Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy promują się na tablicy rejestracyjnej

Utworzony przez art, 27 maja 2010 o 22:42 Powrót do artykułu
A gdzie można dostać taki tylko z Lublina. Podoba mia się to.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najpierw trzeba być zadowolonym z miasta żeby promować go! Lublin to wieś z władzą- nieudolność pociąga nieporadność!Jeżdząć po wyboistych drogach Lublina to najlepiej traktorem przemierzać ulice!!Swoją drogą ciekawe co mieszkaniec Puław ma za przyklejenie takiej reklamy Miastu?? Satysfakcję)
0
Co za deb*** wymyślił tak kretyńskie hasło! To się nadaje równie dobrze na promocję domu starców!
0
Co za deb*** wymyślił tak kretyńskie hasło! To się nadaje równie dobrze na promocję domu starców!
0
A mi się podoba Rano odebrałem i założyłem !
0
Szkoda ,że wcześniej nie dali tych ramek bo bym promował nasze piękne miasto a tak tablice już umocowane bez reklamy.
0
Hasło ujdzie. Sam pobrałem te tablice, aczkolwiek osobiście wymyśliłbym inne hasło.... nie wiem... np. "Puławy - Moje miasto" czy coś. Ale "z myślą o człowieku"?... jakoś tak dziwnie. Mimo to założyłem... i niech tam będzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: