Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Obywatelski parking nie dla każdego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2018 r. o 11:06 Powrót do artykułu
Czyli co , w.godzinach 8:00 do 14:00 i 15:00-8:00 będzie stał pusty? Rodzice parkują tylko by dziecko przyprowadzic i odprowadzić.... Kto to wymyślił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan Radny Maj coś na to poradzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 miejsce zostawcie temu pijakowi radnemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wniosek o budowę tego parkingu został złożony przez rodziców" - wniosek do BO zgłasza konkretna osoba, nie grupa. W 2017r. pisowska władza w mieście utajniła kto zgłaszał dany projekt do BO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikt nie spodziewał się, że cały ten parking będzie zajęty przez całą dobę" to ja się pytam kto tam parkuje i całą dobę nie rusza samochodem? Może jakiś psedodealer samochodowy postawił wraki z zachodniej granicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz postawią tam budkę i strażnika na etacie? No świetny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pilnuje pan Wiesio Stolarski jak wpadł na taki pomysł a nie bedzie się strażą miejską wysługiwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu znalazło się zajęcie dla straży miejskiej, którą to radny Artur 1,6 w kampanii wyborczej likwidował. Niespełniona obietnica wyborcza PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W końcu znalazło się zajęcie dla straży miejskiej, którą to radny Artur 1,6 w kampanii wyborczej likwidował. Niespełniona obietnica wyborcza PiSu.
 Hola hola nie PiSu a jednego radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej nieludzkich zakazów i nakazów. Puławy z myślą o człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy prezydencie Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie płakać właściciele Passerati i Warburgów . Ruszacie swoimi super brykami tylko w niedzielę , a przez cały tydzień blokujecie miejsca parkingowe i utrudniacie możliwość odwiezienia dzieci do przedszkola. Szczęśliwego Nowego Roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Może Pan Radny Maj coś na to poradzi?
  Wydaje mi się, że radną z tamtego rejonu jest czołowa ''gwiazda'' puławskiego PIS, przewodnicząca całej rady miasta Bożena Krygier. Brylować po sponsorowanych przez miasto czyli przez mieszkańców- rautach, opłatkach, imprezkach to potrafi. Pozakazywać się z Groblem, posłem Szulowskim, upadłym radnym pijakiem Arturem K.1.6 promila i księżmi, także. To niech w końcu weźmie się za prawdziwą robotę. Gdyż nie nie wiem co oprócz tego lansu i koterii towarzysko-układowych zrobiła dla osiedla Niwa czy Puław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy z naszych właśnie podniesionych podatków opłacać pilnowanie parkingu przez straż miejska? To kpina czy marny żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Nowy Rok Bozena K. tez się lansowała z panem Januszem G. na sylwestrze miejskim. Szkoda ze ci państwo nie dołożyli sie nawet na tego ich lanserskiego sylwestra z własnej kieszeni, tylko rok w rok podwyższają nam podatki lokalne. Dość tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lans i opłacana przez nas reklama obłudników najważniejsza. Parking tez zrobiony za nasza kasę i głosując na niego nie miałem pojęcia ze będzie on dla wielu zamknięty. Do tego pilnowany przez straż miejską której jeszcze muszę za to zapłacić? Nie wierze w to co czytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uwierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem za powstaniem chodnika i ścieżki rowerowej za SP11. Nie mieszkam w okolicy ale gdybym wiedział, że będą tamtędy mogli chodzić jedynie okoliczni mieszkańcy to bym olał ten budżet obywatelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowska władza wespół z Groblem od samego początku kadencji niszczą Budżet Obywatelski w mieście. Dyktatura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowy parking kosztował 193 tys. złotych. Powstał w ramach poprzedniego budżetu obywatelskiego. Jesienią 2016 roku jego budowę poparło 285 osób." Przepraszam, czy do przedszkola chodzi właśnie tylu tj. 285 przedszkolaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...