Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: 29-letni motocyklista wyprzedzał samochody i zginął

Utworzony przez motor L, 17 sierpnia 2009 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Na czwartego chciał sobie wyprzedzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna trwa. Ciekawe kiedy policja nasza kochana weźmie się za idiotów na dwóch kółkach, jeżdżących 200km/h po mieście, wyprzedzających z prawej strony, zajeżdżającym na chama drogę i w ostatniej chwili pasującym się przed inne pojazdy. Tym idiotom wydaje się chyba że są nieśmiertelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Selekcja naturalna trwa. Ciekawe kiedy policja nasza kochana weźmie się za idiotów na dwóch kółkach, jeżdżących 200km/h po mieście, wyprzedzających z prawej strony, zajeżdżającym na chama drogę i w ostatniej chwili pasującym się przed inne pojazdy. Tym idiotom wydaje się chyba że są nieśmiertelni.
rzeczywiście z ciebie prymityw, równasz wszystkich do jednego idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj właśnie na drodze 17 od Tomaszowa 'Pan Burak' wypasioną furą nr rej WS.... za to że nie zjechałem do rowu bo chciał na trzeciego wyprzedzać w terenie zabudowanym bardzo niebezpiecznie zajechał mi drogę .Takie buractwo też należy wyplenić z polskich dróg.Następnym razem jak mi siądzie na zderzak będzie ostre hamowanie "bo kotek na drodze". Pozdrówki równiez dla "Pana Buraka ", szerokości i więcej rozumku na drodze życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdzalem tam kilka minut po zdarzeniu, masakra.. a prymityw jestes kompletnym prymitywem.. nie dosyc ze uogolniasz ludzi to jeszcze ich obrazasz.. dla mnie taki motocyklista jest rzeczywiscie niemyslacym uzytkownikiem drogi, ale jak widac on zrobil sobie i tylko sobie ta krzywde a nie tak jak jezdzacy w puszkach po pijaku kierowcy zabijaja mase osob. Ja tam i tak uwielbiam motory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5h9 napisał:
przejezdzalem tam kilka minut po zdarzeniu, masakra.. a prymityw jestes kompletnym prymitywem.. nie dosyc ze uogolniasz ludzi to jeszcze ich obrazasz.. dla mnie taki motocyklista jest rzeczywiscie niemyslacym uzytkownikiem drogi, ale jak widac on zrobil sobie i tylko sobie ta krzywde a nie tak jak jezdzacy w puszkach po pijaku kierowcy zabijaja mase osob. Ja tam i tak uwielbiam motory
Jakie uogólnianie, widzę że Pan Dawca jeździ po mieście 200 km/h, wyprzedza z prawej strony i zajeżdża drogę na chama skoro tak sobie wziął do serca mój post, bo ja takich idiotów miałem na myśli a nie wszystkich użytkowników dwóch kółek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Jakie uogólnianie, widzę że Pan Dawca jeździ po mieście 200 km/h, wyprzedza z prawej strony i zajeżdża drogę na chama skoro tak sobie wziął do serca mój post, bo ja takich idiotów miałem na myśli a nie wszystkich użytkowników dwóch kółek.
JESTEŚ IDIOTA I TYLE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRYMITYW - Twoj nick mowi wszystko... przejezdzalam tą ulicą po wypadku...ogromna szkoda chłopaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mu się tak nie spieszyło to by żył. Za głupotę i pośpiech się niestety płaci .. i teraz napiszcie że jestem idiotą bo tak myśle ale niestety taka jest prawda ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie te pojeby po 22-giej po mieście sobie urządzaja wyścigi, musiało tak się skończyć, szkoda chłopaka ale za głupotę trzeba płacić, a tym pojebom na motorach trzeba wieczorem na zakręcie na centralnej olej rozlać i będzie spokój, bo jeszcze kogoś zabiją a siebie - przecież to ich wybór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gość taki mądry jesteś? to moze sie spotkamy powiesz mi to w oczy i wylejesz olej na centralnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzicom można tylko współczuć bo do waszych zakutych ł......w to i kijem bejzbolowym trudno dotrzeć.Myślicie,że pokonacie wszystkie prawa fizyki? Niestety tak nie jest a to jest tego żywy przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie te pojeby po 22-giej po mieście sobie urządzaja wyścigi, musiało tak się skończyć, szkoda chłopaka ale za głupotę trzeba płacić, a tym pojebom na motorach trzeba wieczorem na zakręcie na centralnej olej rozlać i będzie spokój, bo jeszcze kogoś zabiją a siebie - przecież to ich wybór...
