Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Firma z Poznania zaprojektuje mediatekę i nową halę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2016 o 08:55 Powrót do artykułu
Kiedy, w końcu ruszy budowa hali? Wstępnie miała działać w 2018r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W 2017 będzie wiadomo czy ministerstwo da pieniądze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mediateka, budować obiekt gdy wszystko przenosi się do sieci. Poczytajcie, bo tu na prowincji nie widzicie światowych trędów. Katecheta dyrektorem Domu Chemika, a repertuar na miernym poziomie "dla ludu", człowiek musi jeździć do Warszawy. Czy ktoś jeszcze chodzi to tego przybytku "kultury"? Szkoda na to pieniędzy, jestem za przeznaczeniem ich na ten szpitalny skansen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś czuje, że hala będzie najszybciej w 2020 i to pod warunkiem właściwego wyniku w wyborach samorządowych w 2018 roku... W Toruniu są ważniejsze inwestycje...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mediateka, budować obiekt gdy wszystko przenosi się do sieci. Poczytajcie, bo tu na prowincji nie widzicie światowych trędów. " Najpierw to sobie słownik kup, albo podążając za światowymi trendami skorzystaj ze słownika online.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy wy to zbudujecie? Za 10 lat najwcześniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego wpłyneła tylko jedna oferta nikt niewiedział a może przetarg był żle rozpisany. Informaccji w prasie ogólnokrajowej nie było bo poco lepiej jak mniej osób wie i wygra wiadomo kto .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słusznie, na to szkoda pieniędzy. Miasto się wyludnia, młodzież nie wiąże z nim przyszłości. A budować, żeby swoi zatrudniali swoich, pod płaszczykiem służby społeczeństwu, to już przesada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedna oferta? 450 tysięcy za projekt? Dla porównania u nas w gminie Puławy był przetarg na dokumentacje rozbudowy szkoły w Gołębiu wraz z halą sportową. Zebrali 14 ofert, 7 miesięcy na wykonanie, koszt nieco ponad sześćdziesiąt tysięcy (dane ze strony urzędu). Fajny projekt zrobiony i już sporo wybudowane. Konkurencje można zapewnić, trzeba tylko umieć i chcieć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Katecheta dyrektorem ośrodka kultury? Żart?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zajmowałem się na początku 2001 roku problemem „Deserted Library". „Gratuluję” pomysłu budowy tzw. Mediateki, (czy ktoś był w Gdańsku lub Opolu?). To dobre było 10-15 lat temu, samo przeniesienie biblioteki miejskiej i zrobienie multimedialnej biblioteki, to za mało na tak kosztowną inwestycję. W niedalekiej przyszłości (1-5 lat) - serwisy streamingowe zaleją nas wytworami światowej kultury wprost z Sieci, w postaci pełnej, stabilnej, łatwej w użyciu mobilnej usługi. I co wtedy zrobicie z tym pięknym obiektem? Wstawicie konfesjonały? Ku temu to idzie. Ale Prezydent Puław zapomina że to ludzie budują przyszłość, a wyznaczając dyrektora bez konkursu, skazuje społeczeństwo z Puław na amatorszczyznę i "sieczkę propozycji kulturalnych". Nawet inteligentny budynek nie zastąpi profesjonalizmu. Partyjny interes Panów G. i Ś. oraz misiewiczostwo szkodzi Puławom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: