Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo, na wólce już żadna kur.....nie pracuje to teraz wołami do pracy żadnej nie zaciągniecie. Taka co płakała bo mąz w wiezieniu za jazde po pijaku już teraz przytuli 1500 luz mops plus pensja gacha bo przecież już znalazła młodszego. Druga co ma dzieci każde z innym też przytuli 2000 zł, trzecia taka z powalonym deklem- ewa przytuli 500 zł bo ma dzieciaka i nie pracuje więc dochodu 800 zł nigdy nie miała. Brawo- wólka żyje. Pisiory niech im wiate postawią bo jak piją piwo to za kołnierz pada. Moje podatki idą na kur.....i pijaków z wólki. Koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrz co się dzieje wokół Ciebie być może w Twojej rodzinie a potem zajmij się ludźmi z Wólki. Zwróć uwagę iż mieszkają tam rodziny pracujące które same siebie utrzymują i nie korzystają z żadnych zapomóg ani podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatków*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi pracującymi na Wólce to cię poniosło!!! Może 10 procent pracuje a, reszta baki zbija i się koci na koszt państwa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po 37 latach pracy zarabiam 1400 zł,i cholerny rząd nie chce mi po tylu latach pracy dać emeryturę, jestem zmęczona, wypalona,  a tu tyle za pieprzenie darmo dają, zgroza, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha powiedz która to taka rodzina. Dołoże im kasy hehehe. Sami rentierzy mops i innych pomocy. Rozgonić towarzystwo i odebrać mieszkania. Popatrzcie na rejestr dłużników- same znane mordy z wólki ale nie ma z czego ściągnąć bo przecież oni biedni. 500 zł dane na patologie i rozpłodowe byki. Te wszystkie panny z wolki tylko sperme przyjmuje a nie prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** patologia będzie się rozmnażać, a przecież już mieli pracować na emerytów i co, z pokolenie na pokolenie się rozmnażają, pieprzony kraj promujący leni, próżniaków, szmatławstwo, a pracujących gnębiący, bo za 1300 zł to niech pieprzone pisowce pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://naszeblogi.pl/41697-pierworodny-walesy-pamieci-grzesia-lewandowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi pracującymi na Wólce to cię poniosło!!! Może 10 procent pracuje a, reszta baki zbija i się koci na koszt państwa !!!
Podejrzewam że więcej niż 10 %. Sam widzisz że nie wszyscy są pasożytami ale Wy szlachta miejska łatwo szufladkujecie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha powiedz która to taka rodzina. Dołoże im kasy hehehe. Sami rentierzy mops i innych pomocy. Rozgonić towarzystwo i odebrać mieszkania. Popatrzcie na rejestr dłużników- same znane mordy z wólki ale nie ma z czego ściągnąć bo przecież oni biedni. 500 zł dane na patologie i rozpłodowe byki. Te wszystkie panny z wolki tylko sperme przyjmuje a nie prace.
Na Twój debilizm nie ma wytłumaczenia. Zanim zaczniesz szczekać przejdź się do Nieruchomości Puławskich i sprawdź czy faktycznie wszyscy mają zadłużenia bo na chwilę obecną bredzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po 37 latach pracy zarabiam 1400 zł,i cholerny rząd nie chce mi po tylu latach pracy dać emeryturę, jestem zmęczona, wypalona,  a tu tyle za pieprzenie darmo dają, zgroza, 
Pieprz się i Ty kto Ci broni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto placi na wólce. Dziady- płaci za was urząd miasta bo macie dofinansowanie do tych swoich spelun. Nazwiskami mogę mówić kto tam mieszka i za co żyje. Z naszych pieniędzy lenie żyją bo nikt tam nie pracuje. Siedzą smierdzące krowy i piją kawę bo z mopsu talony dostały. Bachory latają dookoła bloków i niszczą wszystko co w łapy wpadnie. Widać stare fury pod blokiem i pełno petów i puszek po piwie. Zasr.....nieudacznicy. Teraz dostaną te produkcyjne krofy po 500 i więcej i będzie balanga. Zaorać wólke i romów !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto placi na wólce. Dziady- płaci za was urząd miasta bo macie dofinansowanie do tych swoich spelun. Nazwiskami mogę mówić kto tam mieszka i za co żyje. Z naszych pieniędzy lenie żyją bo nikt tam nie pracuje. Siedzą smierdzące krowy i piją kawę bo z mopsu talony dostały. Bachory latają dookoła bloków i niszczą wszystko co w łapy wpadnie. Widać stare fury pod blokiem i pełno petów i puszek po piwie. Zasr.....nieudacznicy. Teraz dostaną te produkcyjne krofy po 500 i więcej i będzie balanga. Zaorać wólke i romów !!!!!
A Ty niby kim jesteś? Przedstaw się, powiedz gdzie pracujesz - aaaa odwagi brak:) Jestem w stanie Ci udowodnić że są rodziny które płacą za mieszkania i nie korzystają z żadnych świadczeń. Co do dziadostwa robi je urząd stawiając śmietnik za 80 tyś, monitoring zleca straż miejska MPWiK-owi potem inna firma poprawia. Parking gdzie miejsce parkingowe ma od 2,5 m do 1,7 na wniosek mieszkańców zostaje poprawiony mimo iż ktoś wcześniej to odebrał i podpisał. Najdroższe media CO ponad 4zł m2, brak gazu kuchenki elektryczne skoro za wszystko  płaci urząd to sam sobie strzela w kolano lub ma w tym ktoś interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprz się i Ty kto Ci broni :)
  wcześniej nikt nie płacił za pieprzenie tylko aby mieć dzieci trzeba było zapierdalać na nie a nie jak teraz barany płacą za pieprzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to będą balangi i orgie za 500+ do roboty to już żadna nie pójdzie menelstwa będzie przybywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolka-boordel Puław. Teraz to tam będzie zabawa. Mieszkania zadłużone bachorow narobić a mops jeszcze kasę da. Kurde po co ja studia mam i pracę. Muszę na te bekarty zapierdzielac.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolka-boordel Puław. Teraz to tam będzie zabawa. Mieszkania zadłużone bachorow narobić a mops jeszcze kasę da. Kurde po co ja studia mam i pracę. Muszę na te bekarty zapierdzielac.....
Przeprowadź się na Wólkę i żyj jak panisko bezstresowo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won patologia z wólki. Panny na ulice alebo do lasu do żyrzyna bo tylko nogi potrafią rozkładać. Zaorać i zasiać ryż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ten artykuł napisał niech zajmie się kursy francuskiego z Preply http://obozy-jezykowe-za-granica.pl/preply-ucz-sie-francuskiego-z-domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won patologia z wólki. Panny na ulice alebo do lasu do żyrzyna bo tylko nogi potrafią rozkładać. Zaorać i zasiać ryż
 Jako pługu do orania proponuję użyć Twojego parszywego ryja :) Zanim zaczniesz udzielać wskazówek poczytaj może słownik ortograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...