Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Frekwencja taka sobie. Ale nie oszukujmy się. Szału nie było. Owszem, kilka maszyn które trudno nazwać robotami, raczej takie zabaweczki... Ja emką jechałem sam wczoraj. Pomimo, że darmowy transport raczej nie było kogo wozić. Widać ko chciał pojechać, to jechał własnym autem. Szkoda, bo niedawno obchodziliśmy dzień bez samochodu i była okazja by to docenić. Jak widać mieszkańcy mają to w dupie i wolą truć środowisko z własnej rury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trochę mydlą oczy dzieciom. Robotyka to 5-letnie ciężkie studia na polibudzie z matematyką i fizyką na bardzo wysokim poziomie. Przed każdą sesją trzeba zarwać kilka nocy, a każda sesja obejumuje zakres kilku egzaminów maturalnych.
0
Jakby ktoś chciałby zapisać dziecko na zajęcia z LEGOrobotyki to polecam KoderTeam w Lublinie, prowadzą również zajęcia w innych miastach w województwie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: