Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bijatyka pod barem. Klienci kontra policja

Utworzony przez xxx, 6 lutego 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
kontrolny czy scigania...wiadomo o co chodzi. Policje też należałoby kontrolować...a gdy przyjdzie koniecznosc to scigac. Brakuje takiego organu,albo nie wiem o jego istnieniu. A jesli chodzi o prokurature to nie moze byc obiektywna w sprawach dotyczacych policjantow,z ktorymi zdarza jej sie pracowc. Koledzy po fachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi was ludzie najwiecej wypowidaja sie ci ktorzy przeczytali krotki artykul i mysla ze juz wszystko wiedza. echh po co takie opini nie znalisci tychosob wiec nie zycze sobie okreslen typu bydlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani ile macie lat, wszyscy starsi i młodsi! Piszecie jakbyście zjedli wszystkie rozumy(komuna, hwdp, pobić dziewczynę, są winni, obraza RP, i wiele wiele innych). Zadajcie sobie jedno bardzo ważne pytanie Kim Jestem? Kim wy tak naprawdę jesteście żeby oceniać tych którzy są winni i tych co kłamią? Tych którzy mówią prawdę i którzy oczekują sprawiedliwości? Jaki jest wasz cel pisania tych komentarzy? Dla dobra sprawy taką komedie odgrywacie ?? Kto z was tam był i kto widział ten wie jak wygląda sytuacja naprawdę. Możecie pomóc ale nie w ten sposób, dowody są potrzebne, a jeżeli będzie więcej takich osób to uda wam się wygrać Ci co nie byli, może i macie racje ale nigdy nie poznacie całej prawdy. Ale wiedzcie jedno że często prawda kole w oczy i czasem trzeba ją przedstawić tak aby było wygodnie! Wiecie w jakiej sytuacji jest teraz nasze państwo, solidarność jest ważna i wspólne porozumienie. Świat nie idzie w dobrym kierunku to fakt, ale nie widzicie że to wy go tam skierowaliście? kierują wami emocje i nienawiść którą kierujecie do nieodpowiednich ludzi, kto jest winny temu że jest bieda i chaos w kraju, kto jest winny ze dzieciaki nie mają fajnych ciuchów jak koledzy i żeby je kupić muszą kraść? na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć przejrzyjcie na oczy życie jest pełne kłamstwa a szczególnie tych którzy są wyżej nad nami! I cały czas te obietnice że to dla nas że będzie lepiej... chcą się nachapać, a przy okazji robią nam krzywdę... musicie zrozumieć świat i jakie znaczenie ma człowiek na świecie zastanówcie się 3 razy zanim coś powiecie i rozejrzyjcie się dookoła do czego to wszystko zmierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Kochani ile macie lat, wszyscy starsi i młodsi! Piszecie jakbyście zjedli wszystkie rozumy(komuna, hwdp, pobić dziewczynę, są winni, obraza RP, i wiele wiele innych). Zadajcie sobie jedno bardzo ważne pytanie Kim Jestem?Kim wy tak naprawdę jesteście żeby oceniać tych którzy są winni i tych co kłamią? Tych którzy mówią prawdę i którzy oczekują sprawiedliwości?Jaki jest wasz cel pisania tych komentarzy? Dla dobra sprawy taką komedie odgrywacie ?? Kto z was tam był i kto widział ten wie jak wygląda sytuacja naprawdę. Możecie pomóc ale nie w ten sposób, dowody są potrzebne, a jeżeli będzie więcej takich osób to uda wam się wygrać Ci co nie byli, może i macie racje ale nigdy nie poznacie całej prawdy. Ale wiedzcie jedno że często prawda kole w oczy i czasem trzeba ją przedstawić tak aby było wygodnie!Wiecie w jakiej sytuacji jest teraz nasze państwo, solidarność jest ważna i wspólne porozumienie. Świat nie idzie w dobrym kierunku to fakt, ale nie widzicie że to wy go tam skierowaliście?kierują wami emocje i nienawiść którą kierujecie do nieodpowiednich ludzi, kto jest winny temu że