Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy pamiętają o Konstytucji 3 Maja (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 o 13:11 Powrót do artykułu
A Janiszek ze Skwarkiem to jakie ugrupowanie polityczne reprezentują. Żenujące.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żenujący to jest Twój wpis lewaku - oni oddają hołd wszystkim poległym w obronie wolności
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O właśnie odezwał się z pewnością patriota, katolik, który nie potrafi mówić do drugiego człowieka bez epitetów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co z tej konstytucji macie.Trochę zysku dla kwiaciarń.Paru przywdziało krawaty,by pokazać się w nadziei,że społeczeństwo będzie o nich pamiętało przy urnach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co z tej konstytucji macie.Trochę zysku dla kwiaciarń.Paru przywdziało krawaty,by pokazać się w nadziei,że społeczeństwo będzie o nich pamiętało przy urnach. IGNORANT!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszyscy przyszli gęby pokazać bo może w wyborach wystartują. Ot całą ideologia. A co ksiądz na kazaniu mówił?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ty też mogłeś pójść i gębę pokazać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I po co swoje frustracje wylewać na forum publicznym? Jak ktoś się nie utożsamia z historią Polski może się zająć czymkolwiek innym, co będzie dla niego pożyteczne i sprawi mu być może pozytywną satysfakcję. Ostatecznie może poszukać sobie innego lepszego kraju do życia... A hołd i szacunek bohaterom narodowym należy oddawać, żeby nie zdegenerować się i nie zdziczeć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O i wyganianie z kraju się zaczyna. Zawłaszczanie historii i patriotyzmu przez pislam jest przerażający.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy ma prawo świętować uroczystości narodowe i składać kwiaty przed pomnikami. Skąd się biorą takie osoby, które odmawiają tego prawa innym, jak w zamieszczanych tu komentarzach? To właśnie ci szydercy próbują zawłaszczać historię i patriotyzm, która w rzeczywistości może ich mierzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to pikuś przy Sliwińskim który wyskakuje na scenę w domu chemika i robi tam dopiero lans. Dzis tez sie lansował przy koncercie pieśni patriotycznych. To jest dopiero żenua i obłuda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że część osób robi to pod publikę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ksiądz Szponar - probosz parafii "na górce" na kazaniu wspomniał m.in. o tym, że konstytucja z 3 maja 1791 r. prawie wcale nie poprawiała losu chłopów. Dodać należy, że gdyby nie jej uchwalenie caryca Katarzyna II nigdy nie zlikwidowałaby resztek Rzeczpospolitej i utrzymywałaby na tronie marionetkowego króla Poniatowskiego. Kontrolowałaby wten sposób wiekszy obszar nie angażując zbyt dużych sił wojskowych. Za kilkanaście lat pojawił się na ziemiach Rzeczpospolitej Napoleon. Trochę inaczej rozmawiałby z królem słabej Polski niż z przedstawicielami narodu polskiego bez własnego państwa. Kojarzycie Państwo pojęcie "bajońskie sumy" - poszukajcie sobie w internecie kiedy i dlaczego zostało po raz pierwszy użyte. Konstytucja 3 maja była tak samo potrzebna jak wybuch na początku zimy powstania listopadowego, a w środku zimy styczniowego. Wszystkie 3 wydarzenia dla wielu historyków zalatują od lat pruską prowokacją. Polacy i Rosjanie sie wykrwawiali, a Niemcy rosły w siłę aż do powstania Rzeszy w 187o r. z kanclerzem Bismarckiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: