynka, nam zaproponowano nie robienie afery. Dopiero jak postanowiła że przeniosę córkę do innej szkoły i zgłoszę sprawę do prokuratury zareagowano w obawie przed konsekwencjami. Bowiem moje dziecko nie było jedyne tak prześladowane i traktowane. Prawda jest taka jak nie masz odpowiednio ustawionych i bogatych rodziców nie licz na pomoc nauczycieli bo oni nie lubią biednych gorzej ubranych dzieci.
  sama prawda niestety, jeśli mówisz o szkole puławskiej to wiem nawet o której 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Maj. Jako jedyny radny na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat masz pan "cojones" a to poważne zagrożenie dla intelektualnych i moralnych miernot pierdzących w stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemoc w szkołach jest a nauczyciele udają że nie widzą wiem coś o tym, moja córka była prześladowana przez bogate rozwydrzone bachory którym wydawało się że im wszystko wolno, nauczyciele i tak zwana pani pedagog nie widziała problemu mimo moich interwencji, podczas spotkania traktowano nas jak śmiecie, pani wychowawczyni o mało nie wlazła w de mamusi a o córeczce mówiła jaka to wspaniała dziewczynka, nam zaproponowano nie robienie afery. Dopiero jak postanowiła że przeniosę córkę do innej szkoły i zgłoszę sprawę do prokuratury zareagowano w obawie przed konsekwencjami. Bowiem moje dziecko nie było jedyne tak prześladowane i traktowane. Prawda jest taka jak nie masz odpowiednio ustawionych i bogatych rodziców nie licz na pomoc nauczycieli bo oni nie lubią biednych gorzej ubranych dzieci.
dokładnie znam to z autopsji ile razy interweniowłam głowa mała najgorsze, że każdą przemoc toleruja nauczyciele nawet słowną, stwierdzjąc że nic sie nie da z tym zrobic jak dzieci się przezywają- prawda jest taka że da się zrobic ze wszystkim porzadek ale trzeba chcieć i reagować a tu gówno każdy umywa ręce bo pod co a niestety szkoła zaraz po rodzicach wychowuje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie znam to z autopsji ile razy interweniowłam głowa mała najgorsze, że każdą przemoc toleruja nauczyciele nawet słowną, stwierdzjąc że nic sie nie da z tym zrobic jak dzieci się przezywają- prawda jest taka że da się zrobic ze wszystkim porzadek ale trzeba chcieć i reagować a tu gówno każdy umywa ręce bo pod co a niestety szkoła zaraz po rodzicach wychowuje dzieci,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zamieść pod dywan i uważać że wszystko w porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że jedynie radny Maj i garstka poszkodowanych widzą problem, bo według dyr.szkoły i władz miasta, ten problem można, a nawet należy zamieść pod ten utytłany dywan. Jawną głupota i nie odpowiedzialnością jest udawanie, że nic się nie dzieje. Prowadzi to do dalszego zaogniania relacji cygan - Polak. Na Boga, przetrzyjcie te zamglone "poprawnoscią" oczy. Najwyższy czas zmienić poziom myślenia i pomyśleć o przyszłości, a Wy jak ten cygan, żyjecie dniem dzisiejszym. Uwazajcie, bo "jutro" może Was mocno kopnąć w dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romowie kończą szkołę, ale na poziomie drugiej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...