jest bieda i chaos w kraju, kto jest winny ze dzieciaki nie mają fajnych ciuchów jak koledzy i żeby je kupić muszą kraść? na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć przejrzyjcie na oczy życie jest pełne kłamstwa a szczególnie tych którzy są wyżej nad nami! I cały czas te obietnice że to dla nas że będzie lepiej...chcą się nachapać, a przy okazji robią nam krzywdę... musicie zrozumieć świat i jakie znaczenie ma człowiek na świecie zastanówcie się 3 razy zanim coś powiecie i rozejrzyjcie się dookoła do czego to wszystko zmierza
Brawo!!! w koncu ktos madrze to wszystko skomentowal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
znając puławską, rozwydrzoną młodzież to sami łapy wyciągali i prowokowali. A wszystko dlatego że nienawidzą policji! a dlaczego nienawidzą??? odpowiedz jest jedna: bo ściga ich za przestępstwa aby nam, społeczeństwu żyło się lepiej. Głownie dilerzy i narkomani wypowiadaja słowa,, je*** policje" itp. W koncu Puławy to miasto narkomanów:/ Choć coraz ich tu mniej to nadal jeszcze ,,troche" jest i mam nadzieje że w przyszłości ta właśnie policja wyłapie wszystkich ludzi tego pokroju aby moje dziecko jak dorosnie nie miało styczności z takim bydłem!!! Policja jest po to aby nas chronić i nie jeden wypowiadający się źle na temat policji jeszcze zadzwoni pod 997 i poprosi tą własnie policje o pomoc. To są nikomu niewinni ludzie, wykonują swoj zawód ryzukując często własne życie..osierocają przez to często dzieci i zostawiając żony! Dlatego prosze o więcej szacunku dla POLICJI!!!
Nie ma to jak polipoprawna generalizacja... ale po kolei: "znając puławską, rozwydrzoną młodzież to sami łapy wyciągali i prowokowali" - założę się że znasz mnóstwo puławskiej młodzieży i byłaś na miejscu zdarzenia " A wszystko dlatego że nienawidzą policji! a dlaczego nienawidzą??? odpowiedz jest jedna: bo ściga ich za przestępstwa aby nam, społeczeństwu żyło się lepiej." - również jestem człowiekiem, również stanowię społeczeństwo, ale nijak nie rozumiem jak ma się przyczynić do tego aby "żyło się lepiej" ganianie nastolatków z torebkami po 3 gieta którzy po prostu lubią sobie zapalić od czasu do czasu, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy "mam nadzieje że w przyszłości ta właśnie policja wyłapie wszystkich ludzi tego pokroju aby moje dziecko jak dorosnie nie miało styczności z takim bydłem!!!" - nazywanie bydłem wszystkich którzy mieli styczność z narkotykami, brawo, powiedz jeszcze że to mordercy i gwałciciele, a no i zapomniałbym - około połowy studentów przyznaje że paliło "narkotyk" marihuanę przynajmniej raz w życiu, polecam sprawdzić własne dziecko, rodzice dowiadują się ostatni "To są nikomu niewinni ludzie, wykonują swoj zawód ryzukując często własne życie.." - zgoda, są i takie przypadki, może ja po prostu jeszcze na takich nie trafiłem Tak samo jak większość społeczeństwa wpisujesz się w schemat: więcej bezpieczeństwa gwarantowanego przez państwo z podatków, nie zauważając przy tym jak drobnymi kroczkami tracimy coraz więcej wolności, nie mówiąc już o tym że to czy dziecko zostanie narkomanem to nie kwestia państwa tylko rodziców, to Twoja odpowiedzialność i żadna policja z największych nawet podatków nie chroni przed "złym towarzystwem" więc zamiast polegać na innych i wypisywać głupoty zajmij się sobą i poświęć więcej czasu na swoje dziecko a nie internet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Kochani ile macie lat, wszyscy starsi i młodsi! Piszecie jakbyście zjedli wszystkie rozumy(komuna, hwdp, pobić dziewczynę, są winni, obraza RP, i wiele wiele innych). Zadajcie