Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Przyjdź i spotkaj pracodawcę

Utworzony przez olo, 14 marca 2012 r. o 07:22 Powrót do artykułu
Ja się zastanawiam po co wogóle jest Urząd Pracy. moim zdaniem powinien zostac zlikwidowany. Przecież ludzie i tak sami pracy szukają. W dobie internetu i portali typu "pracuj" nie jest potrzebny żaden kasożerny Urząd. Tusk tnie wszystko, szkoły likwiduje... teraz pora na Urzędy Pracy. Zaorac to. I tak to nic nie daje. Stopa bezrobocia wcale nie spada dzięki nim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% poparcia...ale jakby zwolnili tych pierdzistolkow to poglowie bezrobotnych dwukrotnie sie zwiekszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
targi pracy w Puławach to kompletna porażka...Ludzie przychodzą bo mają nadzieję, że naprawdę zostaną im przedstawione jakieś oferty pracy.. a tu klops... Okazuje się że firmy które przybyły na targi pracy zostały tam zaproszone przez Urząd Pracy tak po prostu.. nie mając żadnych ofert pracy!! Właściwie to po to żeby się zareklamować. A nasi wspaniali urzędnicy dostaną za to premię, że znów w Puławach udały się targi pracy bo była duża frekwencja. To że żadnych ofert pracy tam nie było, pracodawcy z miejsca mówili że nie mają ŻADNYCH ofert i nie prowadzą naboru to szczegół. Ważne że targi się udały bo były tłumy. Pewnie jeszcze telewizja puławska prowadziła propaganę na ten temat.. Porażka!!! A urząd pracy istanieje bo gdzie by pracowały te stare lumpy.. które piszą jednym palcem na klawiaturze? no jak nie w ZUSie..., MOPSie.. i PUPie.. to gdzie?? no może jeszcze w repcepcji przychodzni na centralnej by sie dla nich praca znalazła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja od 31 stycznia tego roku staram się zostać bezrobotnym... Po prawie 20 latach opłacania ZUS, teraz krus wyciąga łapę po swoje. A wspólrolnikiem stałem się dzięki żonie, bo kiedyś odziedziczyła za dużo o 0,08ha ziemi Ciekaw jestem, który pierdzistołek spod znaku zielonego badylka byłby w stanie utrzymać rodzinę z gospodarstwa o powierzchni 1,44ha (fizycznego)? I nie jest to pod szkłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...