Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co bidny pan były starosta Kamiński ma powiedzieć. Znowu dostał kopa w cztery litery. Nawet u Kukiza go nie chcieli. Jako były partyjny nie przeszedł weryfikacji. Brawo Kukizowcy - Dobrze, że postawiliście na młodych, wykształconych i nie skompromitowanych. Macie mój głos i całej mojej rodziny. a babcia Raunerowa już by się nie wygłupiała z tym startowaniem. Gdzie to się pchać w tym wieku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a PiS ma lepszego kandydata? Kto słyszał o tym kolesiu? Już nikogo nie mieli tylko takiego no name? Ile to trzeba kasy wpompować, żeby wypromować takiego człowieka, który tu żyje tyle lat, a nikt o nim nie słyszał. Nie to, co Nakonieczny. Tego to znają, ale nikt na niego nie zagłosuje. Facet siedzi u władzy od ponad 10 lat i trudno cokolwiek dobrego o nim powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski - a kto to taki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelski spoko koleś. Przedsiębiorca czlowiek sukcesu! Moze nauczy czegoś tych nieudaczników na wiejskiej! Brawo Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się podoba Rzetelski. Pokazał jak zbudować rewelacyjny ośrodek narciarski na Lubelszczyźnie. Poważny przedsiębiorca, a nie jakiś Tułajew czy inny, który żyje na koszt podatników. Z tych puławskich kandydatów Rzetel zdecydowanie najlepszy. Do wszystkiego dochodzi pracą swoich rąk. a Szulowski to faktycznie pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PSL ONI BIORĄ W SZTABKACH :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seredynowa pcha się gdzie się da- do gminy, do powiatu, do sejmiku, do sejmu- byle do koryta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no z takim ryjem to kim on moze byc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - co dotychczas zrobił pan Szulowski bo nikt z moich znajomych o nim nie słyszał? Czym się zasłużył, że chce być posłem? To jakieś jaja z wyborców. Rozumiem, że ma mega wyczesany fryz, ale czy coś jeszcze oferuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja od Szulowskiego wolałbym Kwapińskiego. W tym czarnym za dużym garnirze i koszulinie z czarnym kołnierzem wygląda jak przedsiębiorca pogrzebowy. Chociaż by się człowiek pośmiał. a jak patrzę na Szulowskiego to mi się płakać chce. Ale facet ma minę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na foty kandydatów muszę z przykrością stwierdzić, że jedyną inteligentna twarz należy do Karpińskiego. Problem w tym, że ja nie przepadam za PO. Może jeszcze ten Kulesza wygląda na miastowego, ale nic o nim nie słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na foty kandydatów muszę z przykrością stwierdzić, że jedyną inteligentna twarz należy do Karpińskiego. Problem w tym, że ja nie przepadam za PO. Może jeszcze ten Kulesza wygląda na miastowego, ale nic o nim nie słyszałem.
własnie ja sie nie kieruje przynaleznoscia partyjna tylko kto jakim jest czlowiekiem i co robi - karpinski to pierwszy minister skarbu z regionu, zaszedl wysoko i przy okazji kilka tematow lokalnych zalatwil na przyklad: budowe obwodnicy pulaw w ramach s17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seredynowa pcha się gdzie się da- do gminy, do powiatu, do sejmiku, do sejmu- byle do koryta!
Taka prawda o tej Pani Prawie-Wójt, a jeszcze i do europarlamentu startowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda o tej Pani Prawie-Wójt, a jeszcze i do europarlamentu startowała
Fakt:) Czyli co- jeszcze MISS POLONIA SENIORÓW? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja od Szulowskiego wolałbym Kwapińskiego. W tym czarnym za dużym garnirze i koszulinie z czarnym kołnierzem wygląda jak przedsiębiorca pogrzebowy. Chociaż by się człowiek pośmiał. a jak patrzę na Szulowskiego to mi się płakać chce. Ale facet ma minę
  Bardzo niekorzystne zdjęcie Szulowskiego. Na szczęście to nie konkurs piękności. Szulowski to uczciwy, pomocny i przyzwoity człowiek. Poza tym osoba wykształcona i od lat wierna jednej partii. Liczę na to, że jako pracownik dużej jednostki naukowej zadba o jej finansowanie, a przez to i interesy Puław. Ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie ja sie nie kieruje przynaleznoscia partyjna tylko kto jakim jest czlowiekiem i co robi - karpinski to pierwszy minister skarbu z regionu, zaszedl wysoko i przy okazji kilka tematow lokalnych zalatwil na przyklad: budowe obwodnicy pulaw w ramach s17
Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił Karpiński to jeden z twórców lubelskiej PO. W wyborach parlamentarnych startował z drugiego miejsca listy. Dostał 8751 głosów (trzy razy mniej niż lider listy Janusz Palikot). 19 października wraz z innymi posłami złożył uroczyste ślubowanie. Tego dnia oficjalnie został parlamentarzystą.Zgodnie z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił (2005 r.)   Interes włąsny przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił Karpiński to jeden z twórców lubelskiej PO. W wyborach parlamentarnych startował z drugiego miejsca listy. Dostał 8751 głosów (trzy razy mniej niż lider listy Janusz Palikot). 19 października wraz z innymi posłami złożył uroczyste ślubowanie. Tego dnia oficjalnie został parlamentarzystą.Zgodnie z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił (2005 r.)   Interes włąsny przede wszystkim.
ale ci się gada głupoty... może zaczerpnij informacji w temacie a nie piszesz co ci slina pod klawisze przyniesie, nie znasz się to się nie wypowiadaj a nie powtarzasz jakies bzdury, moze lepiej dowiedziec sie co zrobil dla za pulawy jako posel i minister, gdzie teraz sa nasze azoty a gdzie byly jakis czas temu, kiedy na przyklad za pisu mialy isc do sprzedazy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski to bardzo przyzwoity człowiek, ale bez zadnych osiagnięć choćby na niwie społecznej. Poza pracą w PIWECIE niczym się nie zajmuje. Teraz zaczął biegać i składac wieńce pod pomnikami. Nic więcej. to za mało, by być dobrym posłem. Facet w ogóle nie istnieje w życiu społecznym czy politycznym. A do sejmu powinni iść liderzy społeczni, a nie ludzie, których jedynym atutem jest przyzwoitość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie karpiński załatwił obwodnicę, ale stary poseł Szymański z Ryk. Karpinski tylko spił smietanke. Ale most i obwodnica to zasługa Szymańskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski to bardzo przyzwoity człowiek, ale bez zadnych osiagnięć choćby na niwie społecznej. Poza pracą w PIWECIE niczym się nie zajmuje. Teraz zaczął biegać i składac wieńce pod pomnikami. Nic więcej. to za mało, by być dobrym posłem. Facet w ogóle nie istnieje w życiu społecznym czy politycznym. A do sejmu powinni iść liderzy społeczni, a nie ludzie, których jedynym atutem jest przyzwoitość.
Ja tez jestem przyzwoita, ale to chyba za mało, żeby pchać się na posła. Zabawny ten Szulowski. Nawet w rodzinnym Janowcu nikt go nie zna. Pytałam sąsiadów. niczym się nie wsławił, a podobno mieszka tu od urodzenia. Ja go nawet nie kojarzę, więc raczej mało aktywny jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...