Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
gość napisał:
a co ku***? fikala to dostala i bardzo dobrze nietykalna jest?
A żonę powinno się bić profilaktycznie, co by się łańcuch od kuchni nie zerwał... Kończ waść wstydu oszczędź, bo na Twoje chamstwo słów brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernard napisał:
Równourawnienie - ku*** też dostają wpier***
naucz się pisać analfabeto widzę że patologia na internecie siedzi zamiast siedzieć w zakładach karnych a może z zakładu piszesz tępaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jak pobili policjanta to mieli tylko jedną możliwość uciekać gdzie kto może bo chyba nie myśleli że posiłki przyjadą i im zaczną bić brawa, jak dla mnie prosta sprawa, i wcale się nie dziwie policjantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że deb***e dostali wpier***. Powinni teraz jeszcze kilku posadzić bez zawiasów. Jebać młodzież pokolenia "JP".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej bedzie jak sie nie beda wypowiadaly osoby ktore tego nie widzialy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
ani marksa, ani tym bardziej wyborczej nie czytam- wręcz nie toleruję. ale zgadzam się z Tobą że rodzice ponoszą winę za takie a nie inne wychowanie. zwróć jednak uwagę, że kiedyś nikt na policję ręki nawet nie myślał podnieść a dziś przyjebać policajowi to "szacun ziomek" widać to po ilości wpisów komentarzy pod artykułami dot. zabójstwa Andrzeja Strój na Warszawskiej woli rok temu. wpisów popierających morderców. zapewniam że dziś policjant na słuzbie patrolowej 100 razy bardziej woli jak jest cisza i spokój, nic się nie dzieje, niż ganiać i szarpać się z nie umiejącą się bawić młodzieżą. również pozdrawiam
A skąd się bierze nienawiść do policji u młodzieży? W dużej mierze z faktu że to antynarkotykowa, (która de facto wykonuje tylko prawo które bałwany na górze stanowią) ściga za "posiadanie". Młodzież widzi narzędzie, a nie sprawcę rzeczy i stąd głównie bierze się ta nienawiść (+ powody podane wcześniej) i jest jak jest. Co do sprawy, pana Andrzeja Strój to, nie znam jej na tyle by się wypowiadać, nie popieram wypowiedzi typu "dobrze mu tak, śmierć ku***m, jebać..." ale było też kilka sytuacji odwrotnych gdzie zawiniła policja, a traktowanie w sądzie było ulgowe dla "swoich" co również przyczynia się do opinii o stróżach prawa. A za komuny, nikt nie myślał podnieść ręki bo się ludzie po prostu bali, czy strach powinien być powodem szacunku i jakiej jakości będzie taki szacunek - pozostawiam do przemyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a co ku***? fikala to dostala i bardzo dobrze nietykalna jest?
po co sie wtracasz i oceniasz jak nie wiesz jak bylo ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
proszę operatora by przekazał nr IP tego użytkownika policji. bo widzę że człowiek nawołuje do przestępstwa i znieważa instytucję państwową RP.
...chyba do aktu seksualnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu ludzie policja zawsze sobie znajdzie wytłumaczenie. Tam nie było żadnego zdarzenie związanego z pobiciem policjanta. Pomyślcie logicznie musieli to wymyślać na swoja obronę związana z tak drastycznym pobiciem dziewczyny która chciała pomoc nieprzytomnemu koledze. abo drogie była tam bojka owszem i policja od razy wkroczyła do akcji z pałami oni mogli tego chłopaka zabić praktycznie za nic. Jeden z tych policjantów podobno zabił człowieka w wiezieniu i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za to. Sprawa została umorzona. Na szczęście z całej tej afery są filmiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa filmiki ale nikt ich jeszcze nie widział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy wiecie napisał:
Jezu ludzie policja zawsze sobie znajdzie wytłumaczenie. Tam nie było żadnego zdarzenie związanego z pobiciem policjanta. Pomyślcie logicznie musieli to wymyślać na swoja obronę związana z tak drastycznym pobiciem dziewczyny która chciała pomoc nieprzytomnemu koledze. abo drogie była tam bojka owszem i policja od razy wkroczyła do akcji z pałami oni mogli tego chłopaka zabić praktycznie za nic. Jeden z tych policjantów podobno zabił człowieka w wiezieniu i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za to. Sprawa została umorzona. Na szczęście z całej tej afery są filmiki.
