Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Bus uderzył w drzewo. Pięć kobiet rannych

Utworzony przez krzesimir, 5 listopada 2009 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy ucywilizują przewóz osób w tym kraju? Większość kierujących busami należałoby skierować powtórnie na kurs prawa jazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy ten kierowca mia zimowe opony... zakładam że nie... bo jechałem ta drogą o godzinie 6 ze znaczną prędkością i nie było mowy o poślizgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy Busów za szybko jeżdżą.Należy ich więcej kontrolować. Wolę jazdę PKS trochę dłużej ale bezpieczniej i wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Ciekawe kiedy ucywilizują przewóz osób w tym kraju? Większość kierujących busami należałoby skierować powtórnie na kurs prawa jazdy...
Nigdy. Większością busów jeździ małolactwo które tańczy jak szef zagra, jak każe zapier....ć ile fabryka dała to tak zapier....a nie mysląc o konsekwencjach, a jedynie jak nie stracić roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie znam się na przpisach, ale nie trzeba mieć dużej wiedzy, wystarczy być kilka razy pasażerem busa i wszystko widać gołym okiem, a kolejny bus w rowie czy na drzewie mówi sam za siebie.Strach do nich poprostu wsiadać, więc może przesiądźmy się do PKS, przynajmniej będzie się do kogo poskarżyć, a nieprzygotowany kierowca więcej nie wyjedzie na trasę,miałam taką sytuację, gdzie pan zza kierownicy był ordynarny kolejny raz,aż wreszcie po interwencji poszedł do biura pracy po zasiłek dla bezrobotnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie byl bus kursowy tylko jakis pracowniczy. Zreszta gdyby zardzewialy Autosan z PKSu uderzyl w drzewo, to z pasazerow nic by nie zostalo. Te zlomy maja przeciez po 20 lat i trzymaja sie tylko na rdzy, dziury w podlodzeitp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bus pracowniczy? Wiesz może z jakiej był firmy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanowcie się oczym wy piszecie!!!Ja znam ich wszystkich nie znacie faktow to nie piszcie głupot!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oferuje pomoc dla kobiet poszkodowanych w tym wypadku,tel. 728 840 222
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby,które znają pasażerki poszkodowane w tym wypadku proszone są o pilny kontakt pod nr tel.784-617-072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się wydaje że to był bus przewoźniczy... z gminy Mircze czyli tam gdzie jestem... ta firma nawet ma centrum w mojej wsi także nie pier...cie takich głupot o busach... busy są zadbane i używane nie w nich wad... są nawet nieźle wyposażone bo sam miałem okazję jednym z nich jechać jako pasażer...i jak nie wiesz to nie opowiadaj głupot że to złe auta... bo sam byś zobaczył to byś zmienił zdanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...