sobie jedno bardzo ważne pytanie Kim Jestem? Kim wy tak naprawdę jesteście żeby oceniać tych którzy są winni i tych co kłamią? Tych którzy mówią prawdę i którzy oczekują sprawiedliwości? Jaki jest wasz cel pisania tych komentarzy? Dla dobra sprawy taką komedie odgrywacie ?? Kto z was tam był i kto widział ten wie jak wygląda sytuacja naprawdę. Możecie pomóc ale nie w ten sposób, dowody są potrzebne, a jeżeli będzie więcej takich osób to uda wam się wygrać Ci co nie byli, może i macie racje ale nigdy nie poznacie całej prawdy. Ale wiedzcie jedno że często prawda kole w oczy i czasem trzeba ją przedstawić tak aby było wygodnie! Wiecie w jakiej sytuacji jest teraz nasze państwo, solidarność jest ważna i wspólne porozumienie. Świat nie idzie w dobrym kierunku to fakt, ale nie widzicie że to wy go tam skierowaliście? kierują wami emocje i nienawiść którą kierujecie do nieodpowiednich ludzi, kto jest winny temu że jest bieda i chaos w kraju, kto jest winny ze dzieciaki nie mają fajnych ciuchów jak koledzy i żeby je kupić muszą kraść? na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć przejrzyjcie na oczy życie jest pełne kłamstwa a szczególnie tych którzy są wyżej nad nami! I cały czas te obietnice że to dla nas że będzie lepiej... chcą się nachapać, a przy okazji robią nam krzywdę... musicie zrozumieć świat i jakie znaczenie ma człowiek na świecie zastanówcie się 3 razy zanim coś powiecie i rozejrzyjcie się dookoła do czego to wszystko zmierza
Muszą kraść>? Tak się teraz usprawiedliwiacie? A czym usprawiedliwiasz pobicie kogoś? Bo źle mu z oczu patrzyło? Otóż bieda nie oznacza, że ktoś musi kraść. Może ty kradniesz, ale ja nie kradnę. Czy policja przypadkiem sobie tam przechodziła czy ktoś ją wezwał, bo go pobito? Jeżeli było pobicie to i policja miała prawo zatrzymać winnych. Jeżeli stawiali opór można było użyć środków przymusu bezpośredniego. Dla mnie każdy pijany bydlak pędzący w moją stronę jest potencjalnym mordercą. Policja ma prawo zabijać w obronie własnej. Każdy ma do tego prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam co do fajnych ciuchów ma bójka pod barem z policją. A materialne podejście dzieci do życia jest błędem wychowawczym rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze raz przeczytaj może zrozumiesz o co w tym chodzi a nie rzuciło ci się zdanie o ciuchach... To my jesteśmy tego winni i teraz powinniśmy ponieść wszyscy konsekwencje łącznie z Tobą i mną i nie interesuje mnie Twoje wybielanie czy ty kradniesz czy nie z czego ty jestes zadowolony w swoim zyciu ? dobre masz zycie? to sie ciesz a jakbys byl dobrym czlowiekiem to bys drugiemu podal reke a jakbys miał dobre życie to byś nie siedział o 1 w nocy na tym internecie i pisał swoich racji tylko bys sie zajal swoim zyciem i zadbal o to by zylo sie lepiej tobie jak i kazdemu innemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma dobre życie do siedzenia o 1 w nocy w internecie? Człowieku głupoty gadasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Braxus napisał:
Muszą kraść>? Tak się teraz usprawiedliwiacie? A czym usprawiedliwiasz pobicie kogoś? Bo źle mu z oczu patrzyło? Otóż bieda nie oznacza, że ktoś musi kraść. Może ty kradniesz, ale ja nie kradnę. Czy policja przypadkiem sobie tam przechodziła czy ktoś ją wezwał, bo go pobito? Jeżeli było pobicie to i policja miała prawo zatrzymać winnych. Jeżeli stawiali opór można było użyć środków przymusu bezpośredniego. Dla mnie każdy pijany bydlak pędzący w moją stronę jest potencjalnym mordercą. Policja ma prawo zabijać w obronie własnej. Każdy ma do tego prawo!
