Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Prezesi miejskich spółek stracili stanowiska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 08:41 Powrót do artykułu
Oczywiście za park technologiczny nie odpowiada zwolnieniem była i obecna jego dyrektor? Mało tego. Miały być oszczędności, po to zrobiono z parku spółkę. Jedyną ;oszczędnością; jest zatrudnienie prezesa, rady nadzorczej, i utrzymanie posadki pani dyrektor?! To nie jest wbrew logice i interesom nas mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to będzie się liczył tylko zysk na 500 + niech naród zap... MOże nie naród tylko banda pracowitych którzy pracują A reszta będzie kasę brać I się smiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na układy nie ma rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeszcze tylko za puławski OPEC niech się wezmą i juz wszyscy będziemy szczęśliwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz to będzie się liczył tylko zysk na 500 + niech naród zap...  MOże nie naród tylko banda pracowitych  którzy pracują A reszta będzie kasę brać I się smiac
Chyba Twoją rodzinę ten program nie objąl jak tak plujesz. Nie możesz już gardzić rodzinami co mają więcej dzieci i z trudem wiążą koniec z końcem nie ze swojej winy. Typowa mentalność Polaka "Panie Boże spraw by sąsiad miał mniej ode mnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kiedy zmiana Dyrektora OPEC ,a może ten Pan ma posadę dożywotnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się nie denerwuje o to, że Ty dostajesz a on nie. Tylko o to, że jemu zabbiorą żebyś Ty mógł dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggggg napisał:
On się nie denerwuje o to, że Ty dostajesz a on nie. Tylko o to, że jemu zabbiorą żebyś Ty mógł dostać.
Jak PO okradło kasę z OFE , jak szły przewały na kasie z UE, (strony by zabrakłó na wymienianie ), jak ogranoiczano pomoc socjalną spychająć rodziny w nędzę to jakoś siedział cicho. To podaj przykład sytuacji kiedy przyśli i zabrali by dać drugiemu 500+. Ale konkrety nie jakieś gdybania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile poparcia obecnie mają targowiczanie z po i psl? Na tych słupkach trudno około zera coś zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie dobra zmiana w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Chyba Twoją rodzinę ten program nie objąl jak tak plujesz. Nie możesz już gardzić rodzinami co mają więcej dzieci i z trudem wiążą koniec z końcem nie ze swojej winy. Typowa mentalność Polaka "Panie Boże spraw by sąsiad miał mniej ode mnie"...........
pokaż mi te biedne rodziny. Proszę pokaż. Bo ja widzę same wielodzietne patologie, gdzie narobione bachorów a żadne !!!! z rodziców nie pracuje. Przykład- proszę wólka profecka. Ona nie robi, ma juz trzeciego chłopa i 3 dzieci, on tez siedzi i co miesiać 1500 zł wpada. Mieszkanie z UM, zapomogi z mops, kasa od rzadu. Gdzir tu bieda? Aha, kazdy bachor ma tablet i telefon. Obydwoje palą i gardzą wódą. Gdzie ta bieda? Rodziny o nazwiskach KUCH..... WARDZ.........DZIE-----------gdzie ta bieda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej potrzebujący są na ulicy Romów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołują prezesów to czemu nie zmniejszają opłat za wodę a za śmieci będzie podwyżka, to pewnie jeszcze prezesa zuk odwołają. A cała paranoja tej sytuacji jest taka że radni z prezydentem te podwyżki man fundują a potem na prezesów zwalają. Hipokryzja pislamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera resortowe dzieci aby żerować na podatnikach tak od okrągłego stołu ileż można gnidy cholerne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to prezesi doigrali się! Brawo ci, którzy podjęty jedyne słuszne decyzje, chociaż myślę, że przynajmniej w przypadku MPWiKu to było zrobione dla zmyły, żeby przykryć wcześniejsze wspólne windowanie cen wody i ścieków. To teraz czekam na nowy precedens - pokażcie, że macie jaja i obniżcie cenę wody i ścieków, chętnie pogratuluje wam ponownie, gdy zobaczę fakturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, teraz czekam na OPEC. Czy to uchodzi, żeby pan zarządzający całym miastem i spółkami miejskimi zarabiał dużo mniej od kogoś kto zarządza tylko jedną spółką miejską czerpiącą szerokimi garściami z ciągłych podwyżek i dyktatu mocnego monopolisty nad słabymi mieszkańcami miasta uzależnionych od widzimisię prezesa? Pan pewnie ogrzewa dom gazem, ale ci, którzy płacą za ciepło z Azotów, będące produktem odpadowym ale za pośrednictwem opecu wiedzą o czym mówię i piszę. Myślę, że Pan też wie i ubolewa nad tym, że ma Pan związane ręce, ale proszę powtarzać sobie w wolnych chwilach, że tak nie jest i że dla mieszkańców Puław jest Pan zdolny obniżyć koszty funkcjonowania wszystkich instytucji miejskich dla dobra mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie było sytuacji żeby obniżać ceny. Pis wsadzi nowych prezesów ale dwóch zamiast jednego bo oni zbyt ograniczeni są i potrzebują kogoś obok, przykład tak jak w PPNT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ggggg napisał:
On się nie denerwuje o to, że Ty dostajesz a on nie. Tylko o to, że jemu zabbiorą żebyś Ty mógł dostać.
Jak PO okradło kasę z OFE , jak szły przewały na kasie z UE, (strony by zabrakłó na wymienianie ), jak ogranoiczano pomoc socjalną spychająć rodziny w nędzę to jakoś siedział cicho. To podaj przykład sytuacji kiedy przyśli i zabrali by dać drugiemu 500+. Ale konkrety nie jakieś gdybania. Program ma być finansowany z wpływów z podatku od banków i marketów. Te żeby nie stracić podwyższą ceny i koszty swoich usług, np. podniosą oprocentowanie kredytów lub wprowadzą nowe opłaty np. za prowadzenie konta. Zapłacimy za to wszyscy.Ale jeśli niwe opłaty czy podwyższenie cen za już istniejące nie traktujesz jakby ktoś Ci z portwela więcej pieniążków wyciągnął to już Twoja kwestia. Ale wiedz, że te podwyższki nie pociągną za sobą wzrostu wynagrodzeń - moich, twoich czy kogokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czystki w toku. znaczy.... dobra zmiana. oby naprawdę była dobra i obyśmy wszyscy ją odczuli. jak odczujemy to wtedy potwierdzimy. ja na razie nie potwiedzam, bo woda w puławach w c*** podrożała, a 500+ miało byc na każd edziecko (mam jedno).... słowem - g... z tej zmiany mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czuję się winny temu, że wiążesz koniec z końcem. Myślę, że jesteś dorosłym i odpowiedzialnym za siebie i rodzinę człowiekiem, więc nie szukaj winnych swojej sytuacji u innych. Więcej samodzielności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...