Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Policja szuka gwałcicieli studentki

Utworzony przez r555555, 1 lipca 2008 r. o 16:54 Powrót do artykułu
TAKIE RYJE!!, JAKA KOBIETA BY TAKIE COŚ CHCIAŁA...KARA PRZYMUSOWA KASTRACJA..PODOBNIE BYM POSTĘPOWAŁ Z PEDOFILAMI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gowno prawda!!!! ktos ich wrabia!! oni tego nie zrobili!!! i nie wypowiadajcie sie o nich jesli nie wiecie prawdy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich nie znasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam jednego- wporzadku facet i mysle ze bedzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki to musi się udać, nie wierze jej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi coś śmierdzi ta sprawa, bo twarze "sprawców" to twarze dorosłych ludzi - nie jakichś szczeniaków. Są dwie możliwości - albo chłopaki są na tyle DURNI by coś takiego zrobić - przecież wiadomo, że w 99% by się wydało.... (w tym momencie sami skazują się na kryminał), albo rzeczywiście trafili na jakąś cwaniarę z Warszawki, która ich wrabia i zmyśliła całą historię o przebiegu zdarzeń... cholera wie... policja ustali - chociaż znając ich podejście typu "pozamiatać" i głowy sobie nie zawracać, to nieciekawie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też znam jednego i wiem jaki jest i powiem jedno był i jest p.....
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skad wiesz ze niby tego nie zrobili?? masz jakies dowody? jak masz to idz na policje a nie tylko pier....lisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno sie znacie!!!!!!!!!! doskonale znam tomka i piotrka oni nie sa tacy glupi zeby zgwałcic dziewczyne i to w swoim miescie a tym bardziej domu. jakby chciało im sie .... maja wiele kolezanek ktore by to zrobiły wiec nie mowcie ze to oni!!!!!!!!! mozliwe ze to marcin bo on jest osoba tego gatunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kastracja dla każdego z nich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta powinni posadzic ich na bambus i patrzec jak rosnie wbijajac sie im w du................e jeb...c gwalcicieli i pedofilow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinko, to podłóż swój tyłek jako pierwsza.Na pewno jest tak samo pusty jak twoja głowa, więc chłopaki beda miały ucieche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oni zrobili i spier***ili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopaki se tera posiedza s......
Ostatnio edytowany 18 sierpnia 2008 r. o 14:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam przekonana ze było inaczej, ale teraz juz wiem ze byłam w błedzie. mam nadzieje ze posiedzicie sobie tam do konca swoim dni, i bedziecie dobrze chłopakom z paki robić!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
Mi coś śmierdzi ta sprawa, bo twarze "sprawców" to twarze dorosłych ludzi - nie jakichś szczeniaków. Są dwie możliwości - albo chłopaki są na tyle DURNI by coś takiego zrobić - przecież wiadomo, że w 99% by się wydało.... (w tym momencie sami skazują się na kryminał), albo rzeczywiście trafili na jakąś cwaniarę z Warszawki, która ich wrabia i zmyśliła całą historię o przebiegu zdarzeń... cholera wie... policja ustali - chociaż znając ich podejście typu "pozamiatać" i głowy sobie nie zawracać, to nieciekawie wygląda.
jestem twojego zdania, sa dwie opcje chlopaki sa na mase glupi lub cwani, wychodzi na to ze teraz wyszli na glupich a ta panienka z wawy na cwana wrobiła chlopakow, wyciagneła od nich kase a teraz chce ich wsadzic. bo juz nie sa jej potrzebni, a co najlepsze sie dowiedziałam oni jej w ogole nie ruszyli.. ona nie jest pewna czy ja zgwałcili tylko sie jej tak wydaje... bo nic nie pamieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka,że w naszym kraju jest tak skonstruowane prawo,że dziewczynie przypomni sie po 3 miesiącach,że z kimś spała i może wytoczyć proces o gwałt. Podobnie było z moim znajomym,poznał panienkę na jedną noc,a gdy dowiedziała się ,że dobrze zarabia po ponad 3 miesiącach przypomniała sobie rzekomo o "gwałcie". Znajomy dostał kuratora i grzywnę. A wogóle co to za kobieta która się nie szanuje i śpi z kim popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle, jakby chlopaki nie byli winni nie ukrywali by sie taka jest prawda.. i tak juz pozostanie.. sa winni i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież i tak całe puławy wiedzą gdzie oni są.... wystarczy zapytać tej panny ceglarskiego... jak ona ma na imię ?? karolina chyba.... też niezłe ziółko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam jednego z nich,myśle,że nie byłby taki głupi żeby to zrobić.ta klientka to też jej się kariery w puławach zachciało.jakby w warszawie pracy nie było karierowiczka za 5 groszy,aby chłopakom opinię popsuła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...