Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Protest przeciwko Islamowi zakazany

Utworzony przez NacjonalistaPuławy, 3 lipca 2013 r. o 21:03 Powrót do artykułu
taka religia pokoju. proszę film: http://www.sfora.pl/Makabryczny-film-Islamisci-scieli-glowe-ksiedzu-a57295     jak prezydent grobel nie chcial po dobroci, to teraz trzeba bedzie użyć siły. i po co to komu?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Arabii Saudyjskiej też nie można protestować przeciw islamowi. Można stracić głowę, u nas jeszcze nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop islamizacji Europy i Polski! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezydentowi tak się islam podoba, to niech spada do Iraku, a zakazac protestów to mooze we własnym domu. Puławy to nie jest jego prywatne podwórko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale JAJA - z tym muzułmanami - zakazali trzymać samochody na ulicy dojazdowej do bursy - dzielnicowy chodził i zakazał wywieszania bielizny po praniu na balkonach i innych zakazów - szkoda tylko że ie naprawili i oświetlili drogi dojazdowej tym muzułmanom- ....Pytam się gdzie my żyjemy żę dla nich wszystko - a dla puławiaków RESTRYKCJE,  TO JEST KRAJ BAGNA DLA WŁASNEGO NARODU...WSTYD I HAŃBA DLA WŁADZY ŻE NIE POZWOLIŁA NA MANIFE.WSTYD P. PREZYDEŃCIE.M. PUŁAW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale JAJA - z tym muzułmanami - zakazali trzymać samochody na ulicy dojazdowej do bursy - dzielnicowy chodził i zakazał wywieszania bielizny po praniu na balkonach i innych zakazów - szkoda tylko że ie naprawili i oświetlili drogi dojazdowej tym muzułmanom- ....Pytam się gdzie my żyjemy żę dla nich wszystko - a dla puławiaków RESTRYKCJE,  TO JEST KRAJ BAGNA DLA WŁASNEGO NARODU...WSTYD I HAŃBA DLA WŁADZY ŻE NIE POZWOLIŁA NA MANIFE.WSTYD P. PREZYDEŃCIE.M. PUŁAW...
Dlatego natychmiast trzeba tą POskomunistyczną,konfidencką, czerwoną koalicję odsunąć od władzy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupujesz kebaba osiedlasz araba :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajcy są u władzy! Róbcie jak Wam sumienie nakazuje. Chcecie protestować to protestujcie. To nasz kraj, nasi dziadkowie za niego przelewali krew nie po to,by stał się znowu okupowany -tym razem przez jakiś islamistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: Przynajmniej pomodlimy się w intencji prześladowanych religijnie – mówią organizatorzy niedoszłej demonstracji Koniec cytatu   Zaraz zaraz, bo zgłupiałem. Znaczy się, ci, którzy są przeciwni zjazdowi muzułmanów - w związku z zakazaniem im demonstracji sprzeciwu - będą się modlić za prześladowanych religijnie?!! To jakiś kurwa żart?   A ten sprzeciw dla islamistów to nie jest prześladowanie religijne? Acha, rozumiem, że to oni - ci, którym zakazali demonstrować sprzeciw - czują się prześladowani.... To znaczy że oni czują się prześladowani i będą modlić się za siebie?   To jest właśnie to o czym wcześniej pisałem. Wyznawcy katolickiej religii... jesteście obłudni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrajcy są u władzy! Róbcie jak Wam sumienie nakazuje. Chcecie protestować to protestujcie. To nasz kraj, nasi dziadkowie za niego przelewali krew nie po to,by stał się znowu okupowany -tym razem przez jakiś islamistów!
  Masz racje, ale sęk w tym, że ci islamiści już są w Polsce od dawna. To co się dziwić, że robią zjazdy, podobnie jak Jechowcy w Puławach... co wy, obudziliście się wczoraj? W Polsce nie ma politycznego sprzeciwu do osiedlania się innych nacji, to co się dziwić, że jest ich coraz więcej, że zaczynają się sotykać. A Polaków za granicą to mało? Też się spotykają... Jak dla mnie nie ważne kto co wyznaje - ważne aby szanował drugiego człowieka. Możesz wieżyć w potwora z bagien - wisi mi to. Ale szanować innych musisz, inaczej wypier***aj z Polski. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: Przynajmniej pomodlimy się w intencji prześladowanych religijnie – mówią organizatorzy niedoszłej demonstracji Koniec cytatu   Zaraz zaraz, bo zgłupiałem. Znaczy się, ci, którzy są przeciwni zjazdowi muzułmanów - w związku z zakazaniem im demonstracji sprzeciwu - będą się modlić za prześladowanych religijnie?!! To jakiś ku*** żart?   A ten sprzeciw dla islamistów to nie jest prześladowanie religijne? Acha, rozumiem, że to oni - ci, którym zakazali demonstrować sprzeciw - czują się prześladowani.... To znaczy że oni czują się prześladowani i będą modlić się za siebie?   To jest właśnie to o czym wcześniej pisałem. Wyznawcy katolickiej religii... jesteście obłudni.
Uffff... co za głupi tekst. Obłudą było by jeżeli protestujący z Puław spalili by miejsce w którym odbywać się będzie zjazd... Dlaczego? Ano dla tego że miłościwi islamiści regularnie to robią katolikom w swoich krajach. Że ktoś się za kogoś pomodli to chyba nie jest obłuda tylko życzliwość. Ale co ja będę takim tłumaczył - do lektury! Dowiedz się więcej o sytuacji na świecie i dopiero wtedy za fora się bierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłą mamy demokrację - wolność zgromadzeń ale tylko jak WŁADZA się łaskawie zgodzi. Jeśli boją się o bezpieczeństwo to niech ściągną Policję i czołgi aby to bezpieczeństwo zapewnili, ale nie można zabraniać wyrażania ludziom swoich poglądów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje "wolność zgromadzeń" w "wolnej Polsce"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje "wolność zgromadzeń" w "wolnej Polsce"!
  niezłe, nie wiedziałem że zmowu jest Komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze w ramach protestu można na ulicy miasta ostentacyjnie jeść kiełbasę:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chociaż że tubylcom nie wprowadzili prohibicji na czas zjazdu a babkom obowiązku chodzenia w burkach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dudek opowiada bajki. Po pierwsze Konstytucja gwarantuje swobodę wyznawania poglądów. Przeciwnych islamowi również. A na temat Ligi Muzułmańskiej w RP tak jest napisane w "przeglądzie Bezpieczeństwa Publicznego (periodyk ABW)  nr 5/11 :   Nie mo(na wykluczy), (e cz%&) &rodowisk muzu$ma'skich zwróci si% w kierunku idei krzewionych przez Muhammada Abduha15 oraz by$ych i obecnych umiarkowanych przywódców ruchu Braci Muzu$manów: Hassana al-Bann%16, Umara Tilimsaniego17, Muhammada Akefa18, Jusufa Kardawiego19 czy Tarika Ramadana20. S# oni zwolennikami powolnych, pokojowych zmian spo$ecznych i politycznych. Liczy) si% nale(y ze wzrostem aktywno&ci organizacji skupionych we FIOE21: centrów islamskich, stowarzysze ' i tzw. instytutów, w tym Ligi Muzu$ma'skiej w RP, a wi%c organizacji znajduj #cych si% pod silnym ideologicznym wp$ywem Braci Muzu$manów. Raczej nie b%dzie temu towarzyszy$ rozg$os medialny, aby nie wzbudza) niepokoju w$adz pa'stwowych. Ju( obecnie zwraca uwag% niezwyk$a dba$o&) FIOE o budow% poprawnego wizerunku organizacji zaanga(owanej w dialog mi%dzyreligijny i integracj% Europejczyków z muzu$ma'skimi mniejszo&ciami. W wielu przypadkach s# to jednak tylko pozory, mijaj#ce si% z rzeczywistymi celami dzia$alno&ci. Dowodów na to nie brakuje. Z jednej strony organizacja publikuje artyku$y i ksi#(ki maj#ce rozwija) dialog mi%dzy islamem a Zachodem22, z drugiej rozpowszechnia prace Sajjida Kutba23 i „Risalet al-Ichwan” („Przes$anie Braci”) – organ medialny Braci Muzu$manów. Znane i szeroko nag$a&niane w &rodowiskach islamskich s# wypowiedzi Jusufa al-Kardawiego, dzia$acza Braci Muzu$manów i wspó$za$o(yciela w 1997 r. Europejskiej Rady Fatw i Poszukiwa', który na u(ytek mediów zachodnich g$osi has$a tolerancji i przedstawia islam jako religi% pokoju, ale wspólnot% muzu$- ma'sk# wzywa do dzia$ania na rzecz hegemonii islamu nad Zachodem24. W kontaktach z mediami przedstawiciele organizacji zwi#zanych z FIOE niejednokrotnie staraj# si% kreowa) atmosfer% wspó$pracy z w$adzami pa'stwowymi czy te( lokalnymi, lecz ich rzeczywista dzia$alno&) zmierza w kierunku reislamizacji i religijnej radykalizacji europejskich muzu$manów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: Przynajmniej pomodlimy się w intencji prześladowanych religijnie – mówią organizatorzy niedoszłej demonstracji Koniec cytatu   Zaraz zaraz, bo zgłupiałem. Znaczy się, ci, którzy są przeciwni zjazdowi muzułmanów - w związku z zakazaniem im demonstracji sprzeciwu - będą się modlić za prześladowanych religijnie?!! To jakiś ku*** żart?   A ten sprzeciw dla islamistów to nie jest prześladowanie religijne? Acha, rozumiem, że to oni - ci, którym zakazali demonstrować sprzeciw - czują się prześladowani.... To znaczy że oni czują się prześladowani i będą modlić się za siebie?   To jest właśnie to o czym wcześniej pisałem. Wyznawcy katolickiej religii... jesteście obłudni.
  Nie, to ty jesteś durniem, bo bez weryfikacji wierzysz w to co piszą gazety. Protesty jest przeciwko radykałom muzułmańskim zaproszonym na ten zjazd. A to nie to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest "Chore" żeby muzułmanie mieli większe prawa jak my Polacy.Ale cóż zrobić.Być może władze Puław liczą na jakieś datki ze strony muzułmanów.Ja jestem za pikieta i demonstracja.Mnie sie to w ogóle nie podoba.Puławianie róbcie bojkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, ale sęk w tym, że ci islamiści już są w Polsce od dawna. To co się dziwić, że robią zjazdy, podobnie jak Jechowcy w Puławach... co wy, obudziliście się wczoraj? W Polsce nie ma politycznego sprzeciwu do osiedlania się innych nacji, to co się dziwić, że jest ich coraz więcej, że zaczynają się sotykać. A Polaków za granicą to mało? Też się spotykają... Jak dla mnie nie ważne kto co wyznaje - ważne aby szanował drugiego człowieka. Możesz wieżyć w potwora z bagien - wisi mi to. Ale szanować innych musisz, inaczej wypier***aj z Polski. Takie jest moje zdanie.
Szanowac innych,zgadza sie ale ciemniakow i debili nie do konca.Najpierw dobra szkola podstawowa a potem raus-faflukter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...