Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowe lodowisko będzie tańsze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 o 20:35 Powrót do artykułu
Bilety zapewne będą tak drogie jak na korty tenisowe. 500+ nie wystarczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po wybudowie lodowiska okaże się że koszt przekroczony o 500 000 pln
0
super impreza! Aż mi żal, że nie mam 16 lat!
0
jak się domyślam ograniczeń wiekowych nie będzie, a na otwarciu w pierwszej parze radny Czeżyk z dyrektorem Rekasem się przejadą
0
pisowska rada miasta nie ma na co wydawać naszych pieniędzy tylko na głupoty. Dostaniecie po łapach przy najbliższych wyborach ścierwa
0
Kto będzie pozyczał łyżwy by wkładac stopy to butów w których ktoś trzymał swoje byc może zagrzybione i brudne nogi? Wolę własne kupić. Wypozyczalnia łyżew to zbędna sprawa. To jak pożyczac buty od kogoś, albo majtki.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
super impreza! Aż mi żal, że nie mam 16 lat!
Nie musisz mieć 16 aby jeżdźić na łyżwach. Najwyżej gąbką się owiń.
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
pisowska rada miasta nie ma na co wydawać naszych pieniędzy tylko na głupoty. dostaniecie po łapach przy najbliższych wyborach ścierwa
lodowisko to nie jest głupota, głupku. głupota to siedziec na *** przed telewizorem i oglądąć ranczo. rusz tyłek narzeka czu a nie tylko jęczysz jak stary komuch.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: