Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe kto wygra? Zielony bank?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mnie ciągle zastanawia jak ten dyrektor wygrał konkurs skoro taki ciągle jest zadziwiony sytuacją w szpitalu. Przecież przedstawiał koncepcję na uzdrowienie i dlagego go wybrali, jak domniemywam. Ogłoszony został nawet przez p. Godlinskiego zbawcą dla ZOZu. I co i jak zwykle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta sytuacja przerasta p.Rybaka.Zbliżamy się do początku końca tej placówki. Trzeba zdać sobie sprawę, że p. dyrektor nie jest w stanie dokonać natychmiastowej ambolizacji przyczyn narastania zadłużenia.Panie elektryku trzeba dobrać się do oporników, które tamują przepływ prądu.Chyba staroście nie specjalnie zależy ratowaniu szpitala
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta sytuacja przerasta p.Rybaka.Zbliżamy się do początku końca tej placówki. Trzeba zdać sobie sprawę, że p. dyrektor nie jest w stanie dokonać natychmiastowej ambolizacji przyczyn narastania zadłużenia.Panie elektryku trzeba dobrać się do oporników, które tamują przepływ prądu.Chyba staroście nie specjalnie zależy na ratowaniu szpitala, a wiara w poprawę sytuacji jest symptomem braku poczucia rzeczywistości. Może lepiej porozmawiać z menedżerami, którym udało się wyprowadzić podobną jednostkę z zapaści finansowej? (np. szpital MSWiA w Łodzi - 85 mln zadłużenia w 8 lat, bez żadnej pomocy)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały Rybak to widać super specjalista. Ratunkiem ma być kredyt na 20 milionów.  Ciekawe kto i kiedy to spłaci jak szpital generuje ok 1 milion zł strat miesięcznie. Tera to już prosta droga do upadku albo prywatyzacji. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Rybak nie ma zielonego pojecia o zarządzaniu jednostkami z problemami, potrzebny jest manager z prawdziwego zdarzenia, który doskonale orientuje się w finansach i restrukturyzacji. Pan Rybak nie uratuje szpitala na 100%.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten kto dopuscil do wyodrebnienia ze struktury ZOZu na 20 lat stacji dializ tyle samo lat powinien spedzic w wiezieniu. Szpital jest przez to w plecy lekko liczac 120 milionow... To sie do gazet i prokuratury nadaje!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczerze to jak zamkną ten szpital to Puławy i tak nic nie stracą ponieważ i tak tam nie leczą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mu życzę sukcesu w ratowaniu tego szpitala.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znając umiejętności p. dyrektora to jestem pewien, że kredyt będzie pochodził z tak zwanego parabanku, który pod płaszczykiem jakiegoś banku udzieli kredytu bez konieczności stworzenia programu restrukturyzacyjnego i za 2 może 3 lata szpital będzie miał dług na poziomie 120 mln
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"gdy rozpoczynałem pracę w Puławach, poczułem się tak, jakbym cofnął się o osiem lat. Widzę te same problemy, które trapiły SP ZOZ w Łęcznej" bla bla bla. Jest raczej odwrotnie. Te same problemy co w Puławach to dopiero zaczynają trapić szpital w łecznej.  O czym ten Pan mówi, co porównuje? w łecznej przyszedl do nowego szpitala,bez długów, bez kolejek itp. a najważniesze jest to że tam wiele osób było zaangażowanych w uruchomienie tej placówki (np. kopalnia wymusiła  oddział popażeniowy, posłowie zabiegali o pieniądze w ministerstwie, rozmawiano o tym szpitalu na posiedzeniach sejmu, Starostwo zamiast budować drogi zadłużyło się, pomogała Gmina) i nikt nie rozliczał. Więc było łatwo ale się skończyło.Cóż wygląda no to ze jak coś dobrego to tylko zasługa jednej osoby....Niech tak będzie. Życzę powodzenia.  Ps. poręczenie kredytu to jednocześnie obciążenie dla budżetu powiatu, a więc coś nie zostanie zrealizowane
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie działania to tania propaganda i udawanie, że coś się dzieje. To niestety prosta droga do pogorszenia już i tak baaardzo trudnej sytuacji. No ale jak panowie w starostwie i pan dyrektor nie mają pojęcia o zarządzaniu to jest efekt. Czy w szpitalu już śpiewają Jola wróć...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Parabank? To będzie zaje...fajnie. Gratulacje zdolności menagerskich panie dyrektorze Rybak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poręczenie dał zarząd powiatu? A co na to rada powiatu? To ona zdaje się powinna to zrobić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bez specjalistów ten szpital czeka plajta . Obecny poziom leczenia jest żenujący. Pacjenci jeżdżą do ościennych szpitali
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy szpital jest przedsiębiorstwem, które ma przynosić zyski, czy jest to placówka SŁUŻBY zdrowia społeczeństwu?? Państwo powinno spłacić / umożyć długi i zlikwidować NFZ! Bez sensu jedna placówka państwowa zaciąga kredyt, żeby spłacić dług drugiej placówce państwowej. To chore!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Raczej prywatnej a nie państwowej, przetarg wygra firma, która robi tzw dile na takich placówkach jak szpital! Zapewniam, że nie będzie to państwowa instytucja.Raz jeszcze gratulacje p. dyrektorze, super pomysł A tak poza tym to dlaczego Panu podziękowano we Włodawie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podziękowali dyrektorowi we Włodawie bo też chciał dalej zadłużać szpital w parabanku. Ale tam zarząd powiatu ma szersze horyzonty ;))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robią z nami (społeczeństwem) co chcą, a my się na to godzimy. Bandycka prywatyzacja banków, energetyki, wszystkiego co dobrze prosperowało i przynosiło zyski. Płać za wszystko cfaniackom, korporacjom i hochsztaplerom. Teraz aż przebierają niecierpliwie nogami żeby odebrać nam szpitale. Zadłużyć i sprywatyzować za złotówkę. Chytry plan.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hahhaha taki biedny szpital a dyrektorce złodziejce wypłaca takie odchodne....hmmmm taki mamy szpital jacy gospodarze....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: