Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Kawka- kto sieje wiatr zbiera burzę Nie zna się pan kompletnie na telewizji. Programy jakości miernej- oglądane tylko dlatego, że są to jedyne programy lokalne. Reklamy- cóż, dziwne że ktoś w ogóle chciał to oglądać.... I za tą miernotę chce pan kasy???? Od kilku lat ta sama formuła, czołówka, stylistyka, z ekranu wieje nudą, nie ma nic ciekawego- tylko propaganda pod urząd miasta! Dlaczego poprzednia ekipa puławskiej kablówki niemal z każdego programu przekazywała coś do Lublina do Panoramy? A z pańskiej tfu...rczości ile poszło na szerszą antenę? Jak się chce zarobić, to trzeba coś robić, a nie tylko lizać dupki  tym postawionym wyżej i oczekiwać co skapnie z pańskiego stołu.
W PSM tak nadają każdy kanał nawet w upc sd ma lepszą jakość od jakości hd w psm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSM tak nadają każdy kanał nawet w upc sd ma lepszą jakość od jakości hd w psm...
Kawka już dawno powinien być wygoniony za chłam jaki robił. Wyjatkowo słaba jakość i pod względem merytorycznym i technicznym. Kręcił aparatmi fotograficznymi. ale jak robił coś na zlecenie to się okazywało, ze ma dobry sprzęt, tylko nie do telewizji. Przez lata był nietykalny. Nikt go nie rozliczał, że robi byle co. I jeszcze chciałby moze za to pieniądze od mieszkańców? Niech idzie i uczciwie zarobi. a Wspólnota za to wylizanie mu tyłka powinna się wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak  Wspólnota rozpacza po TVK.... krytycznego głosu pod adresem Kawki ani jednego, wszyscy żal, rozpacz, strata niepowetowana.... Może niech wieniec do HTM-u zaniosą, Piotrusiowi milej będzie że tak go na mieście żałują ;)
A do wieńca pożegnalnego chętnie się dorzucę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do wieńca pożegnalnego chętnie się dorzucę
Przeczytajcie sobie materiał w serwisie Tuba Puław, o co naprawdę poszło. Ale jaja. Wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie sobie materiał w serwisie Tuba Puław, o co naprawdę poszło. Ale jaja. Wszystko jasne.
Czytałem. Zachłanność gubi ludzi. Miał duzo, chciał jeszcze więcej, tylko dlaczego nie gra w otwarte karty. Rozmawiałem z kolegą, który pracuje w spółdzielni - faktycznie awaria to wymówka. Wszystko chodzi jak chodziło. sprzęt jest sprawny, a ten serwer to najzwyklejszy laptop. Po co tak sciemniać. Chyba dyrektor myślał, ze naród jest taki ciemny i wszystko łyknie. W sumie dobrze, ze juz nie zaśmiecają kabla tymi wypocinami na poziomie szkolnej telewizji. Czekam na zmiany. Może wreszcie spółdzielnia wpusci nową krew do telewizji. Faktem jest, ze tv powinna być w Puławach. ale tej leniwej i słabej ekipie już dziękujemy za lata bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. No to w końcu Piotruś się doigrał. Zresztą, na mieście od lat każdy wie, jaki to drobny cwaniaczek. Panie prezesie Strzelec, panie prezesie Golmento nie miejcie litości dla takich kombinatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. No to w końcu Piotruś się doigrał. Zresztą, na mieście od lat każdy wie, jaki to drobny cwaniaczek. Panie prezesie Strzelec, panie prezesie Golmento nie miejcie litości dla takich kombinatorów.
Mam nadzieję, że po tylu latach nadawnia w telewizji puławskiej głupot robionych przez ekipę ludzi, którzy uprawiali bylejakość i to pod każdym względem, coś się wreszcie zmieni. Dobrze się stało, bo przez kolejne lata spółdzielnia zamierzała tolerować miernotę. Fatalna prezenterka mówiąca wszysko tym samym znudzonym tonem, słabe zdjęcia i jeszcze słabsze tematy, w dodatku piekielnie tendencyjne. Materiał powinien trwać max 5 min, a tu o byle czym gadano kwadrans, żeby oblecieć 5 materiałami i kroniką kryminalną cały tygodniowy program. w dodatku robiony na odwal sport, najczęściej na archiwalnych zdjęciach. Mam nadzieję, że to koniec dyletanctwa w puławskiej kablówce. Czas na zmiany. Te orły i orlica, skoro tacy wspaniali, niech idą robić karierę w telewizjach ogólnopolskich. Tu trzeba ludzi z pasją i nowym spojrzeniem, nie uczestniczących w żadnych układach polityczno - towarzyskich. Płacę abonament za kablówkę i mam prawo żądać lokalnego programu na dobrym poziomie. Oby to się zmieniło, bo mam dziwne przeczucie, ze Kawka jak zobaczy, ze może wszysko utracić, a to bardzo dobry biznes, to podkuli co tam ma i powróci jak senny koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało, że zakończono współpracę z Kawką. I tak przez wakacje nadawałby powtórki z całego roku, jak to zawsze robił. Niech idzie w cholere. Kręcił kiedyś wesela i powinien do tego wrócić, bo dyrektor telewizji z niego żaden  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało, że zakończono współpracę z Kawką. I tak przez wakacje nadawałby powtórki z całego roku, jak to zawsze robił. Niech idzie w cholere. Kręcił kiedyś wesela i powinien do tego wrócić, bo dyrektor telewizji z niego żaden
Też tak uważam. Nieprzyjemny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak uważam. Nieprzyjemny człowiek
Ale jestem pewien, ze wstawią się za nim jego przyjaciele z urzędu miasta, azotów i ministerstwa i wróci na antenę - w dodatku zaczną mu za to płacić, że raczy produkować te gnioty. Tak to jest w Puławach. nikogo nowego i dobrego nie wpuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróćcie uwagę, ze na mmpulawy ani słowa na ten temat..... Ręka rękę, nóżka nóżkę.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróćcie uwagę, ze na mmpulawy ani słowa na ten temat..... Ręka rękę, nóżka nóżkę.......
Dokładnie. Ale co tam, na szczęście nie wszyscy są w tej koterii i człowiek moze się czegoś dowiedzieć, choć wiadomości, które wypływają w niczym mnie nie zaskoczyły. To był chory układ. Oby wreszcie został przerwany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróćcie uwagę, ze na mmpulawy ani słowa na ten temat..... Ręka rękę, nóżka nóżkę.......
Za to dobry materiał jest w serwisie Tuba Puław - główny tekst na stronie. Tytuł:  Czy wydawca TVK chiał wywrzeć nacisk na PSM? Dużo wyjaśnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe te komentarze są wszystkie bardzo podobne i coś tsk wyglądają na zorganizowaną akcję. Wiele lat oglądałem tvk i aż tak krytyczny nie jestem. Może nie była najwyższych lotów ale widziałem inne lokalne tv w kablu i nie było wstydu. W większości poziom taki sobie. Widać że bez kasy nic wielkiego nie ds się zrobić. Mało jest zapaleńców którzy bez kasy zrobią fajne tv. A te teksty w komentarzach to wygląda na jakieś prywatne porachunki kogoś mającego jakieś urazy do prowadzących tvk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Komentarze są bardzo podobne. Pisze je jedna, lub dwie osoby...pani słynąca z niepłacenia czynszu i facebookowy lanser w różowym sweterku...   Pani kiedyś po nosku dostała od pana Piotra, a że to mściwe i podłe babsko, które mając dużo wolnego czasu wiecznie siedzi w necie, to stąd te podobne komentarze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Komentarze są bardzo podobne. Pisze je jedna, lub dwie osoby...pani słynąca z niepłacenia czynszu i facebookowy lanser w różowym sweterku...   Pani kiedyś po nosku dostała od pana Piotra, a że to mściwe i podłe babsko, które mając dużo wolnego czasu wiecznie siedzi w necie, to stąd te podobne komentarze.
Czynszu nie muszę płacić bo mam mały własny domek. W mojej garderobie nie ma ani jednego różowego ciucha. Kablówkę jeśli chcę to oglądam u rodziców lub w necie, bo na moje osiedle jeszcze nie dociągnęli. Nie dostałam po nosku od Kawki. Ale znam parę osób, którym ze zwykłej podłości się "przysłużył", że wspomnę chociażby poprzedniego prowadzącego puławską kablówkę, bo to była głośna i cholernie niemiła sprawa, Kawka ubabrał wtedy g...m wiele osób. Siebie przy okazji też. I paru policjantów na emerytury wcześniej odeszło.... A co ciekawsze- wtedy najeżdżał na Grobla ile wlezie. Taka mała rada, Piotruś, dla ciebie i twojej równie zachłannej na kasę małżonki- przydeptując dziś czyjeś palce trzeba pilnować aby nie były one połączone z d...ą w którą będzie się włazić jutro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało, że zakończono współpracę z Kawką. I tak przez wakacje nadawałby powtórki z całego roku, jak to zawsze robił. Niech idzie w cholere. Kręcił kiedyś wesela i powinien do tego wrócić, bo dyrektor telewizji z niego żaden
no jeszcze studniówki obstawia. Wszystkie montowane na jedno kopyto i filmowani tylko znajomi. Moja córka nie wzięła płyty, bo nie widać jej nawet na polonezie, ani razu. Natomiast koleżanki które z Piotrusiem się chichrały, były filmowane non stop i widać je ciągle. Niemiło było, bo kasa uciekła.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynszu nie muszę płacić bo mam mały własny domek. W mojej garderobie nie ma ani jednego różowego ciucha. Kablówkę jeśli chcę to oglądam u rodziców lub w necie, bo na moje osiedle jeszcze nie dociągnęli. Nie dostałam po nosku od Kawki. Ale znam parę osób, którym ze zwykłej podłości się "przysłużył", że wspomnę chociażby poprzedniego prowadzącego puławską kablówkę, bo to była głośna i cholernie niemiła sprawa, Kawka ubabrał wtedy g...m wiele osób. Siebie przy okazji też. I paru policjantów na emerytury wcześniej odeszło.... A co ciekawsze- wtedy najeżdżał na Grobla ile wlezie. Taka mała rada, Piotruś, dla ciebie i twojej równie zachłannej na kasę małżonki- przydeptując dziś czyjeś palce trzeba pilnować aby nie były one połączone z d...ą w którą będzie się włazić jutro...
dobre z tymi palcami, dobre :) A jakie życiowe! Kradnę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeszcze studniówki obstawia. Wszystkie montowane na jedno kopyto i filmowani tylko znajomi. Moja córka nie wzięła płyty, bo nie widać jej nawet na polonezie, ani razu. Natomiast koleżanki które z Piotrusiem się chichrały, były filmowane non stop i widać je ciągle. Niemiło było, bo kasa uciekła.....
Przede wszystkim obstawia urząd miasta, azoty i instytuty. studniówki to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe te komentarze są wszystkie bardzo podobne i coś tsk wyglądają na zorganizowaną akcję. Wiele lat oglądałem tvk i aż tak krytyczny nie jestem. Może nie była najwyższych lotów ale widziałem inne lokalne tv w kablu i nie było wstydu. W większości poziom taki sobie. Widać że bez kasy nic wielkiego nie ds się zrobić. Mało jest zapaleńców którzy bez kasy zrobią fajne tv. A te teksty w komentarzach to wygląda na jakieś prywatne porachunki kogoś mającego jakieś urazy do prowadzących tvk.
a kto mowi, że bez kasy robione jest tv w Puławach??? To, ze nie ma kasy z opłat za kablówke, nie znaczy, ze jej nie ma. Jest i to bardzo dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...