Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1.5 bańki za schronisko..?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oznakować zwierzęta i wybudować za pieniądze tych co wyrzucają nie za pieniądze podatników.
0
1.5 bańki za schronisko..?
  Ździwiony?? to nasz zasr..y obowiązek zająć się zwierzętami. Każdy kto decyduje się na zwierze powinien swiadomo podejmować takie decyzje. Jak nie to będą bezdomne ziwerzęta i tym zwierzętom należy pomóc. W Puławach i gminach ościennych jest duże zapotrebowanie na taką inwestycje. Ludzie za nic mają zwierzęta i wyrzucają jak śmieć, skazując zwierze na pewną śmierć lub schronisko. JESTEM ZDECYDOWANIE ZA SCHRONISKIEM !! Puki państwo nie zrobi porządku z obowiązkiem czipowania i rozliczania potencjalnego obywatela za zwierze to schroniska są potrzebne.
0
1.5 bańki.....obowiązek spada na tych co sie zdecydowali  na zwierzaka ja świadomie nie bo nie chcę  żeby za moją głupote płacili inni
0
No właśnie budujmy schroniska dla zwierząt zamiast dla ludzi bezdomnych - i jest super a najlepiej jeszcze ze środków unijnych - chyba już pogięło niektórych do spodu.
0
To nasz zasrany obowiązek !!!!!
0
To nasz zasrany obowiązek !!!!!
zasranym obowiązkiem właścicieli jest dbanie o CHOWANE zwierzęta,a nie są to zabawki z pluszu i trocin.Do jednego wora nieodpowiedzialnych właścicieli i" psudo ochronki" KTÓRZY ZAMIAST UCZYĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI WYDZIERAJĄ PIENIĄDZE PODATNIKOM.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: