Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie zrobili od początku do końca i tak to się kończy... oszczędzili dając po jednym pasie w każdą stronę i to się mści. Czy w tym kraju ktoś wybuduje chociaż jedną porządną drogę?;> od początku do końca? To już kolejna ofiara polskiej drogowej "super" myśli technicznej [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowy młody. Bez wyobraźni! Pewno jechał ze 130 i grzebał w komórce lub radiu. (co za badziewiaste kody! drugi kod...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zle drogi? predkosc nalezy dostosowac do warunkow jazdy i jak trzeba to sie jedzie wolno. a nie pedzi 200na godzine bo drozka fajna. jakos wjechal pod tego tira.wspolczuje kierowcy ciezarowki, a mlody kierowca zginal przez brawure
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..z nieznanych przyczyn wjechał na drugi pas...- jasne- a może prędkość?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musiało byc porządne uderzenie, skoro ciężarówka jest tak zmasakrowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kIEDYŚ KIEDY ZWRÓCIŁEM TAKIEMU MAŁOLATOWI UWAGĘ ŻE JEŹDZI ZBYT SZYBKO ODPOWIEDZIAŁ MI "Nie ma obawy nie ma zabawy" Zaśpiewałem mu refren piosenki "Tańcz głupia tańcz swoim życiem się baw...." Wyrazy współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu i ponoć wyprzedzał na 3 a kierowca ciężarówki uciekał do rowu ale i tak nie uniknął zderzenia;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla rodziców których widać na zdjęciach przy radiowozie...koszmarne przeżycie spoglądać na coś takiego z udziałem własnego syna...kondolencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana rodzino przyjmijcie wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna. To był jeden z tych, co to jeżdżą " zawsze szybko i zawsze bezpiecznie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Znowy młody. Bez wyobraźni! Pewno jechał ze 130 i grzebał w komórce lub radiu. (co za badziewiaste kody! drugi kod...)
Fajnie sie pisze o kims kogo sie nie znalo?! Obyś nigdy nie stanął przed faktem utraty czlonka rodziny w tragicznym wypadku! 130 km/h kto tyle w zyciu ani razu nie pojechal? no pytam sie kto? może ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozpaczona rodzina napisał:
Fajnie sie pisze o kims kogo sie nie znalo?! Obyś nigdy nie stanął przed faktem utraty czlonka rodziny w tragicznym wypadku! 130 km/h kto tyle w zyciu ani razu nie pojechal? no pytam sie kto? może ty?
no pytam sie ktoooooooooo? nie znasz naszego bolu! radze sie wszystkim zastanowic tym ,ktorzy wydaja osody i komentuja jako naturalna selekcje-z jaka predkoscia wy jezdzicie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwani "rozsądni" kierowcy komentarze na temat prędkości zachowajcie dla siebie. Niech kazdy z Was odpowie sobie na pytanie: "Czy nie jechałem obwodnicą 130km/h" Łatwo jest kogoś osądzać! Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jechałem 210 tą trasą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale juz za duzo tych wypadków było.jeszcze rok nie minął od otwarcia i juz tyle osób zginęło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golfer napisał:
Byłem na miejscu i ponoć wyprzedzał na 3 a kierowca ciężarówki uciekał do rowu ale i tak nie uniknął zderzenia;( [*]
bo taka prawda kolego. ślisko jak nie wiem a tu sie wyprzedza na 3. i masz teraz problem, spieprzac z drogi czy nie, tirem uciekał bo widziałem efekt, a audi a4 srebrne ucieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto widział tem wie,prędkośc bła nie mała,współczuje rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edziu napisał:
..z nieznanych przyczyn wjechał na drugi pas...- jasne- a może prędkość?!
...a może strzelił samobója?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bulwo napisał:
ja jechałem 210 tą trasą
nie ma co gratulować. Co najwyżej GŁUPOTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys ktos powiedzial ze wybudowanie autostrad w Polsce spowoduje tylko wieksza ilosc wypadkow.... i cos w tym jest, jak kawalek drogi w miare prostej i dobrej to juz gaz do podlogi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...