Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: 22 zł dla strażaków za udział w akcji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 r. o 15:27 Powrót do artykułu
Niech Ci co ustalali te wynagrodzenie dla strażaków sami wezmą udział w akcji za marne 20 zł i niech sami za takie pieniądze nastawiaja garba.Wstyd i hańba jest to żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, będzie więcej podpaleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenua panie i panowie radni! Żeby wziąć udział w akcji trzeba być przeszkolonym i dyspozycyjnym, na sygnał syreny biegusiem wsiąść w samochód i pojechać do remizy, tam biegusiem wy***yć z jednych ubrań cywilnych i w***yć w drugie służbowe, biegusiem do samochodu pożarniczego i z sercem na ramieniu gonić do akcji. tam spędzić aktywnie kilka godzin w często bardzo niebezpiecznych i stresujących warunkach, zmęczonym, umorusanym wrócić do remizy, znów przebrać się, w samochód, do domu i do wanny. a potem to już się nawet nic nie chce, bo człowiek zmęczony i zestresowany zasypia z głową na stole... może zamiast do finlandii na mecz lepiej byłoby pojechać ze strażakami do akcji i za te prawie 22 złote potyrać całą noc... przy takich stawkach, dieta jednego radnego za udział w jednym posiedzeniu wystarczyłaby na całą obsadę wozu strażackiego. ja wiem, że to ochotnicy, ale te niecałe 22 złote nie wystarczą na dojazd i kąpiel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Kwapiński pojechał do Finlandii jako wolontariusz z klubem sportowym więc odwalcie się w końcu od niego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ryzykują zdrowie i nieraz życie a oni im takie grosze płacą? Za to sami sobie pensyjki jak trzeba za pierdzenie w stołki i debatowanie huk wi o czym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma obowiązku być strażakiem. Jak komuś za mało to niech się nauczy czegoś konkretnego. A jak ktoś umie tylko olewać to więcej zarabiać nie powinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żenua panie i panowie radni! Żeby wziąć udział w akcji trzeba być przeszkolonym i dyspozycyjnym, na sygnał syreny biegusiem wsiąść w samochód i pojechać do remizy, tam biegusiem wy***yć z jednych ubrań cywilnych i w***yć w drugie służbowe, biegusiem do samochodu pożarniczego i z sercem na ramieniu gonić do akcji. tam spędzić aktywnie kilka godzin w często bardzo niebezpiecznych i stresujących warunkach, zmęczonym, umorusanym wrócić do remizy, znów przebrać się, w samochód, do domu i do wanny. a potem to już się nawet nic nie chce, bo człowiek zmęczony i zestresowany zasypia z głową na stole... może zamiast do finlandii na mecz lepiej byłoby pojechać ze strażakami do akcji i za te prawie 22 złote potyrać całą noc... przy takich stawkach, dieta jednego radnego za udział w jednym posiedzeniu wystarczyłaby na całą obsadę wozu strażackiego. ja wiem, że to ochotnicy, ale te niecałe 22 złote nie wystarczą na dojazd i kąpiel...
 OSP jest teraz stowarzyszeniem i nikt nikogo nie zmusza do tego aby się zapisywał do straży. Do ratowania mienia i życia sa wyspecjalizowani strazacy, wyszkoleni, sprawni i ogarnięci i odpowiednio wynagradzani za swoją pracę. A w spowarzyszeniu to tyko są sympatycy. Uwazam, że nie powinno sie płacic strażakom osp, bo to jest ich wola czy sie zapiszą czy nie i czy chca narazać życie czy nie. Często Ci któży nie maja ze straża nic wspólnego sa bardziej pomocni i ofiarni niż oni. Dzisiejsza straz osp to tylko do noszenia orderów i sztandaru w kościele... zo to tez teraz trzeba bedzie płacić? ja jestem członkiem związku kynologicznego - stowarzyszenie chciałem, wstapiłem, chodzę z psami i tez narażm swoje życie i nikt mi za to nie płaci, a jeszcze muszę dołozyć ze swoich. Traktuje to jak hobby. A powiedzcie mi gdzie za hobby płaca oprócz strazy (OSP)? I jeszcze wymagania samochodziki po bańce żeby mozna było sie pokazać na odpuście a potem niech stoja w garażu... Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrosło a nadal narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radny jeden z drugim dlaczego wchodzą na mecze azotów/wisły za free? to tez ich hobby , bycie radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Oho, będzie więcej podpaleń.
 porównaj sobie ilosc akcji w bochotnicy, czy w opatkowicach i wtedy mow o podpaleniach, trawa na włostowicach paliła sie raz, a tam po 3 razy dziennie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...