Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puław jednak nie stać na prowadzenie Muzeum Czartoryskich?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2016 r. o 21:05 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Decyzje o wycofaniu podjął prezydent. Na sesji rady nic o tym nie było. Wiec to decyzja prezydenta a nie rady.
 Jestescie przecież (radni PIS) w koalicji z tym prezydentem (o bardzo zblizonych poglądach moralnych i światopoglądowych do was?) Wiec nie siejcie bianaluk Że podejmuje on takie decyzje bez waszej wiedzy i akceptacji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większościowi Radni PIS w mieście Puławy; mijają 2 lata waszej kadencji; jakie są wasze zasługi dla naszego mista; co konkretnego zrobiliście dla mieszkańców Puław? Co dobrego, służącego mieszkańcom? NIC, NIC, NIC! Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji niszczą kolebkę polskiego muzealnictwa WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IUNG według ustawy z 1989 roku jest właścicielem pałacu (posiada księgę wieczystą) i wieczystym użytkownikiem parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IUNG według ustawy z 1989 roku jest właścicielem pałacu (posiada księgę wieczystą) i wieczystym użytkownikiem parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ministrowie powinni wydzielić część pałacu dla kultury. Iung i tak ma swój nowy pałac. a nie w historycznym obiekcie siedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie iung powinien płacić miastu za to że dostąpi ono zaszczytu prowadzenia w pałacu muzeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci w IUNG-u, to mają coś z główką, nie dość że utrzymywani są kasy podatnika, to im mało, nie mieszkańcy płacą więcej. Miasto powinno taki obiekt utrzymywać po kosztach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może na styl niemiecki, Muzeum miasta Puławay, poświęcone ludziom dla miasta zasłużonym, zwykłym, pamiątek po przodkach jest wiele (np. fotografie) przedmioty codziennego użytku. Ja np. mam narzędzia stolarskie ręcznie zrobione przez mojego dziadka, który z konieczności po wojnie został stolarzem, ale niestety nie mieszkał w Puławach. Więc może muzeum regionalne. Byłem lat ileś temu nazad w muzeum w m. Hannower, muzeum publiczne, wejście za friko, kolekcje zaj.....ste, nawet starych narzędzi, itd.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dziadku. oddaj na to swoja emeryture i pracuj w tym muzeum za darmo. ja nei zamierzam placic podatkow zeby utrzymywac osrodek straych fotografi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...