Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Błonia poprawione dzięki mieszkańcom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 o 16:57 Powrót do artykułu
Labirynt z trawnika. Gratuluje projektantowi. Śmiech na sali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dofinansowania na solary już utopili, urzędnicy z.a.s.r.a.n.i.
0
szkoda ze to boisko zabrało trochę miejsca tak są inne miejsca na piłkę nożna mozna było na południu miasta ulokować boisko
0
No w sumie boisk w Puławach nie brakuje, a będą kolejne podobne do SP11. Jestem też ciekaw, co z lądowiskiem sanitarnym?
0
Na parkingu będą lądować. Parking wielki jak lotnisko a za wjazdem na parking to kombajny mogą parkować
0
Lądowisko sanitarne powinno być umiejscowione przy szpitalu, a ścianka dla rozgrywania ZAWODÓW strażackich na terenie należącym do PSP. Błonia dla mieszkańców.
0
faktycznie 4 częsc błoni to parking. kocham moje auto ale to to juz lekka przesada
0
Fajnie, Będzie nowa miejscówka do picia.
0
Nie wiem.... jakoś mi się nie widzą te błonia. Znając historie takich "parków", przewiduję, że kilka lat po wybudowaniu będzie tam pole minowe w postaci psich gówien na każdym rogu, obdrapanych i połamanych ławek, powybijanych lamp w latarniach, itd...
0
Będziemy mieli iluzję miejsca do wypoczynku jeśli przy okazji budowy nie zaprojektujcie także (działającego) monitoringu tego miejsca - kamery - i ewentualne interwencje na czyny wandali - wtedy będzie to miało sens, niż pozostawienie parku samemu sobie - bez kontroli służb, bo wówczas szybko obróci się to w ruinę. Normalne - za utopsji to znamy. Patrz choćby skwerek przy ul. Niemcewicza, niedaleko szkoły nr 6...
0
Błonia, błoni sroni pierdoni! Całe życie to były ŁĄKI, a nie jakieś błonia!
0
A temu oczywiscie źle. To idz zagospodaruj koś te łąki a nie tylko narzekasz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: