Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skandal! To chwast, który cwaniactwo ma wpisane na twarzy. No i te oczy - idź pan w ch.j!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwast to cie zrobil. Z reszta miekkim ch***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pośle. Puławy mają swojego reprezentanta w sejmie, to bardzo ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Karpinski co dal sie nagrac w restauracji u Sowy???????
Tak ten sam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Karpinski co dal sie nagrac w restauracji u Sowy???????
Tak ten sam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wuj z tą Polska wschodnią w sejmie?!? Szkoda mi waszej inteligencji wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy się bo będzie miał kasę z budżetu za nic nierobienie. Więc jak Mucha tak i on - przegrali ale się cieszą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy jest się z czego cieszyć 10260 głosów jako minister i na kolejną już kadencję w sejmie to taka porażka raczej jak i całej po zresztą. Brawo dla p.Kuleszy i p.Szulowskiego. Teraz liczymy, że rzeczywiście będziecie działać dla Puław, a przede wszystkim zróbcie coś z zatrudnieniem w Puławach bo wcale nie jest tak różowo jak to przedstawiał w debacie p.Karpiński. Teraz to my wyborcy będziemy mówić : sprawdzam. życzę powodzenia wszystkim trzem panom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie ma pani NIzioł z Puław,podobno taki fachowiec,w nastepnych wyborach wystartuje,stawiam na nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego jest praca w Puławach pani Nizioł zalatwia u siebie w siedzibie sprawdz ,na pewno się dostaniesz,a jak nie to na kola i prosic ja trzeba,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Pośle. Puławy mają swojego reprezentanta w sejmie, to bardzo ważne
Jeden normalny się trafił wśród zgrai plujących jadem forumowych trolli. To się liczy, a nie jakieś bzdurne zarzuty i obelgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ręcę mi opadają! Gościa nagrali gdzie powiedział co mysli i jak traktuje nasz kraj . I się okazuje, że jest posłem w następnej kadencji !!! Co to za standarty gdzie ja żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ręce mi opadają! Baba pijana chodzi po sejmie i nie zna się na niczym, nic nie robi dla regionu. I się okazuje, że jest posłem w następnej kadencji !!! Co to za standardy gdzie ja żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywlaszczyl sobie ok 400tys zl z dotacji unijnych i jeszcze na niego glosujecie??? jestescie debilami w takim razie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze się stało jeszcze by wrócił do pracy w ZAP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowanie na aferzystów ale wiadomo PO nigdy nie miało honoru , jeszcze mają społeczeństwo za idiotów , propaganda rodem z PRL. Rodzinko, synalkowie Karpińskiego- Andrzej, Alu Karkut proszę nie bronić i nie siać tej propagandy. Wiem,że jesteście jego rodziną i cieszycie się z tego,że będzie zarabiał dziesiątki tysięcy z naszych podatków i zrobi ślub Ali z Andrzejkiem ale skończcie juz zaśmiecać internet , jak na facebooku na puławy hejted. Chcecie zrobić coś pożytecznego to zabierzcie tą landarę z mordą Władysława postawioną w dzień ciszy wyborczej w drodze do szkoły numer 10. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jak już tak hejtujesz z i imienia i nazwiska to się sam przedstaw. Kodeks pislamu tego nie przewiduje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja! cymbały wybrały cymbała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pijaki pijaczkę, to dopiero jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pijaki pijaczkę, to dopiero jaja!
co sie napinasz łaszku, a coo tooo ja goorszyy oobyyywatel, tesz chcee mieć swoojo reprezentacjee w seeejmnie. no to zdrófko, napijmy sieee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...