Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nowe przedszkole w pasażu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2016 o 11:16 Powrót do artykułu
artykuł sponsorowany, w dodatku copy paste z przesłanego pliku... przydałby sie pokusic o chociaz drobna korekte, te znaki przenoszenia w srodku zdania sa na prawdę żenujące
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Artykuł informacyjny.
0
Już zaczyna się syf reklamowy. Nowy budynek ma nad oknami ramy do mocowania witryn na których szyldy sklepowe mogłyby ładnie wyglądać ale już pierwszy umieszczony ma estetykę głęboko w doopie. Jeszcze niech zaczną zaklejać szyby w oknach to dorównają sklepom na Centralnej i Piłsudskiego.
0
Dodajmy, że to przedszkole dla wyższych sfer, tzw. bogatych.
0
Mieszkam w Puławach od Urodzenia i powiem wam, że jak się siedzi w mieście, to człowiek tak tego nie zauważa - ma świadomość, że jest w mieście. ALe jak ostatnio ruszyłem 4 litery do Lublina i gdy wracałem, to powiem wam, że wjazd od strony Lublina do Puław wcale nie sprawia wrażenia, że jesteśmy w mieście. Wiocha jak na trasie między końskowolą i Puławami, albo między Końskowolą i Kurowem - nie czuje się, że się do miasta wjechało. Może byście w końcu zaczęli budować coś na wzór miasta począwszy od tablicy z napisem PUŁAWY? Bo jak na razie wjeżdżając do Puław miasto zaczyna się od ronda przy straży. Taka wiocha trochę.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dodajmy, że to przedszkole dla wyższych sfer, tzw. bogatych.
Oj co za skandal! W Puławach nie ma wyższycg sfer. Sami pisowcy, uczciwi wyborcy, beneficjenci 500+, gdzie tam wyższe sfery.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: