Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Juz niedlugo takie parki powstana ( nie ublizajac zadnej z tych miejscowosci ) w Męćmierzu, Końskowoli, Radawcu, Parchatce i wielu, wielu innych ku chwale polskiej nauki, przepraszam - NAUKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to stołeczki dla miernych, biernych, wiernych pislamistycznych aparatczyków. Ciekawie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się tworzy stołki dla swoich wyznawców PiSlamu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie zaraz zatrudnią Artura Dyktafońskiego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Dyktafon jest radnym i nie mogą, ale przecież to za niski stołek dla takiego fachowca pislamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Jak dotąd ilość przychodów nie wystarczała na pokrycie wydatków" - to z czego będzie na wynagrodzenie dla prezesa i rady nadzorczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel, wysoka Rado.  Więcej takich trafionych inwestycji. Więcej stołków dla nowych i starych posłusznych koalicjantów. Więcej zabaweczek grobla. Ale pod warunkiem ze pan za to zapłaci- z własnych prywatnych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto ma jeszcze dopłacić ponad milion zł za i tak swój majątek? Ja już tu niczego nie rozumiem. Ile do tej pory dołożyliśmy do tej zabawki Grobla??? Chce wiedzieć bo to moje pieniądze i nas wszystkich, a nie pana, panie Grobel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chodzi o ciepłe posadki dla zasłużonych żołnierzy pislamu. Taka to filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz. Widzę tu pewien dysonans. Wszyscy do tej pory mówili, że Park to pomnik PO i związanych z nimi ludzi. Teraz raptem to ostoja PiSu. Załoga PPNT to przecież ludzie zatrudnieni za poprzedniej ekipy. Więc może ktoś mnie oświeci jak to jest/będzie naprawdę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...