"Policja ma prawo zabijać w obronie własnej. Każdy ma do tego prawo!" - Dzięki, od dawna mnie tak nic nie rozbawiło... Czekam na łatwiejszy dostęp do broni, albo chociaż kilka pozytywnych decyzji sądów w sprawach o "przekroczenie granic obrony koniecznej" (do tej pory widziałem jeden) to że policja może się bronić nie znaczy wcale że obywatel ma takie samo prawo a już na pewno nie znaczy to że obywatel będzie tak samo traktowany w sądzie "Dla mnie każdy pijany bydlak pędzący w moją stronę jest potencjalnym mordercą." - uważaj żebyś kogoś nie zabił u cioci na imieninach w samoobronie, nie wiem co Cię takiego strasznego musiało spotkać od "każdych pijanych bydlaków" ale można pić na spokojnie i wbrew Twoim sugestiom to nie jest rzadkie zjawisko Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
jeszcze raz przeczytaj może zrozumiesz o co w tym chodzi a nie rzuciło ci się zdanie o ciuchach... To my jesteśmy tego winni i teraz powinniśmy ponieść wszyscy konsekwencje łącznie z Tobą i mną i nie interesuje mnie Twoje wybielanie czy ty kradniesz czy nie z czego ty jestes zadowolony w swoim zyciu ? dobre masz zycie? to sie ciesz a jakbys byl dobrym czlowiekiem to bys drugiemu podal reke a jakbys miał dobre życie to byś nie siedział o 1 w nocy na tym internecie i pisał swoich racji tylko bys sie zajal swoim zyciem i zadbal o to by zylo sie lepiej tobie jak i kazdemu innemu
Ja mam ponosić konsekwencje za pijaństwo jakiegoś małolata? Chyba sobie robisz jaja! Dobrzy ludzie nie rzucają się z piąchami na drugiego człowieka i nie próbują zabijać policjantów! TAk robią chwasty! Chwasty się wyrywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raven napisał:
"Dla mnie każdy pijany bydlak pędzący w moją stronę jest potencjalnym mordercą." - uważaj żebyś kogoś nie zabił u cioci na imieninach w samoobronie, nie wiem co Cię takiego strasznego musiało spotkać od "każdych pijanych bydlaków" ale można pić na spokojnie i wbrew Twoim sugestiom to nie jest rzadkie zjawisko Pozdrawiam
Jak się pije na spokojnie to się nie ma problemów z policją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrus napisał:
Ja mam ponosić konsekwencje za pijaństwo jakiegoś małolata? Chyba sobie robisz jaja! Dobrzy ludzie nie rzucają się z piąchami na drugiego człowieka i nie próbują zabijać policjantów! TAk robią chwasty! Chwasty się wyrywa!
"Ja mam ponosić konsekwencje za pijaństwo jakiegoś małolata?" - chodziło mu zapewne o rozkład winy na społeczeństwo, rodziców etc. Ale moim zdaniem odpowiedź brzmi nie, o ile dostaje się tylko awanturnikowi(w granicach zdrowego rozsądku oczywiście). "Dobrzy ludzie nie rzucają się z piąchami na drugiego człowieka i nie próbują zabijać policjantów! TAk robią chwasty! Chwasty się wyrywa!" - moim zdaniem ta wypowiedź sugeruje że: a) jesteś jednym z policjantów ze zdarzenia masz skłonności socjopatyczne c) oba warianty Poczekaj, jak wymyślą wehikuł czasu to i do Hammurabiego się cofniesz. @cyrus Jak się pije na spokojnie to się nie ma problemów z policją... Chodziło mi o twoją generalizację, ale widzę że bez pomocy się nie obędzie, podpowiem słowa klucze to: "wszyscy" "każdy" "zawsze" "na pewno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Jacek: vabanku juz nie ma:P jest to deja vu całe ;] a poza tym nawet koło deja vu nie ma żadnego murku:o wiec bardziej obstawiałbym na green, może chodzi o ten murek przy schodach
trafna uwaga bo to się działo pod greenem ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
przynajmniej byle łachudry prokurator nie słuchał, i nie było tyle rozwydrzonych oszołomów co zaczynają od mazania markerami po klatkach schodowych a mamusia ich tuli jakie to dobre dziecko.
Za tamtych czasów prawowity obywatel pewnie ciebie nazywał sprzedajną łachudrą komuchu pierd***ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wymierzania sprawiedliwości są sądy a nie policja jak mieli problemy to mogli wezwać wsparcie. To tak jak by na mecz Legi posłać dwóch funkcjonariuszy. Ich problem jak mieli za duże ambicje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gośc napisał:
Od wymierzania sprawiedliwości są sądy a nie policja jak mieli problemy to mogli wezwać wsparcie. To tak jak by na mecz Legi posłać dwóch funkcjonariuszy. Ich problem jak mieli za duże ambicje...
a twój problem jest taki że nie masz mózgu idioto... co za baran
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a co ku***? fikala to dostala i bardzo dobrze nietykalna jest?
Wcale bym się nie zdziwił, jakby okazało się, że było podobnie jak na tym filmie: Rumuński policjant nie wytrzymał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nygus napisał:
jebać policje!!!!!!!!!!
Za swój tekst zostałeś już namierzony. Czekaj na wezwanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
proszę operatora by przekazał nr IP tego użytkownika policji. bo widzę że człowiek nawołuje do przestępstwa i znieważa instytucję państwową RP.
Żądam o podanie nr IP do Prokuratury osobę zamieszczającą powyższy tekst. W innym przyapdku sam złoże doniesienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...