Ja widzę wytłumaczenie - pijane bydło rzuciło się z piąchami na policję bo mieli przewagę liczebną. Dla mnie pijana ku*** jest tak samo warta spałowania jak jej pijany partner. Jakby kolo nie startował z łapami do policji to by chodził do dzisiaj zdrowy. Jego panna też mogła dać sobie siana. Jak się nie umie pić, to się pić nie powinno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając puławską, rozwydrzoną młodzież to sami łapy wyciągali i prowokowali. A wszystko dlatego że nienawidzą policji! a dlaczego nienawidzą??? odpowiedz jest jedna: bo ściga ich za przestępstwa aby nam, społeczeństwu żyło się lepiej. Głownie dilerzy i narkomani wypowiadaja słowa,, je*** policje" itp. W koncu Puławy to miasto narkomanów:/ Choć coraz ich tu mniej to nadal jeszcze ,,troche" jest i mam nadzieje że w przyszłości ta właśnie policja wyłapie wszystkich ludzi tego pokroju aby moje dziecko jak dorosnie nie miało styczności z takim bydłem!!! Policja jest po to aby nas chronić i nie jeden wypowiadający się źle na temat policji jeszcze zadzwoni pod 997 i poprosi tą własnie policje o pomoc. To są nikomu niewinni ludzie, wykonują swoj zawód ryzukując często własne życie..osierocają przez to często dzieci i zostawiając żony! Dlatego prosze o więcej szacunku dla POLICJI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga wychowaj dziecko tak aby samo nie wpadło w złe towarzystwo i nie stało się takim "bydłem" bo ciekawa jestem czy wtedy dokładnie tak samo będziesz komentować te sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrus napisał:
Ja widzę wytłumaczenie - pijane bydło rzuciło się z piąchami na policję bo mieli przewagę liczebną. Dla mnie pijana ku*** jest tak samo warta spałowania jak jej pijany partner. Jakby kolo nie startował z łapami do policji to by chodził do dzisiaj zdrowy. Jego panna też mogła dać sobie siana. Jak się nie umie pić, to się pić nie powinno...
tylko że nikt sie nie rzucil na policje !! filmiki sa ale najpierw trafia do prokuratoraa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
znając puławską, rozwydrzoną młodzież to sami łapy wyciągali i prowokowali. A wszystko dlatego że nienawidzą policji! a dlaczego nienawidzą??? odpowiedz jest jedna: bo ściga ich za przestępstwa aby nam, społeczeństwu żyło się lepiej. Głownie dilerzy i narkomani wypowiadaja słowa,, je*** policje" itp. W koncu Puławy to miasto narkomanów:/ Choć coraz ich tu mniej to nadal jeszcze ,,troche" jest i mam nadzieje że w przyszłości ta właśnie policja wyłapie wszystkich ludzi tego pokroju aby moje dziecko jak dorosnie nie miało styczności z takim bydłem!!! Policja jest po to aby nas chronić i nie jeden wypowiadający się źle na temat policji jeszcze zadzwoni pod 997 i poprosi tą własnie policje o pomoc. To są nikomu niewinni ludzie, wykonują swoj zawód ryzukując często własne życie..osierocają przez to często dzieci i zostawiając żony! Dlatego prosze o więcej szacunku dla POLICJI!!!
modl sie zeby twoje dziecko nie dostalo za niewinnosc tak jak oni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja też nie jest taka swieta. Niektorzy mysla,ze jak są w policji to wszystko im wolno... Często to sami prowokują. Powinien być niezależny organ do pilnowania policji...bo prokuratura to fikcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko że nikt sie nie rzucil na policje !! filmiki sa ale najpierw trafia do prokuratoraa.
Radzę zrobić backup, tak na wszelki wypadek, jeszcze im zaginie czy coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
policja też nie jest taka swieta. Niektorzy mysla,ze jak są w policji to wszystko im wolno... Często to sami prowokują. Powinien być niezależny organ do pilnowania policji...bo prokuratura to fikcja
Prokuratura to organ ścigania a nie kontrolny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tylko że nikt sie nie rzucil na policje !! filmiki sa ale najpierw trafia do prokuratoraa.
Taa, a potem powiesz, że prokurator nie chce ich oddać, co? Nie ma żadnych filmików bo nikt z was nie opublikowałby bata na samego siebie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna ktora trafila do szpitala nie byla "panną" jak to okreslono tego poszkodowanego chlopaka !!! Nie wymyslajcie swoich wlasnych historii nie wiedzac nic na temat tego co zaszlo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...