Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Ośrodek szkolenia kierowców w strefie ekonomicznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 o 14:37 Powrót do artykułu
Ja bym tam widział tor kartingowy, obok placu manewrowego ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boze na to ida cenne działki miasta w strefie ekonomicznej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Porażka ta cała strefa ekonomiczna. Zamiast powstawać nowe miejsca pracy to powstają place manewrowe. czyli najpewniej nie powstanie ani jedno nowe miejsce pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te specjalne strefy ekonomiczne to jakaś totalna fikcja! Co mają Starachowice do Puław. Jadą jak wszystkie inne na patencie pt. SSE a przez to są tylko uszczuplenia w podatkach i sztuczny zarządca, gdzieś na drugim końcu Polski., który ma z tego jakieś dziwne profity.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tajny przetarg? Oooo jakieś novum w tym pisowskim urzędzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Doszło już do tego ze cenne tereny inwestycje, przyszłość Puław, przeznacza sie pod place nauki jazdy????? A potem pan Grobel będzie się wymądrzał , że więcej dzieci trzeba w Puławach.Gdzie będą pracować panie prezydencie? Na placach manewrowych?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może to i zaszczyt, że mamy w Puławach ośrodek egzaminowania kierowców, chociaż pewnie podatki z tego tytułu do miejskiej kasy nie wpływają, tylko tam gdzie zarejestrowany jest WORD, a więc do Lublina. Za to często mamy sparaliżowany ruch drogowy, wleczemy się za pięcioma L-kami na różnych rejestracjach przez całe miasto, stoimy na skrzyżowaniach do kolejnej zmiany świateł, zdarzają się też kolizje z samochodami nauki jazdy. Są miejsca w Puławach przeklęte, które szczególnie upodobali sobie instruktorzy i egzaminatorzy, a które lepiej unikać. Może nowy plac manewrowy chociaż trochę poprawi ten stan?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po mieście i tak muszą i powinni jeździć młodzi kierowcy i co ma do ruchu w mieście plac manewrowy? Inna sprawa jest to, ze to wstyd żeby miasto taki teren sprzedawało pod plac manewrowy. Gdzie tu logika gdzie sens? Gdzie i jakie miejsca pracy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najpierw kilka lat temu była nawalanka na władze miasta, że nie potrafią załatwić, żeby w Puławach był ośrodek egzaminacyjny, a teraz jak się udało to jest nawalanka, że władze działają przeciwko mieszkańcom i ściągnęły WORD do Puław... Ludzie ogarnijcie się, albo lećcie na księżyc, bo już rzygać się chce od tego ciągłego marudzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenne tereny inwestycyjne w strefie ekonomicznej powstały dla ośrodków jazdy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech będzie ośrodek, ale nie w strefie ekonomicznej, na cennych terenach inwestycyjnych, w pełni uzbrojonych, które powinny generować duże ilości innowacyjnych miejsc pracy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe ile na tym 1 hektarze powstanie nowych miejsc pracy? Pewnie niewiele albo żadne. Przeniesie się do Parku jedna z Puławskich która i tak już miała swój plac w Puławach. wielki mi rozwój wielkiej Strefy .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To było do tego marudy co napisał wczoraj o 22.07 "Może to i zaszczyt, że mamy w Puławach ośrodek egzaminowania kierowców, chociaż pewnie podatki z tego tytułu do miejskiej kasy nie wpływają, tylko tam gdzie zarejestrowany jest WORD, a więc do Lublina. Za to często mamy sparaliżowany ruch drogowy, wleczemy się za pięcioma L-kami na różnych rejestracjach przez całe miasto, stoimy na skrzyżowaniach do kolejnej zmiany świateł, zdarzają się też kolizje z samochodami nauki jazdy. Są miejsca w Puławach przeklęte, które szczególnie upodobali sobie instruktorzy i egzaminatorzy, a które lepiej unikać". Odnośnie sprzedaży działki na komunalnej się nie wypowiadam, bo nie znam szczegółów, a redaktory to najczęściej piszą bzdury, żeby było sensacyjnie, więc na tych medialnych doniesieniach się nie opieram kiedy mam zamiar coś oceniać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Problem ze strefą jest taki, że od dawna nikt nie chce tam inwestować bo TEREN JEST NIEUZBROJONY!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: