Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy promują się na tablicy rejestracyjnej

Utworzony przez art, 27 maja 2010 r. o 22:42 Powrót do artykułu
A gdzie można dostać taki tylko z Lublina. Podoba mia się to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw trzeba być zadowolonym z miasta żeby promować go! Lublin to wieś z władzą- nieudolność pociąga nieporadność!Jeżdząć po wyboistych drogach Lublina to najlepiej traktorem przemierzać ulice!!Swoją drogą ciekawe co mieszkaniec Puław ma za przyklejenie takiej reklamy Miastu?? Satysfakcję)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb*** wymyślił tak kretyńskie hasło! To się nadaje równie dobrze na promocję domu starców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb*** wymyślił tak kretyńskie hasło! To się nadaje równie dobrze na promocję domu starców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba Rano odebrałem i założyłem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że wcześniej nie dali tych ramek bo bym promował nasze piękne miasto a tak tablice już umocowane bez reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasło ujdzie. Sam pobrałem te tablice, aczkolwiek osobiście wymyśliłbym inne hasło.... nie wiem... np. "Puławy - Moje miasto" czy coś. Ale "z myślą o człowieku"?... jakoś tak dziwnie. Mimo to założyłem... i niech tam będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...