Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławski Komitet Ujawnić Prawdę- Cezary Kruk- telefon 518-482-726

Utworzony przez ORLIK, 28 marca 2017 o 08:10
[ul] W Puławach powstał Puławski Komitet "Ujawnić Prawdę". Celem komitetu jest upublicznienie wiadomości o wszystkich funkcjonariuszach UB, SB, Informacji Wojskowej oraz agentach tajnych służbach PRL (OZI, KS, KO, TW, LK). Kontat z komitetem: Cezary Kruk, 24- 100 Puławy, ul. Kaniowczyków 15/5, tel. 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl[/ul]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W latach 1989- 2017 wielokrotnie apelowałem do środowiska NSZZ "Solidarność" o ujawnienie wszystkich agentów i funkcjonariuszy UB, SB, Informacji Wojkowej. Apelowałem bezskutecznie. W 2010 roku upubliczniłem w Internecie listę puławskich funkcjonariuszy SB. Apeluję do wszystkich którym leży na sercu upublicznienie prawdy o kontakt ze mną. Cezary Kruk, tel. 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl
0
Wiosną 1989 roku domagałem się od Solidarność powołania przez Solidarność grup paramilitarnych i siłowego zajęcia Komitetu Miejskiego PZPR oraz siedziby Służby Bezpieczeństwa. Domagałem się zajęcia archiwum SB i PZPR. Niszczenie akt SB zaczęto w marcu 1989 i trwało to do 1993 roku. Solidarność nic nie zrobiła aby uchronić archiwum SB od zniszczenia!
0
Wkrótce będzie otwarte spotkanie Puławskiego Komitetu Ujawnić Prawdę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Cezary Kruk, cezarykruk2@wp.pl, telefon 518-482-726
0
Pierwsze otwarte spotkanie Puławskiego Komitetu Ujawnić Prawdę odbędzie się 4 maja 2017 roku w siedzibie Puławskiego Towarzystwa Tradycji Narodowych, Puławy, ulica Skowieszyńska 32. Na spotkaniu podane zostaną do publicznej wiadomości nazwiska funkcjonariuszy puławskiej Służby Bezpieczeństwa oraz niektórzy komunistyczni agenci Urzędu Bezpieczeństwa i Służby Bezpieczeństwa z Ziemi Puławskiej. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Cezary Kruk, telefon 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl
0
W dniu 4 maja 2017 Cezary Kruk na otwartym spotkaniu w Puławach w którym brało udział 30 osób omówił zbrodniczą działalność komunistyczną UB, SB, Informacji Wojskowej oraz podał kilkanaście nazwisko funkcjonariuszy SB i agentów SB który działali na terenie Ziemi Puławskiej. Całość tego spotkania będzie za kilka dni w Internecie. Cezary Kruk, telefon 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl
0
1 czerwca 2017 w Puławach w razmch Puławskiego Komitetu Ujawnić ujawnione będą nazwiska kolejnych komunistycznych agentów SB, UB, Informacji Wojskowej, wywiadu PRL. Kolejni komunistyczni kobfidenci. Tym razem ze środowiska naukowego. Kontakt z Puławskim Komitetem Ujawnić Prawdę. Cezary Kruk. Telefon 518-482-726.cezarykruk2@wp.pl
0
Apeluję do Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej o ujawnienie wszystkich funkcjonariuszy UB i SB oraz ich agentów. Każdy komunistyczny kapuś i sowiecki sługus musi być ujawniony i napiętnowany. Apeluję do PiS i PO o oczyszczanie swoich szeregów z komuchów i komunistycznej agentury. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zwolenników lustracji komunistycznej agentury. Cezary Kruk. Telefon 518-482-726. cezarykruk2@wp.pl
0
Apeluję do PiS Puławy i PO Puławy oczyszczanie swoich szeregów z komunistycznych agentów i aktywistów. Apeluję do wszystkich patriotycznych środowisk o pomoc w ujawnieniu komunistycznej agentury. Cezary Kruk, telefon 518-482-726, cezarykruk2@wp.pl
0
Apeluję do PiS Puławy, PO Puławy, Jakuba Kuleszy z Klubu Kukiz 2015, NSZZ Solidarność, Stowarzyszenia Represjonowanych w Stanie Wojennym na ujawnienie i napietnowanie komuchow i komunistycznej agentury. Póki co ja robię to konsekwetnie od 30 lat. Tropię i piętnuję komunistów. A pozostali nic nie robią. A może sami nie są czyści. Cezary Kruk. cezarykruk2@wp.pl, telefon 518-482-726
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: