Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: 29-letni motocyklista wyprzedzał samochody i zginął

Utworzony przez motor L, 17 sierpnia 2009 r. o 14:28 Powrót do artykułu
M napisał:
te gość taki mądry jesteś? to moze sie spotkamy powiesz mi to w oczy i wylejesz olej na centralnej?
ja ci mogę powiedzieć prosto w oczy jak chcesz:)))))))))))))) a propos wypadku....dobrze, że nikt oprócz niego nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dajesz, kiedy i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "M" Gościo ma rację. A ty Synu spadaj do piaskownicy.Tam jest Twoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że mocno opla nie uszkodził i innych nie zahaczył!! Panowie motocykliści włączcie myślenie - to naprawdę nie boli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie evo, mysle na drodze, nei raz i nie dwa ktos mi zajechal mi droge, nie twierdze ze jestem swiety bo mi daleko do tego, przyznaje sie to ja ze znajomymi terroryzuje Puławy noca i w dzien , sieje postrach wśród tetryków juz 3 lata zapraszam do polemiki ale zdrowej bez rzucania w siebie perfumerja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] pale świeczke za kolege "teraz będzie jeździł po niebie" umarł za pasje. spoczywaj w pokoju;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Patrz w lusterka. motocykle są wszędzie.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
kochałam tego chłopaka, to był dobry człowiek... szkoda, że tak skończył
Szkoda to mało powiedziane....Popieram, to był naprawdę fajny, inteligentny chłopak. Pomimo wielu problemów radził sobie. Kilka lat temu odziedziczył po śmierci ojca firmę i dał radę! Niestety powód dla którego kupił motocykl okazał się zgubny...jak sam mówił chciał odpocząć..uwolnić się od spraw....Czuję wściekłość, przeliczył swoje możliwości... Przede wszystkim za mocny motocykl dla początkującego...Korci... Ale ludzie! To są sekundy, każda nasza decyzja może okazać się ostatnią....Nie ubliżajcie! Pomyślcie o Jego bliskich...Na zawsze pozostanie w naszej pamięci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie krzywdy nie zrobił bo zginął. Zrobił zatem krzywde swojemu 8 letniemu synkowi i żonie. Także nie pier***cie bo każdy ma chwilę słabości i przekracza tą 100 on miał 140 coś go podkusiło i już stało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące..Nie mam w zwyczaju oceniać ludzi, każdym z nas powoduje co innego, ale staję po stronie motocyklistów! Osobiście nie jestem użytkownikiem dwóch kółek, ale widzę co się dzieje na drogach... Brak szacunku dla dwóch kółek...Z zazdrości??...Tu już nie chodzi o "prawdziwych" czy nie motocyklistów....Tych z ideologią czy tylko narwanych.... Chodzi o to, że wszystko jest dla ludzi, a my nie wiedząc czemu życzymy im źle... Weźmy pod uwagę ten szczegół, że Ich nic nie chroni, żadne blachy! Oczywiste, że każdy decyduje sam o sobie, ale skąd tyle zawiści! Widzę, że co niektórzy najchętniej chcieliby widzieć więcej takich wypadków tylko po to, żeby móc dalej czuć się Panami Szos na czterech kółkach... Żenujące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Żenujące..Nie mam w zwyczaju oceniać ludzi, każdym z nas powoduje co innego, ale staję po stronie motocyklistów! Osobiście nie jestem użytkownikiem dwóch kółek, ale widzę co się dzieje na drogach... Brak szacunku dla dwóch kółek...Z zazdrości??...Tu już nie chodzi o "prawdziwych" czy nie motocyklistów....Tych z ideologią czy tylko narwanych.... Chodzi o to, że wszystko jest dla ludzi, a my nie wiedząc czemu życzymy im źle... Weźmy pod uwagę ten szczegół, że Ich nic nie chroni, żadne blachy! Oczywiste, że każdy decyduje sam o sobie, ale skąd tyle zawiści! Widzę, że co niektórzy najchętniej chcieliby widzieć więcej takich wypadków tylko po to, żeby móc dalej czuć się Panami Szos na czterech kółkach... Żenujące!
Bardzo mądrze powiedziane! A takie teksty że niby dobrze, że komuś nie zrobil krzywdy są śmieszne.. Jak można się cieszyć ze śmierci kogokolwiek? Tymbardziej jak się kogoś nie znało. Pewnie każdy z nas miał chwile słabości i robil różne głupstwa ale albo one nie wypłynęły albo staramy się o nich zapomnieć. On nie miał tyle szczęścia... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... nigdy też nie wybaczę panom policjantom, którzy zachęcali mojego chłopaka do łamania prawa i jazdy na motorze bez prawa jazdy ("bo co się może stać? zapłacisz mandat 400 zł"). Sami "stróże prawa" jeżdżą łamiąc przepisy!!!! Przez zły przyklad i przymykanie oka na takie zachowanie Puławy to mekka motocyklistów i bezsensownych wypadków. Bardzo współczuję rodzinie, bo z autopsji wiem co to znaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne... nigdy też nie wybaczę panom policjantom, którzy zachęcali mojego chłopaka do łamania prawa i jazdy na motorze bez prawa jazdy ("bo co się może stać? zapłacisz mandat 400 zł"). Sami "stróże prawa" jeżdżą łamiąc przepisy!!!! Przez zły przyklad i przymykanie oka na takie zachowanie Puławy to mekka motocyklistów i bezsensownych wypadków. Bardzo współczuję rodzinie, bo z autopsji wiem co to znaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla rodziny. Naprawde przykro [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem tego chłopaka i kilka razy jechałem z nim autem.Nie potrafił jeździc normalnie-150 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na 3-ego itd...Przy takiej jezdzie kiedys musiał popełnic bład...Pare lat wcześniej jego kumpel zabił dziewczyne w ciązy wchodzac w zakret 170km\h ,bo tydzien wczesniej nie wypadl z niego jadac 160 i nic z tej lekcji nie wyciągnał.Każdy kto znał ś.p. Piotrka wiedział,ze jezdzi jak wariat... Szkoda jego rodziny i przyjaciół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Selekcja naturalna trwa. Ciekawe kiedy policja nasza kochana weźmie się za idiotów na dwóch kółkach, jeżdżących 200km/h po mieście, wyprzedzających z prawej strony, zajeżdżającym na chama drogę i w ostatniej chwili pasującym się przed inne pojazdy. Tym idiotom wydaje się chyba że są nieśmiertelni.
Prostacki prymitywie zamknij się!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Selekcja naturalna trwa. Ciekawe kiedy policja nasza kochana weźmie się za idiotów na dwóch kółkach, jeżdżących 200km/h po mieście, wyprzedzających z prawej strony, zajeżdżającym na chama drogę i w ostatniej chwili pasującym się przed inne pojazdy. Tym idiotom wydaje się chyba że są nieśmiertelni.
Fuck off prymitywie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gray Fox napisał:
Jakby mu się tak nie spieszyło to by żył. Za głupotę i pośpiech się niestety płaci .. i teraz napiszcie że jestem idiotą bo tak myśle ale niestety taka jest prawda ..
JESTEŚ KRETYN DO POTĘGI,A NIE IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No właśnie te pojeby po 22-giej po mieście sobie urządzaja wyścigi, musiało tak się skończyć, szkoda chłopaka ale za głupotę trzeba płacić, a tym pojebom na motorach trzeba wieczorem na zakręcie na centralnej olej rozlać i będzie spokój, bo jeszcze kogoś zabiją a siebie - przecież to ich wybór...
Jak jesteś taki mądry zapraszam każdy piątek o 19,00 pod Carefour, w Puławach i sobie pogadamy. Obyś zdechł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]kolejny motocyklista zginął o jednego wariata drogowego mniej na drodze i dobrze [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...