OLEJ? POJEBOM NA MOTORACH? BEDZIE SPOKOJ? czlowieku twoja wypowiedz jest na poziomie taplajacego sie w gownie pasikonika!!! zwroc uwage na statystyki; wiekszosc wypadkow to nie uwaga tych co siedza za kierownica samochodu!!! chlopak przecenil swoje mozliwosci... odwinal manetke i juz nie bedzie mial dane zwolnic (przestoga dla nas wszystkich)!!!! jesli przeszkadzaja ci motocyklisci jezdzacy wieczorem to sie wyprowadz z miasta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Rodzicom można tylko współczuć bo do waszych zakutych ł......w to i kijem bejzbolowym trudno dotrzeć.Myślicie,że pokonacie wszystkie prawa fizyki? Niestety tak nie jest a to jest tego żywy przykład.
No już raczej NIE żywy.Współczuje rodzinie,ale motocyklista sam sobie jest winien.Niestety wszędzie są czarne owce,jednak wielu kierowców jednośladów nie pamięta o tym,że ich NIC nie chroni w czasie wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochałam tego chłopaka, to był dobry człowiek... szkoda, że tak skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda każdego człowieka, zwłaszcza młodego ale niestety niektórzy sami się proszą o tragedię. Taki młotek o inteligencji pantofelka na ścigaczu to tykająca bomba. Pozdrawiam tego ścigacza LCH który miesięc temu urwał mi lusterko na Narutowicza podczas wyprzedzania z prawej strony 30 centymetrowym odstępem od krawężnika. Mam nadzieję że nogi się szybko zrosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten motocyklista to był mój bliski znajomy! Ten motor do szczęścia nie był mu wcale potrzebny, kupił go około miesiąca temu. Zostawił po sobie żonę, synka i dobrze prosperującą firmę. Szkoda mi go, ale co teraz można zrobić... można jedynie współczuć jego bliskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szoferak napisał:
Dzisiaj właśnie na drodze 17 od Tomaszowa 'Pan Burak' wypasioną furą nr rej WS.... za to że nie zjechałem do rowu bo chciał na trzeciego wyprzedzać w terenie zabudowanym bardzo niebezpiecznie zajechał mi drogę .Takie buractwo też należy wyplenić z polskich dróg.Następnym razem jak mi siądzie na zderzak będzie ostre hamowanie "bo kotek na drodze". Pozdrówki równiez dla "Pana Buraka ", szerokości i więcej rozumku na drodze życzę.
Nie podniecaj się tak bo ci żyłka pęknie. jesteś jednym z tych zawistnych nerwowych kierowców, przez których giną ludzie, bo najpierw się wleczesz środkiem jezdni, bo przecież ty ustalasz z jaką prędkością kto ma jechać, a potem będziesz hamował komuś. Tylko naucz się, że musisz swoim rupieciem jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na tych co piszą, że dobrze temu motocykliście. Wiadomo, że należy być ostrożnym, ale różnie w życiu bywa. Równie dobrze rozumując tak to jak ktoś umrze na raka to można powiedzieć, że mógł się dobrze odżywiać i uprawiać sport wtedy by nie umarł. Może przykład niezbyt pasujący do sytuacji ale przedstawiający myślenie niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
te gość taki mądry jesteś? to moze sie spotkamy powiesz mi to w oczy i wylejesz olej na centralnej?
ja ci mogę powiedzieć prosto w oczy jak chcesz:)))))))))))))) a propos wypadku....dobrze, że nikt oprócz niego nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...