Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkańcy osiedla domków jednorodzinnych położonych przy ul. Górnej to najbogatsi mieszkańcy Puław. Skoro stać was na dom i działkę to stać was na prywatną rekreację. Dlaczego domagacie się, żeby ktoś wam coś jeszcze fundował. Ja nie mam gdzie mieszkać, nie mam pieniędzy nawet na kawalerkę, ale niczego od nikogo się nie domagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płaca najniższe podatki do miasta i mają rządania, po co budowali tam swoje wille? trzeba było w blokach sidzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam same prezesy i dyrektory mieszkają, niech się zrzucą i trampolinę sobie postawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście najwięcej placów zabaw jest PSMu. Proponuję aby osiedle willowe zawiązało spółdzielnię albo fundację i wybudowało sobie boisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac zabaw...... może i tak, ale mnie najbardziej zadowoliła by galeria i (IKEA :) )zamiast tych obskurnych bud z materiałami budowlanymi przy lubelskiej 52 gdzie prowadzi znak "centrum handlowe" z ulicy Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy osiedla domków jednorodzinnych położonych przy ul. Górnej to najbogatsi mieszkańcy Puław. Skoro stać was na dom i działkę to stać was na prywatną rekreację. Dlaczego domagacie się, żeby ktoś wam coś jeszcze fundował. Ja nie mam gdzie mieszkać, nie mam pieniędzy nawet na kawalerkę, ale niczego od nikogo się nie domagam.
Czyli jestes frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkający tam nowobogaccy jeżdżą z dzieckiem (bo najczęściej mają tylko jedno dziecko) na rozrywkę do Warszawy, Lublina , Radomia. Z puławskiej rekreacji biznesmeni, prokuratorzy, dyrektorzy itp nie korzystają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sami "nowobogaccy" "dyrektory i prezesy" mieszkają to i podatki płacą największe więc chyba na plac zabaw i boisko uzbiera się z tych podatków bez problemu, prawda? :) pozdrawiam wszystkich blokowiczów   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkający tam nowobogaccy jeżdżą z dzieckiem (bo najczęściej mają tylko jedno dziecko) na rozrywkę do Warszawy, Lublina , Radomia. Z puławskiej rekreacji biznesmeni, prokuratorzy, dyrektorzy itp nie korzystają.  
proponuję przyjrzeć sie dokładnie dzietności ... można się bowiem zdziwić co do ilości dzieci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze pod różnymi artykułami i się we mnie gotuje... Ludzie skąd w Was tyle jadu? Chcą dać podwyżki- źle, nie chcą dać też źle. Ludzie chcą mieć siłownie, a niech mają... a przepraszam, nie należy im się bo mają domy a ja z Halyno to się w kawalerce kisimy. Tyle zawiści, jadu i niechęci w tym narodzie, że na prawdę zostaje tylko siąść i płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie jeden z bloku z miasta przyleci tam na ten plac zabaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie typowe dla sporej części naszego społeczeństwa, zawiść i nienawiść. Jak ktoś coś ma to pewnie ukradł. Powinno być jak za komuny szaro buro i bieda rozłożona równo na wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowobogacy? Czyli kto? 30 lat kredytu który zostanie splacony dwukrotnie... Biznesmeni aż łeb urywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To śmieszne. Place zabaw budują spółdzielnie mieszkaniowe. Powinien o tym pomyśleć developer lub sprzedawca gruntów na osiedlu. Nie należy to do obowiązków miasta. Kto potem będzie o to dbał? Nie ma spółdzielni, może mieszkańcy powinni się zorganizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...