Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ksiądz oskarżony o molestowanie 11-latka

Utworzony przez ccc, 4 lutego 2012 r. o 10:30 Powrót do artykułu
JPII napisał:
Nie, sami prawi księża po tym świecie hasają. Nie wierzysz siostro zakonna zapytaj Jarka z PIS lub jego wazeliniarzy. A to oskarżenie jest celowo ukartowane przez małolata wespół z prokuraturą.
Puknij się w ten pedalski łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli faktycznie molestował, obciąć jaja
Pisze pedał do pedała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA napisał:
O czym ty zboczeńcu piszesz. Miałeś się TROLU zamknąć.
A nie mówiłem, uderz w stół a zastępny PISowskich wazeliniarzy zacznie ujadać. Kto powiedział, że miałem się zamknąć? PISowsko katolickie dewiacje trzeba piętnować. A więc pożegnam się w Waszych klimatach obłudnicy, niech będzie pochylony, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
Puknij się w ten pedalski łeb.
Nie jestem pedałem, ale to może fajna sprawa iść w ślady waszych wielebnych zboczeńców i nabić na pal jakiegoś dzieciaka, może Twojego brata lub syna. Co Ty na to obłudny katoliku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
Pisze pedał do pedała.
Pisze prawdziwy katolik, obrońca księdza zboczeńca a siedzibe swą ma na plebani i biurze PIS. Obłudnicy jacy, hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Nie jestem pedałem, ale to może fajna sprawa iść w ślady waszych wielebnych zboczeńców i nabić na pal jakiegoś dzieciaka, może Twojego brata lub syna. Co Ty na to obłudny katoliku?
Należy cię pedale z utylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
Należy cię pedale z utylizować.
Księdza pedała tez utyliziować kolego? Czy zastosujemy tu podwójną katolicką moralność i księdza nagrodzimy a krytyków skarcimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też jestem tego zdania, ten kto krytykuje przewielebnych pederastów ten żyd, czerwony, ruski agent. Tylko nasi pederaści spod znaku krzyża są ok. Jednym słowem, niech będzie pochylony!
Straszne zero sobą prezentujesz,żenujący tryb dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia przeprasza za LATEKSOWĄ PAŁĘ i za jego obrażliwe wpisy urażające co niektórych na tym forum. Jest normalne zbydlęcenie się, ale to wina jego matki a nie jego samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina napisał:
Straszne zero sobą prezentujesz,żenujący tryb dyskusji.
Obrońcy księdza i PIS, i ich wysoki poziom dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ściana wschodnia przeprasza za LATEKSOWĄ PAŁĘ i za jego obrażliwe wpisy urażające co niektórych na tym forum. Jest normalne zbydlęcenie się, ale to wina jego matki a nie jego samego.
Przeproś za tych warchołów, zboczeńców i pijaków z Krk i PIS. Jedni w pupe ministrantów świdrują, drugie prawdziwki z PIS chleją na umór vide Kruk, Zbonikowski, Karski a kolejny pajac jak Ty broni tych dewiantów. Polska wschodnia przeprasza wiec za tych obłudników katolickich, partyjniaków, i klakierów internetowych jak Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Przeproś za tych warchołów, zboczeńców i pijaków z Krk i PIS. Jedni w pupe ministrantów świdrują, drugie prawdziwki z PIS chleją na umór vide Kruk, Zbonikowski, Karski a kolejny pajac jak Ty broni tych dewiantów. Polska wschodnia przeprasza wiec za tych obłudników katolickich, partyjniaków, i klakierów internetowych jak Ty
LATEKSOWA PAŁO vel ŚWIŃSKI RYJU nie obrażaj TROLU jeden,bo i forumowicze po tobie pojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
LATEKSOWA PAŁO vel ŚWIŃSKI RYJU nie obrażaj TROLU jeden,bo i forumowicze po tobie pojadą.
Wyluzuj pupe wazeliniarzu, bo póki co tylko Ty sie napinasz i próbujesz jechać z osobami, które mają inny poglądy niż Ty fajfusie. Takich tępych katoli jak Ty bardzo boli gdy dostaną prawdą po oczach. Wiec zamilknij lamerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
LATEKSOWA PAŁO vel ŚWIŃSKI RYJU nie obrażaj TROLU jeden,bo i forumowicze po tobie pojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar. napisał:
Zawsze znajdzie się czarna owca w stadzie, ale obrywa się wszystkim księżom! Wiele lat byłem ministrantem i NIGDY żaden ksiądz nic złego mi nie próbował zrobić. A znajdzie się jeden zboczeniec i psuje opinie wszystkim prawdziwym księżom, czy nie potraficie tego zauważyć?!!!
COŚ ZA DUŻO KLECHY MOLESTUJĄ DZIECI...POOBCINAĆ IM GENITALIA.SUKINSYNOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
LATEKSOWA PAŁO vel ŚWIŃSKI RYJU nie obrażaj TROLU jeden,bo i forumowicze po tobie pojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie o nas ! http://biala24.pl/?i...formacje&x=9059 http://tygodnikpodlaski.pl/wydarzenia/1-aktualnoci/331-stadion-niezgody http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120124/PODLASKA/463008260 wejdzcie na forum ! http://forum.dziennikwschodni.pl/janow-podlaski-stadion-za-blisko-kosciola-t57262/ http://forum.dziennikwschodni.pl/dym-z-kotlowni-przeszkadza-mieszkancom-janowa-podlaskiego-t11828/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim sposobem do kościoła na lubelszczyźnie chodzi co trzeci parafianin,podała wczoraj w Panoramie Lubelskiej dziennikarka prowadząca program.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petrus napisał:
Uważam, że Ks. Abp. S. Budzik powinien stanowczo reagować na takie i podobne sygnały. Suspensa i do widzenia. dopóki Kościół nie oczyści się z czarnych owcy, dopóty Kościoły będa pustoszały. Księże Arcybiskupie proszę podejmij prawdziwe pasterskie decyzje..... A Pan Ksiądz Bogusław P. - no coż znam Go od kiedy był Proboszczem w T. w dekanacie Lublin - Podmiejski - zawsze był dziwny... Pozdrawiam Petrus
petrus, wypowiadaj się jasno i precyzyjnie, co masz na myśli, że ksiadz zachowywał się dziwnie?.Chyba tylko to, że był niezwykle skromny i przyjazny dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianko ! Jak to niepotrzebne ?! A jeśli dwóch księży miłuje się na parafii miłością chrześcijańską, a miłość tę realizuje doodbytniczo lub oralnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...