Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy. Kto rozpoznaje tę kobietę? Szuka jej policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 r. o 15:40 Powrót do artykułu
cyganka, standard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kulawy koleś  czekał na nią przed  szklanymi drzwiami !!!                                                                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napewno cygany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę informację podał analfabeta. Oddała towar to sprzedawczyni winna oddać jej pieniądze na równowartość towaru. A tu ciemniak pisze, że rezygnująca oddała sprzedawczyni niecałą kwotę. Do szkoły i to tej po reformie . Bo jak widać, że szkoła przed reformą uczyła byki doić a nie uczciwie pracować. A w sklepie trzeba dobrze liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do oddawania pieniedzy powinna byc oddelegowana specjalna osoba... wina sklepu, nie sklepowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie numery robią od dawna np. na targu przy ul. Ruskiej w Lublinie. Wiadomo kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej niech im pomaga nasza zajeb...a władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę tolerancji dla Romów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niech policja nie zartuje, ze nie wie kto to...Srodowisko pewnych nierobów dziedzicznych przetrzepac...Widzicie czym sie konczy nietolerancja? za malo zasiłków im sie daje i krasc muszo bidulki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ubraniach widać że to musiało być w lecie a dali dopiero teraz dając im czas na inne przekręty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego twarz Cygana jest zamazana? Przecież on też brał czynny udział w tej robocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cygan mieszka na ulicy gdańskiej.  Widzę go prawie codziennie g do tego ma charakterystycznego zeza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po ciemnej karnacji, że jakas Rumunka, a takich często łapka swędzi. Ten obok to jej partner? Tez jakis ciemny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Trochę tolerancji dla Romów.
...rozumiem, że to wpis żartobliwy. A'propos - jak ich lubić, skoro sami się nie dadzą? Teraz mamy przykład - lkolejna kradzież i palenie głupa, że co?! Że to jakaś pomyłka zaszła - tak się pewnie będzie tłumaczyć jak ja zatrzymają.... Kradną, a potem dziwią się, że ludzie nie chcą ich w swojej bliskości. Pamiętamy reportarze w TVK o sprawie Romów, że ludzie im zarzucali niszczenie mienia, kradzieże i głośne zachowanie na tym osiedlu na wólce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Mnie ta sama Cyganka i tym kolesiem i jeszcze drugim typem zrobiła w konia na 100 zł. Płaci banknotem 200 zł. Rezygnuje zakupów mówiąc żeby jej oddać to 200 zł więc powinna oddać to co jej wydałam. Ale ten koleś cały czas o coś pytał odwracal uwagę gęba mu się nie zamyka i podchodzi jeszcze drugi typ że mu się spieszy że nie może dłużej czekać w kolejce a ona wtedy chowa 100 zł do rękawa z pieniędzy które powinna oddać. Po chwili się zorientowałam ale ich już nie było.
To widać, krótko w handlu pracujesz skoro nie znałaś tego tumeru. Szkoda, że padło na Ciebie ale na przyszłość będziesz się pilnowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież oni są doskonale znani Puławskiej policji zwłaszcza ten kulawy pamiętam jak kiedyś kozaczył na jednym z puławskich osiedli i delikatnie pisząc uciekał przed chłopakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...