Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Prezydent usprawiedliwia dyrektora z płatnych korepetycji

Utworzony przez pracownik służby cywilnej, 29 czerwca 2009 r. o 11:57 Powrót do artykułu
A zabrać im częć pieniedzy z wypłaty jak nie potrafią dzieci nauczyć w szkole. 10% podwyżki dla nauczyciela co potrafi nauczyć dopiero poza szkołą to KPINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na terenie szkoły nie powinno byc takich płatnych lekcji p. Wiceprezydent.Owszem niech beda poza szkoła.Sa dzieci bogatych rodziców i biednych.Szkoła powinna nauczyc podczas normalnych godzin za to płaci sie nauczycielom.Widac jaki KEN ma poziom dzieki dodatkowym pieniadzom rodzicow.Takiej szkole nalezy sie przyirzec.A Pani to pochwala dziwne.W SP3 zapewne byłby problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów prywata pani prezydent daje o sobie znać. Są równi i równiejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby problem z takimi zajeciami w SP3 Wiesio Sowa swoj dyrektor a szkoła najlepsza wg. P.Wojcikowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice! W KEN trzeba płacic za nke .Bierzcie to pod uwage posyłajac tam swoje dzieci.Tam zaden poziom nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLIKWIDOWAC KEN A W to miejce utworzyc szkołe prywatna dla ludzi bogatych.Kurator wyrazi zgode po tym co czyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiaaa... Blondynka z urzędu i oświata to dwie sprzeczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o co Wam ludzie chodzi? co kogo obchodzi, że ktoś kto ma pieniądze wysyła dziecko na dodatkowe zajęcia z angielskiego? na tej samej zasadzie może ktoś zapłacić innej firmie za prowadzenie "korepetycji" czy dodatkowych zajęć np. z historii. ja chodziłem do 9-tki chodziłem na powtórki przed testem gimnazjalnym do 9-tki przed maturą z historii na powtórki do bursy prowadzone przez nauczycieli z czarta i żyję Moim zdaniem to jest robienie sztucznych problemów i zwyczajna ludzka zazdrość/zawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Moim zdaniem to jest robienie sztucznych problemów i zwyczajna ludzka zazdrość/zawiść.
zazdrość/zawiśc czego? że nie potrafili nauczyć ich na lekcji czy, że ktoś chciał dorobić ? idź do urzędu załatwić sprawę publiczną a potem dopłać jeszcze temu samemu urzędnikowi, żeby może lepiej ją załatwił. To tylko u nas jest możliwe, że za to co powinno być zrobione dobrze i za co się bierze kasę, trzeba jeszcze dopłacić wg zasady jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
nie wiem o co Wam ludzie chodzi? co kogo obchodzi, że ktoś kto ma pieniądze wysyła dziecko na dodatkowe zajęcia z angielskiego? na tej samej zasadzie może ktoś zapłacić innej firmie za prowadzenie "korepetycji" czy dodatkowych zajęć np. z historii. ja chodziłem do 9-tki chodziłem na powtórki przed testem gimnazjalnym do 9-tki przed maturą z historii na powtórki do bursy prowadzone przez nauczycieli z czarta i żyję Moim zdaniem to jest robienie sztucznych problemów i zwyczajna ludzka zazdrość/zawiść.
Zawiść?? Znane jest Ci pojęcie rzetelnośći?? Prawidłowego wykonywania pracy za która bierze się pieniądze?? Po pierwsze udzielanie korepetycji czy innych zajęć przez tych samych nauczycieli jest co najmniej moralnie wątpliwe. Tym bardziej, jeśli informują o tym na lekcjach. Tak samo jak lekarz, kóry mówi, że nie przyjmie pacjenta teraz, tylko po południu ale za kasę. CZym to się różni?? To jest po prostu złodziejstwo. Niektórytz nauczyciele potrafią sobie robić "uropy" w czasie roku szkolnego, jak na przykład matematyczka w poprzenim roku szkolnym. I mam jej teraz płacić za to, by uczyła moje dziecko tego, czego nie nauczyła bo sobie pojechała w diabły??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parę lat temu żeby móc złożyć w KEN-ie papiery do szkoły trzeba było płacić 10 zł za założenie teczki mimo, że to było bezprawne. Płatne korki są tam od lat, no ale im wolno. Komisja Edukacji Narodowej uśmiała by się wiedząc co się dzieje w tej szkole :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po porstu jak patrze na te wszystkie negatywne komentarze dotyczące kenu nie moge w to uwierzyć. 9-tka dała mi wszystko, wszystkiego mnie nauczyła. było ciężko, ale się opłacało. jesteście żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że usprawiedliwia , jak Córka Dyra z 9-tki pracuje w UM a korki tzw. fakultety zawsze w tej szkole były , a jak się na nie nie chodziło i nie zapłaciło to nauczyciele straszyli że się matury nie zda, a i tak prawie wszyscy chodzili na korki do innych nauczycieli z innych szkół a na te "fakultety" chodziło się dla świętego spokoju- tylko kasy trochę szkoda. A i tak się w ten sposób nabijało kieszenie nauczycieli z tej szkoły. Nie takie są przypadki w tej szkole jeśli chodzi o płatne lekcje-tzw. korki. Niektórzy to nawet stawiali "pały" ze swojego przedmiotu a potem kazali chodzi to innego nauczyciela z tej szkoły co uczył tego przedmiotu i tak w koło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać,jak wszystko jest" w porządku "tylko dlatego,że relacje urząd-dyrektor są podejrzane.Ba,pan dyrektor dostanie jeszcze na dzień nauczyciela nagrodę,a i dodatek pewnie ma maksymalny.A za to wszystko zapłacimy my, podatnicy,no i ci kolejni uczniowie,którzy nie będą mieć wyjścia,tylko placić ,skoro ich nauczyciel prowadzi zajęcia.I to nieważne,że oficjalnie prowadzi to niby firma pozaszkolna.Rzeczywistość jest taka,że uczy ten nauczyciel,ktory mu wystawia oceny.Taka zakamuflowana łapowka akceptowana,jak widać przez władze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...