Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy. Nie wszyscy zgłosili się już po 500 zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2016 o 14:46 Powrót do artykułu
spokojnie, patole w wólki już wzięli. Widać po komórkach. Dziady pierd.....pijaki, bezrobotne mendy ale po zasiłek szybko idą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma chętnych?Tyłu wyjechało!
0
nie macie chętnych, to ja jestem chętna ale godnej zapłaty za pracę, bo zapieprzam za jałmużnę 37 lat, pieprzony kraj
0
500 + szansą dla romskich rodzin, stwierdził poseł pis arkadiusz mularczyk ***wmeritum.pl/posel-pis-500-szansa-dla-romskich-rodzin/134920
0
"Nie wszyscy zgłosili się już po 500+" czy "Nie wszyscy zgłosili się jeszcze po 500+"? Kto pisze te artykuły?
0
Ja dla PiSu nie rodzina bo mam jedno.... a z moich podatków utrzymuję program 500+ z którego korzysta wiele bogatych rodzin co to ich stać na 5 i więcej dzieci. Premier mnie oszukała. Nie zapomnę o tym.
0
Starzy mają za co pochlać.
0
To zapieprzaj dziady i dalej narzekaj bo wam nikt nie dogodzi Pulawskie dziady
0
Masz racje u mnie tez jeden taki teraz ma na chlanie i śmieje się z takich jak my którzy pracują ( no i co idiotko ty zapie... i co masz garba a ja leje na robotę i mam) tak ostatnio usłyszałam gdy brakowało mi na cały chleba, kupiłam połówkę a moje 16 letnie dziecko po lekcjach i w wolne soboty musi dorabiać by mieć na buty czy na książki bo pani premier stwierdziła że nie jesteśmy godni aby takie dzieci wspierać. Więc masz naprawdę racje że jesteśmy głupie dziady co zapieprz... na nierobów
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: