Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Miejskie konkursy wystarczająco otwarte?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2017 r. o 10:16 Powrót do artykułu
W tekście widać argumenty tylko jednej strony, odpowiedź na nie jest pod kłódką - trzeba zapłacić żeby się dowiedzieć. To bardzo słabe ze strony Dziennika Wschodniego. Rozumiem konieczność zarabiania, ale z rzetelnym prezentowaniem tematu niestety nie ma to nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W urzędzie miasta dzieje się coraz lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem jakie wyniki finansowe osiąga wydawca DW z opłat za otworzenie kłódki, bo wydaje mi się, ze to tylko gra nie warta świeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławski urząd to zabetonowany układ zamknięty tylko dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królestwo Grobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król jest nagi i odrażający
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeczytaliście całego tekstu, ale komentujecie negatywnie. Tak na wszelki wypadek. Mało to poważne, ale zamówienie polityczne trzeba zrealizować, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś juz napisał-puławski urząd to zabetonowany układ zamknięty tylko dla swoich. Jest inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze oderwane od rzeczywistości.Pelne pychy arogancji zawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś przeczytał cały tekst przed komentowaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko idzie w tym kierunku, żeby konkursy za publiczne pieniądze wygrywał Artur K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze ludzie aby kretykować potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kretykować" ciekawe spostrzeżenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odświeżyć klimat w UM - nowa osoba by się zajęła to i swieze podejście by było do konkursów. A tak co niektórzy się zasiedzieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkursy od dawna w tym kraju jechały mi ustawkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy z moich podatków powinny iść pieniądze na organizacje pozarządowe. NIE! Organizacje pozarządowe powinny zdobywać pieniądze od podmiotów prywatnych. (ja to nazywam współczesne żebractwo) Kto ma lepsze układy ten dostaje. Tylko jak miasto które ma długi, rozdaje moją kasę. Komuna trwa, do następnego upadku. tylko po następnym upadku możemy się obudzić na ulicy. Miasto zadłużając się, zadłuża NAS mieszkańców. Gdy państwo czyli naród zlikwidował te wszystkie datki na fundacje, organizmy, zwał jak zwał, to ile ludzi by przybyło do pracy, nie potrzebni by byli Ukraińcy, a tak narobiło się nam nierobów.Pozdrawiam. Wstydzę się, żeśmy spieprzyli ten świat. Co powiedzą nasi wnukowie prawnukowie. Stary dziad lat 70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...