Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie pokaz sztucznych ogni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to w ogóle było!!! żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że coś się dzieje, ale dlaczego to tak mało przemyślane, zorganizowane? - siku w krzaki, bo po co toj toj; - scena tak usytuowana że 10 osób stanęło na schodach i pozamiatane nikt nic nie widział; - ławki dla seniorów też by się przydały (nie te trzy co były rozstawione); - jedna scena główna i dwie małe ok, tylko dlaczego jednocześnie jeden wielki huk i harmider.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że moje miasto oferuje takie g...Dlatego na zakończenie wakacji pojechałam do sąsiednich Ryk na świetny koncert Braci i Krzysztofa Cugowskiego. Naprawdę dyrektorce domu chemika należy się czerwona kartka. Za co bierze pani pieniądze??? Nie umie pani pozyskać sponsorów i zaprosić jakąś gwiazdę. Pani Siedlaczek to potrafiła. Umieją to dyrektorzy z Ryk i Dęblina. Jednym słowem wielka lipa pani Kozak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie te pożegnania wakacji od kilku lat to żenada ze względu na takie rzeczy jak brak większej organizacji przy tego typu imprezie masowej czy zapraszanie wypalonych gwiazd lub jakiś zupełnie nieznajomych bez talentu. Jeżeli nie chcecie inwestować w zapraszanie wschodzących gwiazd rynku muzycznego to proponuje poszukać muzycznych talentów w Puławach. Poza tym pożegnanie wakacji powinno być na marinie tam jest scena jest miejsce i sama lokalizacja nad wodą odpowiada takim wydarzeniom. Tak samo z koncertami w smoku w lecie powinny być one robione tam gdzie było tegoroczne pożegnanie wakacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w pełni. Takie festyny to wstyd dla Domu Chemika i wydziału kultury UM. Przygotowanie tak bzdetnej imprezy z wiecznie tymi samymi ludźmi malującymi buźki dzieciom i tym podobne ,,rewelacje'' to poziom poniżej podłogi. Za taką pracę dyrekcja domu chemika powinna dostać naganę. Żeby Puław przynajmniej raz w roku nie było stać na sprowadzenie gwiazdy z prawdziwego zdarzenia??? ale żeby to zrobić trzeba ruszyć dupsko zza biurka i przelecieć się po sponsorach. A pani dyrektor się nie chce. Przecież pensję i tak dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję rację przedmówcom - żenada przez duże "Ż". Byłem tam z dzieckiem przez 15 min i po sprawie. Nawet po picie trzeba było dymać do Żabki bo Smok był zamknięty. Po co komu takie imprezy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd jak można tak nas poniżać. Po pożegnaniu starego roku i przywitanie nowego zorganizowane przez Dom Chemika powiedziałam że więcej nie pójdę na ich zorganizowane imprezy. Żenada i wstyd kto tam jest dyrektor i zastępca do wymiany one się nie nadają . Niech bawią dzieci w przedszkolu a nie nas Puławian poniżają.Czas na zmiany Panie Prezydencie Miast Puławy Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...